Tarjolla kautta
Properties in Málaga Properties in Málaga
405 000 €
Asunto kiinteistö myytävänä San Pedro de Alcántara Pueblo, Marbella, Málagassa
- 92 m2
- 3
Kuvaus
Korkealla sijaitseva asunto, täysin remontoitu ja heti muuttovalmis, 8. kerroksessa etelään suuntautuen, mikä takaa erinomaisen luonnonvalon saannin koko päivän ja miellyttävät esteettömät merinäkymät.
Rakennettu pinta-ala 92 m² (90 m² hyötyala), ja asunto jakautuu kolmeen tilavaan makuuhuoneeseen, suureen olohuoneeseen, jossa on integroitu keittiö avokeittiökäsitteellä, sekä kahteen wc-tilaan. Sekä oleskelutilat että makuuhuoneet nauttivat valosta ja näkymistä, mikä luo avaruuden ja hyvinvoinnin tuntua.
Kokonaisvaltainen, hiljattain tehty ja laadukas remontti mahdollistaa asunnon nauttimisen ilman lisäparannuksia, tarjoten modernin, toimivan ja mukavan tilan.
Sijaitsee San Pedron alueella Marbellassa, vakiintuneessa kaupunkiympäristössä, jossa kaikki palvelut ovat käden ulottuvilla: kaupat, kulkuyhteydet, ravintolat ja vapaa-ajan alueet. Ihanteellinen niille, jotka arvostavat mukavuutta tehdä arkea jalan tinkimättä rauhasta sekä asunnosta, joka sijaitsee korkeammalla ja jolla on hyvä ilmansuunta.
Rakennuksessa on hissi, ja taloyhtiö on hyvin hoidettu.
Houkutteleva vaihtoehto sekä vakituiseksi asunnoksi että sijoitukseksi, vain 15 minuutin kävelymatkan päässä rannasta.
Tärkeimmät ominaisuudet:
Tyyppi: huoneisto
Kerros: 8.
Rakennettu pinta-ala: 92 m²
Hyötyala: 90 m²
Makuuhuoneet: 3
Wc-tilat: 2
Tila: remontoitu
Rakennusvuosi: 1983
Hissi: kyllä
Autotalli: ei
Pysäköinti: ei
Kulut:
Yhtiövastike: 50 €/kk
IBI: 602 € vuodessa
Ominaisuudet
- Asunto
- Makuuhuoneet: 3
- WC:2
- Rakennuksen koko: 92 m2
- Kerrokset: 8
- Valmistusvuosi: 1983
- Energiatodistus (kulutus): D
- Energiatodistus (päästöt): E
Tietoa Properties in Málaga
Tietoa meistäMe Properties in Málaga -yrityksessä uskomme, että asunnon osto ei ole pelkästään sijoitus vaan tärkeä elämänpäätös asiakkaidemme kannalta.Olemme Malagassa sijaitseva...
Puhumme seuraavia kieliä