thinkSPAIN Logo
  • Kup

    Nieruchomości na sprzedaż

    • Zobacz wszystkie nieruchomości na sprzedaż
    • Rozpocznij wyszukiwanie za pomocą naszych filtrów
    • Użyj naszej mapy wyszukiwania
    • Narysuj swój obszar wyszukiwania
    • Gdzie? Użyj naszych filtrów lokalizacji

    Popularne wyszukiwania nieruchomości

    Apartamenty/Mieszkania Domy Finki/domy-wiejskie Wille
    Luksusowy Nowy budynek Ogród Parking/Garaż Pula Taras/balkon Widok na morze Winda
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Fuerteventura Girona Ibiza Kartagena Madryt Majorka Marbella Mazarrón Mijas Murcja Málaga Orihuela Palma de Mallorca Teneryfa Torrevieja Walencja
    Przeglądaj wszystkie lokalizacje i typy nieruchomości
  • Wynajem

    Nieruchomości do wynajęcia

    • Zobacz wszystkie nieruchomości do wynajęcia
    • Wynajem wakacyjny
    • Rozpocznij wyszukiwanie za pomocą naszych filtrów
    • Użyj naszej mapy wyszukiwania
    • Narysuj swój obszar wyszukiwania

    Popularne wyszukiwania wynajmu

    Apartamenty/Mieszkania Domy Finki/domy-wiejskie Wille
    Ogród Parking/Garaż Przy plaży Pula Taras/balkon Widok na morze Widoki górskie Winda
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Costa Blanca Costa del Sol Dénia Gran Canaria Grenada Ibiza Kartagena Madryt Majorka Marbella Murcja Málaga Nerja Orihuela Palma de Mallorca Teneryfa Torre-Pacheco Torrevieja Torrox Walencja
    Przeglądaj wszystkie lokalizacje i typy nieruchomości
  • Chcę ogłaszać się w thinkSPAIN

    Szukam agenta nieruchomości w:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Girona Grenada Kadyks Málaga Tarragona Walencja
    Zobacz wszystkich agentów nieruchomości
  • Gdzie?

    Gdzie kupić/wynająć?

    • Wyszukaj według potrzeb stylu życia (Filtry lokalizacji)
    • Przeglądaj lokalizacje według cech/usług
    • Użyj naszej mapy wyszukiwania
    • Narysuj swój obszar wyszukiwania

    Popularne wyszukiwania lokalizacji

    Alicante Almería Barcelona Castellón Fuerteventura Girona Grenada Ibiza Kadyks Madryt Majorka Murcja Málaga Tarragona Teneryfa Walencja
  • Mapa / Narysuj swój obszar

    Użyj naszej interaktywnej mapy, aby znaleźć nieruchomości

Ostatnie wyszukiwania

    Agenci nieruchomości w Arona Prawnicy i adwokaci w Gandia Prawnicy i adwokaci w Costa Almería Prawnicy i adwokaci w Alicante Prawnicy i adwokaci w Ayamonte Agenci nieruchomości w Rábade Agenci nieruchomości w Benitachell / Benitatxell Zarządzanie i utrzymanie nieruchomości w Alicante Prawnicy i adwokaci w Costa Tropical Agenci nieruchomości w Gran Canaria Agenci nieruchomości w Pliego Agenci nieruchomości w Costa Almería Agenci nieruchomości w Pulpí Agenci nieruchomości w Kadyks
  • Pomoc i informacje

    Jak możemy Ci pomóc?

    • Artykuły i przewodniki
    • Logowanie reklamodawcy

    Popularne wyszukiwania

    Zakup nieruchomości w Hiszpanii Przeprowadzka do Hiszpanii Życie w Hiszpanii Finanse, prawo i podatki Rynek nieruchomości Hiszpański styl życia i kultura Znajdowanie odpowiedniej nieruchomości
  • Logowanie reklamodawcy
thinkSPAIN Logo Nieruchomości

Działka budowlana na sprzedaż w Sanet i Negrals, Alicante

  • 66 000 €
  • 681 m2
Nieruchomości

66 000 €

Ref. 9855465

  • Działka budowlana na sprzedaż w Sanet i Negrals - 66 000 € (Ref: 9855465)
1/5

66 000 €

Działka budowlana na sprzedaż w Sanet i Negrals, Alicante

  • 681 m2

Opis

Działka miejska o powierzchni 681 m2 z potencjałem do zbudowania domu Twoich marzeń w Marina Alta. Sprzedawana jest doskonała działka o gruncie miejskim o powierzchni 681 m2 w cenionej i spokojnej Urbanización Montesano (Calle Costera 2B), w Sanet i Negrals. W konkurencyjnej cenie 66.000 € (mniej niż 97 €/m2) ta działka zapewnia przestrzeń i warunki urbanistyczne do zaprojektowania przestronnego domu.

Działka posiada oficjalne Certificado i Informe Urbanístico wydane przez Urząd Miasta, co gwarantuje bezpieczny zakup. Jest sklasyfikowana jako Residencial Adosada Urbana (ADO-1), idealna pod szeroką zabudowę jednorodzinną w zabudowie szeregowej.

Jaki dokładnie masz potencjał zabudowy? Przy 681 m2 przepisy obowiązującego planowania pozwalają na następujące wyliczenia:
Duży wskaźnik zabudowy nad poziomem terenu (65%): Możesz zająć do 442,65 m2 działki w każdej kondygnacji nad gruntem.
Całkowita kondygnacja piwnicy (100%): Zgodnie z przepisami można zająć całą powierzchnię działki dla kondygnacji piwnicznej. Możliwość wykonania piwnicy do 681 m2. Idealne pod garaż wielostanowiskowy, siłownię, piwnicę na wino lub strefę do gier.
Wysokości: Pozwala na 2 kondygnacje (7 metrów wysokości regulującej), a także możliwość wykorzystania przestrzeni mieszkalnych pod dachem (buhardilla), które nie są wliczane do limitu liczby kondygnacji.
Układ: Maksymalna głębokość zabudowy 17 metrów i cofnięcie od frontu o 3 metry, pozostawiające przestrzeń na ogród wejściowy lub prywatny parking.

Otoczenie i lokalizacja: Życie w Sanet i Negrals to cieszenie się naturalnym otoczeniem, niezasłoniętymi widokami i spokojem, bez rezygnacji z usług. Będziesz zaledwie kilka minut od centrum handlowego Ondara oraz z szybkim dojazdem do autostrady AP-7 i plaż Dénia.

Teren jest odpowiedni dla rodzin, które szukają przestronnego ogrodu i domu dopasowanego do potrzeb.