€ 500 / måned
Erhverv til leje i Vinaròs, Castellón
- 70 m2
Beskrivelse
Leje af butik med licens til bar, beliggende forrest på stranden ved Clot de Vinaròs.
Lokalet ligger på første sal og har et areal på ca. 60 m². Det er indrettet med en stor terrasse, en amerikansk bar, 2 badeværelser og et depotrum.
Lejebetingelserne er: månedlig leje på 500 €, betalt i én samlet årlig rate på 6.000 €, og 2 måneders depositum.
Egenskaber
- Erhverv
- WC:2
- Bygningsstørrelse: 70 m2
- År bygget: 1920
- Energieffektivitetsbedømmelse: I gang