thinkSPAIN Logo
  • Køb

    Ejendomme til salg

    • Se alle ejendomme til salg
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære boligsøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Have Havudsigt Luksus Nybygning Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Fuerteventura Girona Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torrevieja Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Lej

    Ejendomme til leje

    • Se alle ejendomme til leje
    • Ferieudlejninger
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære lejesøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Første linje af havet / stranden Have Havudsigt Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan Udsigt over bjergene
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Nerja Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torre-Pacheco Torrevieja Torrox Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Jeg vil annoncere på thinkSPAIN

    Jeg leder efter en ejendomsmægler i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alle ejendomsmæglere
  • Kort / Indgiv dit område

    Brug vores interaktive kort til at finde ejendomme

Seneste søgninger

    Ejendomsadministration / vedligehold i Costa Blanca Ejendomsmæglere i Roses Ejendomsmæglere i Teulada-Moraira Ejendomsmæglere i Costa Brava Ejendomsmæglere i Torrevieja Advokater / jurister i Marbella Realkreditmæglere i Madrid by Ejendomsmæglere i Girona Byggesagkyndige i Barx Advokater / jurister i Costa Blanca Advokater / jurister i Costa Almería Ejendomsmæglere i Mogán Ejendomsmæglere i Conil de la Frontera Ejendomsmæglere i Almería
  • Hjælp og info

    Hvordan kan vi hjælpe dig?

    • Artikler og vejledninger
    • Annoncør-login

    Populære søgninger

    Køb af ejendom i Spanien Flytning til Spanien At bo i Spanien Økonomi, jura og skat Ejendomsmarkedet Spansk livsstil og kultur Find den rigtige ejendom
  • Annoncør-login
thinkSPAIN Logo Ejendomme

Villa til salg i Orba, Alicante

  • € 469.200
  • 150 m2
  • 3
  • 2
  • 860 m2
Ejendomme

€ 469.200

Ref. 2364802

Ring
  • 3 soveværelse Villa til salg i Orba med swimmingpool garage - € 469.200 (Ref: 2364802)
1/8

€ 469.200

Villa til salg i Orba, Alicante

  • 150 m2
  • 3
  • 2
  • 860 m2

Beskrivelse

Moderne design chalet beliggende på en grund med fantastisk udsigt over dalen og havet, i Orba, Costa Blanca, provinsen Alicante. Dette er et byggeprojekt af et chalet med lige linjer, store vinduer og glaspartier, alt sammen på en grund på 860 m2. Boligen består af 150,20 m2 fordelt på stue/spisestue, køkken, vaskerum, overdækket terrasse, 3 soveværelser, hvoraf det ene har eget badeværelse, og et andet uafhængigt badeværelse med bruser til de to andre værelser. Prisen inkluderer også adgang og betonparkering til bilen (ca. 120 m2), swimmingpool, terrasse ved swimmingpoolen, rækværk, vand- og eltilslutninger, og selvfølgelig høje byggestandarder tilpasset husets stil. Orba er en smuk landsby, der ligger i hjertet af Costa Blanca, kun 20 minutter fra sandstrande, 1 time fra lufthavnene i Alicante og Valencia, og kun 15 minutter fra det største shoppingcenter i området.

Placering

Orba, Alicante Placeringen er ikke angivet.

Egenskaber

  • Villa
  • Soveværelser: 3
  • Badeværelser: 2
  • Bygningsstørrelse: 150 m2
  • Byggegrund: 860 m2
  • Pool
  • Havudsigt
  • Parkering/Garage
  • Terrasse / Altan
  • Energieffektivitetsbedømmelse: I gang

Hvordan kan vi hjælpe dig?

Fandt du en fejl?

Fortæl os, hvad du har fundet for at rette det

Lån regnemaskine

€
€
%

€ 1.490 om måneden*

+ € 48.620 skatter (€ 46.920) & udgifter (€ 1.700)*

*Bemærk, at resultaterne kun er en vejledning og ikke et pant eller tilbud.

Kontakt annoncøren

Hvordan kan vi hjælpe dig?

€

This field is required

Kontroller ovenstående fejl

Ref. 2364802

Når du indsender denne formular, bekræfter du, at du accepterer vores brugervilkår og fortrolighedspolitik .

Del

Tilknyttede ejendomme

3 soveværelse Villa til salg i Orba med swimmingpool garage - € 499.995 (Ref: 9542812) 4 soveværelse Villa til salg i Orba med swimmingpool garage - € 515.000 (Ref: 9812459) 3 soveværelse Villa til salg i Orba med swimmingpool garage - € 410.000 (Ref: 8796220) 4 soveværelse Villa til salg i Orba med swimmingpool - € 545.000 (Ref: 9499499)

Annonce

  1. Spanien
  2. Valencia
  3. Alicante
  4. Costa Blanca
  5. Orba
  6. 3 soveværelse Villa til salg i Orba med swimmingpool garage - € 469.200 (Ref: 2364802)
Ring