thinkSPAIN Logo
  • Køb

    Ejendomme til salg

    • Se alle ejendomme til salg
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære boligsøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Have Havudsigt Luksus Nybygning Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Fuerteventura Girona Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torrevieja Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Lej

    Ejendomme til leje

    • Se alle ejendomme til leje
    • Ferieudlejninger
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære lejesøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Første linje af havet / stranden Have Havudsigt Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan Udsigt over bjergene
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Nerja Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torre-Pacheco Torrevieja Torrox Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Jeg vil annoncere på thinkSPAIN

    Jeg leder efter en ejendomsmægler i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alle ejendomsmæglere
  • Kort / Indgiv dit område

    Brug vores interaktive kort til at finde ejendomme

Seneste søgninger

    Ejendomsmæglere i Los Alcázares Advokater / jurister i Costa Cálida Ejendomsmæglere i Girona Advokater / jurister i Costa de la Luz Ejendomsmæglere i Jaén Ejendomsmæglere i Cádiz Realkreditmæglere i Marbella Ejendomsmæglere i Teulada-Moraira Arkitekter / Arkitektonisk design i Dénia Ejendomsmæglere i Mallorca Realkreditmæglere i Madrid by Ejendomsmæglere i Costa de la Luz Ejendomsmæglere i Adeje Advokater / jurister i Costa Almería
  • Hjælp og info

    Hvordan kan vi hjælpe dig?

    • Artikler og vejledninger
    • Annoncør-login

    Populære søgninger

    Køb af ejendom i Spanien Flytning til Spanien At bo i Spanien Økonomi, jura og skat Ejendomsmarkedet Spansk livsstil og kultur Find den rigtige ejendom
  • Annoncør-login
thinkSPAIN Logo Ejendomme

Villa til salg i Zújar, Granada

  • € 115.000
  • 6
  • 2
  • 900 m2
Ejendomme

€ 115.000

Ref. 4054806

Ring
  • 6 soveværelse Villa til salg i Zujar med swimmingpool - € 115.000 (Ref: 4054806)
1/10

€ 115.000

Villa til salg i Zújar, Granada

  • 6
  • 2
  • 900 m2

Beskrivelse

Landsbyhus beliggende i Zújar, der inkluderer en nyopført lejlighed og foran, hvor der ligger en stor grund med frugttræer, køkkenhave, swimmingpool, kilde til vand og andre gamle bygninger, som tidligere blev anvendt til føl og opbevaring. Hovedhuset har 3 etager. Det har to indgange, én i stueetagen og en anden i anden etage. I stueetagen er der 1 køkken med pejs og et spisekammer, 1 stue/spisestue og 1 badeværelse. I anden etage 4 soveværelser og et ekstra rum. På tredje etage er der arbejds- og tørreloftet (solana), som har et stort rum med pejs og to yderligere rum. Herfra er der adgang til terrassen med smukke udsigter over landsbyen Zújar. Lejligheden ligger ved siden af døren og har et åbent køkken, to soveværelser, et badeværelse og et gæstetoilet. Ved siden af de to ejendomme er der et garageanlæg til fire biler. foran ejendommene er der køkkenhaveområdet med rigelige grøntsager og frugttræer, swimmingpool, vandkilde og flere gamle bygninger. Alle tjenester er tilsluttede.

Placering

Zújar, Granada Placeringen er ikke angivet.

Egenskaber

  • Villa
  • Soveværelser: 6
  • Badeværelser: 2
  • Byggegrund: 900 m2

Fandt du en fejl?

Fortæl os, hvad du har fundet for at rette det

Lån regnemaskine

€
€
%

€ 365 om måneden*

+ € 9.750 skatter (€ 8.050) & udgifter (€ 1.700)*

*Bemærk, at resultaterne kun er en vejledning og ikke et pant eller tilbud.

Kontakt annoncøren

Hvordan kan vi hjælpe dig?

€

This field is required

Kontroller ovenstående fejl

Ref. 4054806

Når du indsender denne formular, bekræfter du, at du accepterer vores brugervilkår og fortrolighedspolitik .

Del

Tilknyttede ejendomme

1 soveværelse Villa til salg i Baza - € 128.000 (Ref: 8809088) 2 soveværelse Villa til salg i Benamaurel - € 99.950 (Ref: 9730897) 3 soveværelse Villa til salg i Caniles med swimmingpool - € 129.950 (Ref: 9404411) 12 soveværelse Villa til salg i Los Laneros, Cortes de Baza med swimmingpool garage - € 110.000 (Ref: 6746340)

Annonce

  1. Spanien
  2. Andalusien
  3. Granada
  4. Zújar
  5. 6 soveværelse Villa til salg i Zújar med swimmingpool - € 115.000 (Ref: 4054806)
Ring