thinkSPAIN Logo
  • Køb

    Ejendomme til salg

    • Se alle ejendomme til salg
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære boligsøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Have Havudsigt Luksus Nybygning Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Girona Gran Canaria Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torrevieja Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Lej

    Ejendomme til leje

    • Se alle ejendomme til leje
    • Ferieudlejninger
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære lejesøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Første linje af havet / stranden Have Havudsigt Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan Udsigt over bjergene
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca San Javier Tenerife Torrevieja Torrox Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Jeg vil annoncere på thinkSPAIN

    Jeg leder efter en ejendomsmægler i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alle ejendomsmæglere
  • Kort / Indgiv dit område

    Brug vores interaktive kort til at finde ejendomme

Seneste søgninger

    Ejendomsmæglere i Tenerife Ejendomsmæglere i Almería Advokater / jurister i Ayamonte Ejendomsmæglere i Pulpí Advokater / jurister i Alicante Advokater / jurister i Javea / Xàbia Ejendomsmæglere i Costa Brava Ejendomsmæglere i Torre-Pacheco Ejendomsmæglere i Costa de la Luz Byggesagkyndige i Valencia Ejendomsmæglere i Málaga Ejendomsmæglere i Sax Advokater / jurister i Costa Blanca Ejendomsadministration / vedligehold i Calpe / Calp
  • Hjælp og info

    Hvordan kan vi hjælpe dig?

    • Artikler og vejledninger
    • Annoncør-login

    Populære søgninger

    Køb af ejendom i Spanien Flytning til Spanien At bo i Spanien Økonomi, jura og skat Ejendomsmarkedet Spansk livsstil og kultur Find den rigtige ejendom
  • Annoncør-login
thinkSPAIN Logo Ejendomme

Byhus til salg i Priego de Córdoba, Córdoba

  • € 69.000
  • 158 m2
  • 4
  • 2
  • 120 m2
Ejendomme

€ 69.000

Ref. 6200327

Ring
  • 4 soveværelse Byhus til salg i Priego de Cordoba - € 69.000 (Ref: 6200327)
1/10

€ 69.000

Byhus til salg i Priego de Córdoba, Córdoba

  • 158 m2
  • 4
  • 2
  • 120 m2

Beskrivelse

Ready to move into this 4 to 5 bedroom, 2 bathroom property is the perfect place for all those who want to start a new life in the warm sunshine of southern Spain. Located in an elevated position with a private terrace, this townhouse is situated in Zagrilla Baja, which is close to the popular city of Priego de Cordoba in Andalucia, Spain. Set back from a quiet road you enter the property from a raised patio into a tiled hallway with a ground floor twin bedroom on the left, and a lounge diner to the right with a fully tiled shower room and your fitted kitchen with access out to a patio with utility area and a storage room. The hallway continues into another sitting room with a staircase that takes you to the first floor landing from where you have a twin bedroom, a double bedroom and a smaller bedroom that is at present use for extra storage, on this level you also have another lounge that could be a 5th bedroom and a good size family bathroom, also a corridor leads you out to a private terrace with wonderful views over the countryside and to the mountains beyond.

Placering

Priego de Córdoba, Córdoba Placering leveret af annoncøren

Egenskaber

  • Byhus
  • Soveværelser: 4
  • Badeværelser: 2
  • Bygningsstørrelse: 158 m2
  • Byggegrund: 120 m2
  • Terrasse / Altan
  • Energieffektivitetsbedømmelse: I gang

Hvordan kan vi hjælpe dig?

Fandt du en fejl?

Fortæl os, hvad du har fundet for at rette det

Lån regnemaskine

€
€
%

€ 219 om måneden*

+ € 6.530 skatter (€ 4.830) & udgifter (€ 1.700)*

*Bemærk, at resultaterne kun er en vejledning og ikke et pant eller tilbud.

Kontakt annoncøren

Hvordan kan vi hjælpe dig?

€

This field is required

Kontroller ovenstående fejl

Ref. 6200327

Når du indsender denne formular, bekræfter du, at du accepterer vores brugervilkår og fortrolighedspolitik .

Del

Tilknyttede ejendomme

2 soveværelse Byhus til salg i Priego de Córdoba med garage - € 58.000 (Ref: 8952433) 4 soveværelse Byhus til salg i Priego de Córdoba med garage - € 80.000 (Ref: 9828159) 4 soveværelse Byhus til salg i Priego de Córdoba med garage - € 72.000 (Ref: 7852811) 3 soveværelse Byhus til salg i Priego de Córdoba med garage - € 68.000 (Ref: 8987955)

Annonce

  1. Spanien
  2. Andalusien
  3. Córdoba
  4. Priego de Córdoba
  5. 4 soveværelse Byhus til salg i Priego de Córdoba - € 69.000 (Ref: 6200327)
Ring