thinkSPAIN Logo
  • Køb

    Ejendomme til salg

    • Se alle ejendomme til salg
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære boligsøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Have Havudsigt Luksus Nybygning Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Girona Gran Canaria Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torrevieja Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Lej

    Ejendomme til leje

    • Se alle ejendomme til leje
    • Ferieudlejninger
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære lejesøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Første linje af havet / stranden Have Havudsigt Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan Udsigt over bjergene
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca San Javier Tenerife Torrevieja Torrox Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Jeg vil annoncere på thinkSPAIN

    Jeg leder efter en ejendomsmægler i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alle ejendomsmæglere
  • Kort / Indgiv dit område

    Brug vores interaktive kort til at finde ejendomme

Seneste søgninger

    Ejendomsmæglere i Tenerife Ejendomsmæglere i Almería Advokater / jurister i Ayamonte Ejendomsmæglere i Pulpí Advokater / jurister i Alicante Advokater / jurister i Javea / Xàbia Ejendomsmæglere i Costa Brava Ejendomsmæglere i Torre-Pacheco Ejendomsmæglere i Costa de la Luz Byggesagkyndige i Valencia Ejendomsmæglere i Málaga Ejendomsmæglere i Sax Advokater / jurister i Costa Blanca Ejendomsadministration / vedligehold i Calpe / Calp
  • Hjælp og info

    Hvordan kan vi hjælpe dig?

    • Artikler og vejledninger
    • Annoncør-login

    Populære søgninger

    Køb af ejendom i Spanien Flytning til Spanien At bo i Spanien Økonomi, jura og skat Ejendomsmarkedet Spansk livsstil og kultur Find den rigtige ejendom
  • Annoncør-login
thinkSPAIN Logo Ejendomme

Lejlighed til salg i Bahía de Marbella, Marbella, Málaga

  • € 975.000
  • 2
  • 2
Ejendomme

€ 975.000

Ref. 6202719

Ring
  • 2 soveværelse Lejlighed til salg i Marbella - € 975.000 (Ref: 6202719)
1/11

€ 975.000

Lejlighed til salg i Bahía de Marbella, Marbella, Málaga

  • 2
  • 2

Beskrivelse

Nybyggeri beliggende på østsiden af Marbella, med nem adgang til centrum af Marbella og de smukke sandstrande i East Marbella.

I nærheden findes der supermarkeder, restauranter, golfklubber og et hospital.
Opført på en fantastisk grund på 120.000 m² og helt omgivet af et fantastisk golfområde, er det et af ganske få master plan-udviklingsprojekter i Marbella. Det giver købere et bredt udvalg af forskellige ejendomstyper, herunder individuelle rækkehuse og villaer samt lejligheder og penthouses.

Dette sikre, indhegnede boligområde er opdelt i etaper og vil i alt omfatte 200 luksusejendomme, som alle får adgang til en række resortfaciliteter, herunder en central pool med en imponerende samlet længde på 30 m ved vandets kant, et fuldt udstyret fitnesscenter med udstyr i høj kvalitet, indendørs pool og spa, en café-bar på stedet, et co-working-område og concierge-service.

Ejendommen inkluderer 2 garagepladser og et depotrum.

Placering

Bahía de Marbella, Marbella, Málaga Placering leveret af annoncøren

Egenskaber

  • Lejlighed
  • Soveværelser: 2
  • Badeværelser: 2
  • Nybygning
  • Energieffektivitetsbedømmelse: I gang

Hvordan kan vi hjælpe dig?

Fandt du en fejl?

Fortæl os, hvad du har fundet for at rette det

Lån regnemaskine

€
€
%

€ 3.096 om måneden*

+ € 69.950 skatter (€ 68.250) & udgifter (€ 1.700)*

*Bemærk, at resultaterne kun er en vejledning og ikke et pant eller tilbud.

Kontakt annoncøren

Hvordan kan vi hjælpe dig?

€

This field is required

Kontroller ovenstående fejl

Ref. 6202719

Når du indsender denne formular, bekræfter du, at du accepterer vores brugervilkår og fortrolighedspolitik .

Del

Tilknyttede ejendomme

2 soveværelse Lejlighed til salg i Bahía de Marbella, Marbella med swimmingpool - € 850.000 (Ref: 7752013) 3 soveværelse Lejlighed til salg i Bahía de Marbella, Marbella med swimmingpool garage - € 750.000 (Ref: 8422422) 3 soveværelse Lejlighed til salg i Bahía de Marbella, Marbella med swimmingpool garage - € 1.100.000 (Ref: 9008466) 3 soveværelse Lejlighed til salg i Bahía de Marbella, Marbella med swimmingpool garage - € 945.000 (Ref: 9797555)

Annonce

  1. Spanien
  2. Andalusien
  3. Málaga
  4. Costa del Sol
  5. Marbella
  6. Rio Real - Los Monteros
  7. Bahía de Marbella
  8. 2 soveværelse Lejlighed til salg i Bahía de Marbella, Marbella - € 975.000 (Ref: 6202719)
Ring