thinkSPAIN Logo
  • Køb

    Ejendomme til salg

    • Se alle ejendomme til salg
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære boligsøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Have Havudsigt Luksus Nybygning Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Fuerteventura Girona Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torrevieja Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Lej

    Ejendomme til leje

    • Se alle ejendomme til leje
    • Ferieudlejninger
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære lejesøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Første linje af havet / stranden Have Havudsigt Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan Udsigt over bjergene
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Nerja Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torre-Pacheco Torrevieja Torrox Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Jeg vil annoncere på thinkSPAIN

    Jeg leder efter en ejendomsmægler i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alle ejendomsmæglere
  • Kort / Indgiv dit område

    Brug vores interaktive kort til at finde ejendomme

Seneste søgninger

    Advokater / jurister i Alicante Advokater / jurister i Rojales Advokater / jurister i Costa del Sol Ejendomsmæglere i Costa Almería Advokater / jurister i Costa Blanca Ejendomsmæglere i Casares Ejendomsmæglere i Pliego Advokater / jurister i Costa Valencia Ejendomsmæglere i Pulpí Ejendomsmæglere i Costa Tropical Ejendomsmæglere i Torre-Pacheco Advokater / jurister i Gandia Ejendomsmæglere i Artà Ejendomsmæglere i Teulada-Moraira
  • Hjælp og info

    Hvordan kan vi hjælpe dig?

    • Artikler og vejledninger
    • Annoncør-login

    Populære søgninger

    Køb af ejendom i Spanien Flytning til Spanien At bo i Spanien Økonomi, jura og skat Ejendomsmarkedet Spansk livsstil og kultur Find den rigtige ejendom
  • Annoncør-login
thinkSPAIN Logo Ejendomme

Villa til salg i Mahón / Maó, Menorca

  • € 1.850.000
  • 218 m2
  • 5
  • 5
  • 687 m2
Ejendomme

€ 1.850.000

Ref. 7345760

Ring
  • 5 soveværelse Villa til salg i Mahon / Mao med swimmingpool garage - € 1.850.000 (Ref: 7345760)
1/10

€ 1.850.000

Villa til salg i Mahón / Maó, Menorca

  • 218 m2
  • 5
  • 5
  • 687 m2

Beskrivelse

Enestående villa med imponerende udsigt over Mahón-havnen. Boligen, opført i 2006, kendetegnes af tre grundlæggende søjler: det rigelige naturlige lys, som fylder alle rum, rummeligheden og den generøse udnyttelse af arealerne, og den komfort, som tilbydes gennem en solid opførelse, hvor design og sans for detaljen er i centrum. Alt dette ligger i det anerkendte boligområde Cala Llonga.

Ejendommen har i alt fem suiter, alle med direkte adgang til det fri. Den primære suite har walk-in-closet, brusekabine og et badeværelse med badekar. Derudover indeholder boligen et gæstetoilet, en stor garage og et vaskerum.

Dagområdet består af et stort opholdsrum med panoramisk udsigt, der strækker sig fra daggry til de pragtfulde solnedgange.

Dette er den ideelle ejendom både til at bo hele året og til lange ophold.

Placering

Mahón / Maó, Menorca Placeringen er ikke angivet.

Egenskaber

  • Villa
  • Soveværelser: 5
  • Badeværelser: 5
  • WC:1
  • Bygningsstørrelse: 218 m2
  • Byggegrund: 687 m2
  • Pool
  • Parkering/Garage
  • Klimaanlæg
  • Opvarmning
  • Energieffektivitetsbedømmelse: I gang

Hvordan kan vi hjælpe dig?

Fandt du en fejl?

Fortæl os, hvad du har fundet for at rette det

Lån regnemaskine

€
€
%

€ 5.875 om måneden*

+ € 149.700 skatter (€ 148.000) & udgifter (€ 1.700)*

*Bemærk, at resultaterne kun er en vejledning og ikke et pant eller tilbud.

Kontakt annoncøren

Hvordan kan vi hjælpe dig?

€

This field is required

Kontroller ovenstående fejl

Ref. 7345760

Når du indsender denne formular, bekræfter du, at du accepterer vores brugervilkår og fortrolighedspolitik .

Del

Tilknyttede ejendomme

4 soveværelse Villa til salg i Mahón / Maó med swimmingpool garage - € 1.600.000 (Ref: 8947340) 2 soveværelse Villa til salg i Mahón / Maó med garage - € 1.450.000 (Ref: 9211639) 5 soveværelse Villa til salg i Mahón / Maó med swimmingpool garage - € 1.800.000 (Ref: 8056271) 19 soveværelse Villa til salg i Mahón / Maó - € 1.700.000 (Ref: 7284816)

Annonce

  1. Spanien
  2. Baleariske Øer
  3. Menorca
  4. Mahón / Maó
  5. 5 soveværelse Villa til salg i Mahón / Maó med swimmingpool garage - € 1.850.000 (Ref: 7345760)
Ring