thinkSPAIN Logo
  • Køb

    Ejendomme til salg

    • Se alle ejendomme til salg
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære boligsøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Have Havudsigt Luksus Nybygning Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Girona Gran Canaria Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torrevieja Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Lej

    Ejendomme til leje

    • Se alle ejendomme til leje
    • Ferieudlejninger
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære lejesøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Første linje af havet / stranden Have Havudsigt Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan Udsigt over bjergene
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca San Javier Tenerife Torrevieja Torrox Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Jeg vil annoncere på thinkSPAIN

    Jeg leder efter en ejendomsmægler i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alle ejendomsmæglere
  • Kort / Indgiv dit område

    Brug vores interaktive kort til at finde ejendomme

Seneste søgninger

    Byggesagkyndige i Barx Advokater / jurister i Huelva Advokater / jurister i Costa Blanca Advokater / jurister i Costa Almería Ejendomsmæglere i Alicante by Ejendomsmæglere i Alicante Ejendomsmæglere i Tenerife Advokater / jurister i Granada Advokater / jurister i Alicante Ejendomsmæglere i Málaga by Ejendomsmæglere i Lugo Ejendomsmæglere i Cádiz Ejendomsmæglere i Alcalá la Real Ejendomsmæglere i Sayalonga
  • Hjælp og info

    Hvordan kan vi hjælpe dig?

    • Artikler og vejledninger
    • Annoncør-login

    Populære søgninger

    Køb af ejendom i Spanien Flytning til Spanien At bo i Spanien Økonomi, jura og skat Ejendomsmarkedet Spansk livsstil og kultur Find den rigtige ejendom
  • Annoncør-login
thinkSPAIN Logo Ejendomme

Lejlighed til salg i Puerto Deportivo, Guardamar del Segura, Alicante

  • € 386.000
  • 92 m2
  • 3
  • 2
  • 121 m2
Ejendomme

€ 386.000

Ref. 8223906

Ring
  • 3 soveværelse Lejlighed til salg i Guardamar del Segura med swimmingpool - € 386.000 (Ref: 8223906)
1/10

€ 386.000

• 92 m2
  • 3
  • 2
  • 121 m2

Beskrivelse

I et af de mest fredelige og eftertragtede områder på Costa Blanca består dette eksklusive nybyggede boligkompleks kun af ni boliger. En unik beliggenhed ved Segura-floden, omgivet af natur og med alle tjenester inden for rækkevidde.
Hver bolig har tre soveværelser og to badeværelser, med indretninger designet til at udnytte det naturlige lys bedst muligt. Stueetagerne har en stor privat have på 120 m², de mellemste etager tilbyder 18 m² terrasser, og penthouselejligheden skiller sig ud med sin spektakulære terrasse med et privat 78 m² solarium.
Derudover inkluderer hver lejlighed et aerotermisk system til varmt vand og en parkeringsplads.
Beliggende kun 1,4 km fra stranden, er boligkomplekset tæt på marinaen, Guardamar fyrreskoven og et bredt udvalg af butikker, supermarkeder, caféer og restauranter. Det har også gode forbindelser til Alicante, Torrevieja og andre nærliggende byer takket være offentlig transport.

Placering

Puerto Deportivo, Guardamar del Segura, Alicante Placering leveret af annoncøren

Egenskaber

  • Lejlighed
  • Soveværelser: 3
  • Badeværelser: 2
  • Bygningsstørrelse: 92 m2
  • Byggegrund: 121 m2

Fandt du en fejl?

Fortæl os, hvad du har fundet for at rette det

Lån regnemaskine

€
€
%

€ 1.225 om måneden*

+ € 40.300 skatter (€ 38.600) & udgifter (€ 1.700)*

*Bemærk, at resultaterne kun er en vejledning og ikke et pant eller tilbud.

Kontakt annoncøren

Hvordan kan vi hjælpe dig?

€

This field is required

Kontroller ovenstående fejl

Ref. 8223906

Når du indsender denne formular, bekræfter du, at du accepterer vores brugervilkår og fortrolighedspolitik .

Del

Tilknyttede ejendomme

2 soveværelse Lejlighed til salg i Puerto Deportivo, Guardamar del Segura med swimmingpool - € 315.000 (Ref: 9493665) 2 soveværelse Lejlighed til salg i Puerto Deportivo, Guardamar del Segura med swimmingpool - € 305.000 (Ref: 9168224) 2 soveværelse Lejlighed til salg i Puerto Deportivo, Guardamar del Segura med swimmingpool - € 305.000 (Ref: 9493667) 2 soveværelse Lejlighed til salg i Puerto Deportivo, Guardamar del Segura med swimmingpool - € 315.000 (Ref: 9289979)

Annonce

  1. Spanien
  2. Valencia
  3. Alicante
  4. Guardamar del Segura
  5. Puerto Deportivo
  6. 3 soveværelse Lejlighed til salg i Puerto Deportivo, Guardamar del Segura med swimmingpool - € 386.000 (Ref: 8223906)
Ring