thinkSPAIN Logo
  • Køb

    Ejendomme til salg

    • Se alle ejendomme til salg
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære boligsøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Have Havudsigt Luksus Nybygning Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Girona Gran Canaria Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torrevieja Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Lej

    Ejendomme til leje

    • Se alle ejendomme til leje
    • Ferieudlejninger
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære lejesøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Første linje af havet / stranden Have Havudsigt Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan Udsigt over bjergene
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca San Javier Tenerife Torrevieja Torrox Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Jeg vil annoncere på thinkSPAIN

    Jeg leder efter en ejendomsmægler i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alle ejendomsmæglere
  • Kort / Indgiv dit område

    Brug vores interaktive kort til at finde ejendomme

Seneste søgninger

    Advokater / jurister i Alicante Ejendomsmæglere i Conil de la Frontera Advokater / jurister i Valencia by Byggesagkyndige i Costa Valencia Advokater / jurister i Marbella Ejendomsmæglere i Benalmádena Ejendomsmæglere i Costa del Sol Advokater / jurister i Javea / Xàbia Ejendomsmæglere i San Javier Ejendomsadministration / vedligehold i Costa Blanca Ejendomsmæglere i Murcia by Ejendomsmæglere i Marbella Ejendomsmæglere i Teulada-Moraira Ejendomsmæglere i Pliego
  • Hjælp og info

    Hvordan kan vi hjælpe dig?

    • Artikler og vejledninger
    • Annoncør-login

    Populære søgninger

    Køb af ejendom i Spanien Flytning til Spanien At bo i Spanien Økonomi, jura og skat Ejendomsmarkedet Spansk livsstil og kultur Find den rigtige ejendom
  • Annoncør-login
thinkSPAIN Logo Ejendomme

Semi-Rækkehus til salg i Mijas, Málaga

  • € 899.000
  • 178 m2
  • 3
  • 3
Ejendomme

€ 899.000

Ref. 8578578

Ring
  • 3 soveværelse Semi-Rækkehus til salg i Mijas - € 899.000 (Ref: 8578578)
1/11

€ 899.000

Semi-Rækkehus til salg i Mijas, Málaga

  • 178 m2
  • 3
  • 3

Beskrivelse

En enhed tilgængelig til €745.000 og €795.000. Absolut smuk rækkehus med økologisk have beliggende i Buenavista Mijas. Ejendommen tilbyder en livsstil af høj kvalitet på 3 niveauer, hvilket gør den til et ideelt familiehjem. Der er 3 dobbelte soveværelser og 3 badeværelser i ejendommen med smukke terrasser, der tilbyder udsigt over landskabet, Mijas-bjergene og havet. Huset inkluderer gulvvarme på de to øverste niveauer og aircondition til både varme og kulde overalt. Køkkenet er fuldt udstyret med Bosch apparater. Badeværelserne er moderne og neutralt indrettet i hele ejendommen. Udviklingen er sikker og lukket, og alle husene er designet til at maksimere designet og de højkvalitetsmaterialer samt inkluderingen af lys i de rummelige indvendige områder. Fællesskabet fokuserer på livskvalitet, som vil inkludere to smukke infinity-pools med strandområde, der inkluderer liggestole og et jacuzzi. Der er et afslapningsområde og et naturligt pavillon. De naturlige haver giver ejerne mulighed for at plukke deres egne urter, avocadoer, appelsiner, citroner og mandler osv. fra et stort antal frugttræer. Der er en garage ved indgangen og en anden plads inden for ejendommen. Den nemme adgang til motorvejen og kun 15 minutter fra Málaga lufthavn gør dette til en meget eksklusiv og bekvem beliggenhed.

Placering

Mijas, Málaga Placeringen er ikke angivet.

Egenskaber

  • Semi-Rækkehus
  • Soveværelser: 3
  • Badeværelser: 3
  • Bygningsstørrelse: 178 m2
  • Have
  • Terrasse / Altan
  • Energieffektivitetsbedømmelse: I gang

Hvordan kan vi hjælpe dig?

Fandt du en fejl?

Fortæl os, hvad du har fundet for at rette det

Lån regnemaskine

€
€
%

€ 2.854 om måneden*

+ € 64.630 skatter (€ 62.930) & udgifter (€ 1.700)*

*Bemærk, at resultaterne kun er en vejledning og ikke et pant eller tilbud.

Kontakt annoncøren

Hvordan kan vi hjælpe dig?

€

This field is required

Kontroller ovenstående fejl

Ref. 8578578

Når du indsender denne formular, bekræfter du, at du accepterer vores brugervilkår og fortrolighedspolitik .

Del

Tilknyttede ejendomme

5 soveværelse Semi-Rækkehus til salg i Mijas - € 730.000 (Ref: 9550018) 3 soveværelse Semi-Rækkehus til salg i El Higuerón, Fuengirola - € 747.000 (Ref: 9798605) 4 soveværelse Semi-Rækkehus til salg i El Higuerón, Fuengirola - € 895.000 (Ref: 9798604) 5 soveværelse Semi-Rækkehus til salg i Torreblanca, Fuengirola med swimmingpool garage - € 772.500 (Ref: 9819618)

Annonce

  1. Spanien
  2. Andalusien
  3. Málaga
  4. Costa del Sol
  5. Mijas
  6. 3 soveværelse Semi-Rækkehus til salg i Mijas - € 899.000 (Ref: 8578578)
Ring