thinkSPAIN Logo
  • Køb

    Ejendomme til salg

    • Se alle ejendomme til salg
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære boligsøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Have Havudsigt Luksus Nybygning Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Girona Gran Canaria Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torrevieja Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Lej

    Ejendomme til leje

    • Se alle ejendomme til leje
    • Ferieudlejninger
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære lejesøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Første linje af havet / stranden Have Havudsigt Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan Udsigt over bjergene
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca San Javier Tenerife Torrevieja Torrox Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Jeg vil annoncere på thinkSPAIN

    Jeg leder efter en ejendomsmægler i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alle ejendomsmæglere
  • Kort / Indgiv dit område

    Brug vores interaktive kort til at finde ejendomme

Seneste søgninger

    Ejendomsmæglere i Alicante by Advokater / jurister i Costa Blanca Ejendomsmæglere i Valencia Byggesagkyndige i Costa Valencia Ejendomsmæglere i Pulpí Advokater / jurister i Costa del Sol Ejendomsmæglere i Almería Ejendomsmæglere i Pliego Ejendomsmæglere i Madrid by Ejendomsmæglere i Alicante Advokater / jurister i Costa Blanca Advokater / jurister i Ayamonte Ejendomsmæglere i Salobreña Ejendomsadministration / vedligehold i Costa Blanca
  • Hjælp og info

    Hvordan kan vi hjælpe dig?

    • Artikler og vejledninger
    • Annoncør-login

    Populære søgninger

    Køb af ejendom i Spanien Flytning til Spanien At bo i Spanien Økonomi, jura og skat Ejendomsmarkedet Spansk livsstil og kultur Find den rigtige ejendom
  • Annoncør-login
thinkSPAIN Logo Ejendomme

Byhus til salg i Playa de Fañabé Alto, Adeje, Tenerife

  • € 730.000
  • 286 m2
  • 4
  • 3
Ejendomme

€ 730.000

Ref. 8607420

Ring
  • 4 soveværelse Byhus til salg i Costa Adeje - € 730.000 (Ref: 8607420)
1/15

€ 730.000

Byhus til salg i Playa de Fañabé Alto, Adeje, Tenerife

  • 286 m2
  • 4
  • 3

Beskrivelse

Kompleks: Oasis Fañabe
Tilstand: renoveret
Etager: 3
Samlet areal: 286 m2
Soveværelser: 4
Badeværelser: 3
Renoveret: Ja
Fællesskab: 86 €

Der sælges et fantastisk rækkehus med et samlet areal på 286 m², beliggende i et af de mest populære områder i det sydlige Tenerife, Madroñal Costa Adeje, i komplekset med pool Oasis Fañabé.

Huset har to rummelige terrasser, en ved hovedindgangen og den anden med direkte adgang fra stuen og det åbne køkken.

Det har en privat garage til 2 biler, med adgang til huset og masser af opbevaringsplads.

Der er 3 soveværelser med balkoner og 3 badeværelser.

Der er også et værelse i kælderen, som kan bruges som soveværelse eller kontor.

På taget er der en terrasse med jacuzzi.

Det sælges møbleret.

Fællesudgifter: 86 euro.

Placering

Playa de Fañabé Alto, Adeje, Tenerife Placering leveret af annoncøren

Egenskaber

  • Byhus
  • Soveværelser: 4
  • Badeværelser: 3
  • Bygningsstørrelse: 286 m2
  • Have
  • Terrasse / Altan
  • Energieffektivitetsbedømmelse: I gang

Hvordan kan vi hjælpe dig?

Fandt du en fejl?

Fortæl os, hvad du har fundet for at rette det

Lån regnemaskine

€
€
%

€ 2.318 om måneden*

+ € 49.150 skatter (€ 47.450) & udgifter (€ 1.700)*

*Bemærk, at resultaterne kun er en vejledning og ikke et pant eller tilbud.

Kontakt annoncøren

Hvordan kan vi hjælpe dig?

€

This field is required

Kontroller ovenstående fejl

Ref. 8607420

Når du indsender denne formular, bekræfter du, at du accepterer vores brugervilkår og fortrolighedspolitik .

Del

Tilknyttede ejendomme

4 soveværelse Byhus til salg i Playa de Fañabé Alto, Adeje - € 649.000 (Ref: 8243663) 3 soveværelse Byhus til salg i Playa de Fañabé Alto, Adeje - € 820.000 (Ref: 9761426) 3 soveværelse Byhus til salg i Playa de Fañabé Alto, Adeje med garage - € 790.000 (Ref: 9263557) 3 soveværelse Byhus til salg i El Madroñal, Adeje med garage - € 600.000 (Ref: 8942512)

Annonce

  1. Spanien
  2. Kanariske Øer
  3. Tenerife
  4. Adeje
  5. Costa Adeje
  6. Playa de Fañabé Alto
  7. 4 soveværelse Byhus til salg i Playa de Fañabé Alto, Adeje - € 730.000 (Ref: 8607420)
Ring