thinkSPAIN Logo
  • Køb

    Ejendomme til salg

    • Se alle ejendomme til salg
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære boligsøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Have Havudsigt Luksus Nybygning Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Girona Gran Canaria Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torrevieja Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Lej

    Ejendomme til leje

    • Se alle ejendomme til leje
    • Ferieudlejninger
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære lejesøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Første linje af havet / stranden Have Havudsigt Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan Udsigt over bjergene
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Gran Canaria Granada Ibiza Javea / Xàbia Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Palma de Mallorca Tenerife Torre-Pacheco Torrevieja Torrox Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Jeg vil annoncere på thinkSPAIN

    Jeg leder efter en ejendomsmægler i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alle ejendomsmæglere
  • Kort / Indgiv dit område

    Brug vores interaktive kort til at finde ejendomme

Seneste søgninger

    Ejendomsmæglere i Granada Ejendomsmæglere i Mallorca Ejendomsmæglere i Costa Tropical Advokater / jurister i Salobreña Ejendomsmæglere i Cádiz Advokater / jurister i Costa de la Luz Realkreditmæglere i Costa del Sol Ejendomsmæglere i Torrevieja Ejendomsmæglere i Pliego Realkreditmæglere i Madrid by Ejendomsmæglere i Calvià Ejendomsmæglere i Roses Advokater / jurister i Rojales Advokater / jurister i Huelva
  • Hjælp og info

    Hvordan kan vi hjælpe dig?

    • Artikler og vejledninger
    • Annoncør-login

    Populære søgninger

    Køb af ejendom i Spanien Flytning til Spanien At bo i Spanien Økonomi, jura og skat Ejendomsmarkedet Spansk livsstil og kultur Find den rigtige ejendom
  • Annoncør-login
thinkSPAIN Logo Ejendomme

Villa til salg i La Canalosa, Hondón de las Nieves, Alicante

  • € 195.000
  • 120 m2
  • 3
  • 2
Ejendomme

€ 195.000

Ref. 8703766

Ring
  • 3 soveværelse Villa til salg i La Canalosa - € 195.000 (Ref: 8703766)
1/6

€ 195.000

• 120 m2
  • 3
  • 2

Beskrivelse

Disse nye lejligheder ligger i La Canalosa, kun få kilometer fra byerne Hondon de las Nieves og Hondon de los Frailes. I La Canalosa har du 2 tapasbarer, en lille supermarked til din daglige indkøb og et sportcenter. Lejlighederne er inddelt i 4 blokke. Hver blok har to stueetage-ejendomme med front- og baghave/terrasse samt to første- sal-ejendomme med solarium. Alle har 3 soveværelser og 2 komplette badeværelser, en rummelig opholdsstue, et møbleret køkken og en terrasse. Ejendommene i første sal er udstyret med solpaneler på taget til energibesparelse. Køkkenerne er fuldt udstyrede og færdiggjort med granit- eller syntetisk samlet arbejdsflade. Badeværelserne er færdiggjort med sanitetsudstyr i høj kvalitet og armaturer med indbygget cistern. Disse ejendomme leveres med forinstallation af kanaliseret aircondition med varmepumpe, tvungen ventilation med varmegenvinding, et aerotermisk system til varmt vand til husbrug, den mest moderne termiske og akustiske isolering, aluminium yderdøre med termisk bro og skodder. Pris: 195.000 - 210.000

Placering

La Canalosa, Hondón de las Nieves, Alicante Placering leveret af annoncøren

Egenskaber

  • Villa
  • Soveværelser: 3
  • Badeværelser: 2
  • Bygningsstørrelse: 120 m2
  • Have
  • Terrasse / Altan
  • Energieffektivitetsbedømmelse: I gang

Hvordan kan vi hjælpe dig?

Fandt du en fejl?

Fortæl os, hvad du har fundet for at rette det

Lån regnemaskine

€
€
%

€ 619 om måneden*

+ € 21.200 skatter (€ 19.500) & udgifter (€ 1.700)*

*Bemærk, at resultaterne kun er en vejledning og ikke et pant eller tilbud.

Kontakt annoncøren

Hvordan kan vi hjælpe dig?

€

This field is required

Kontroller ovenstående fejl

Ref. 8703766

Når du indsender denne formular, bekræfter du, at du accepterer vores brugervilkår og fortrolighedspolitik .

Del

Tilknyttede ejendomme

6 soveværelse Villa til salg i La Canalosa, Hondón de las Nieves med swimmingpool - € 157.000 (Ref: 9571722) 1 soveværelse Villa til salg i Hondón de los Frailes - € 175.000 (Ref: 7875092) 3 soveværelse Villa til salg i Hondón de los Frailes - € 185.000 (Ref: 9797015) 3 soveværelse Villa til salg i Hondón de los Frailes - € 179.500 (Ref: 6196880)

Annonce

  1. Spanien
  2. Valencia
  3. Alicante
  4. Hondón de las Nieves
  5. La Canalosa
  6. 3 soveværelse Villa til salg i La Canalosa, Hondón de las Nieves - € 195.000 (Ref: 8703766)
Ring