thinkSPAIN Logo
  • Køb

    Ejendomme til salg

    • Se alle ejendomme til salg
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære boligsøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Have Havudsigt Luksus Nybygning Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Fuerteventura Girona Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torrevieja Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Lej

    Ejendomme til leje

    • Se alle ejendomme til leje
    • Ferieudlejninger
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære lejesøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Første linje af havet / stranden Have Havudsigt Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan Udsigt over bjergene
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Costa Blanca Costa del Sol Dénia Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Nerja Orihuela Palma de Mallorca San Javier Tenerife Torre-Pacheco Torrevieja Torrox Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Jeg vil annoncere på thinkSPAIN

    Jeg leder efter en ejendomsmægler i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alle ejendomsmæglere
  • Kort / Indgiv dit område

    Brug vores interaktive kort til at finde ejendomme

Seneste søgninger

    Advokater / jurister i Vera Ejendomsmæglere i Benitachell / Benitatxell Advokater / jurister i Málaga Ejendomsmæglere i Málaga by Byggesagkyndige i Valencia by Ejendomsmæglere i Costa de la Luz Ejendomsmæglere i Málaga Ejendomsmæglere i Pulpí Ejendomsmæglere i Arona Realkreditmæglere i Madrid by Ejendomsmæglere i Torrevieja Advokater / jurister i Ayamonte Ejendomsmæglere i Salobreña Byggesagkyndige i Valencia
  • Hjælp og info

    Hvordan kan vi hjælpe dig?

    • Artikler og vejledninger
    • Annoncør-login

    Populære søgninger

    Køb af ejendom i Spanien Flytning til Spanien At bo i Spanien Økonomi, jura og skat Ejendomsmarkedet Spansk livsstil og kultur Find den rigtige ejendom
  • Annoncør-login
thinkSPAIN Logo Ejendomme

Lejlighed til salg i El Tablero, San Bartolomé de Tirajana, Gran Canaria

  • € 199.900
  • 250 m2
  • 1
  • 1
Ejendomme

€ 199.900

Ref. 8798880

Ring
  • 1 soveværelse Lejlighed til salg i El Tablero - € 199.900 (Ref: 8798880)
1/9

€ 199.900

• 250 m2
  • 1
  • 1

Beskrivelse

Det drejer sig om en kommerciel ejendom (lager), der kan omdannes til 3 boliger på omkring 67 kvadratmeter hver med mulighed for at leje dem ud for 650 euro hver.

Ejendommen ligger i stueetagen af en boligbygning, på boliggrund.

Nyttige kvadratmeter 230 meter
Højde 4 meter

Prisen inkluderer ikke skatter eller omkostninger ved køb: ejendomsoverdragelsesskatter (6,5%), notaromkostninger, tinglysningsafgifter og ejendomsmægler.

Placering

El Tablero, San Bartolomé de Tirajana, Gran Canaria Placeringen er ikke angivet.

Egenskaber

  • Lejlighed
  • Soveværelser: 1
  • Badeværelser: 1
  • Bygningsstørrelse: 250 m2
  • Energicertifikat (forbrug): G
  • Energicertifikat (emissioner): G

Hvordan kan vi hjælpe dig?

Fandt du en fejl?

Fortæl os, hvad du har fundet for at rette det

Lån regnemaskine

€
€
%

€ 634 om måneden*

+ € 14.693 skatter (€ 12.993) & udgifter (€ 1.700)*

*Bemærk, at resultaterne kun er en vejledning og ikke et pant eller tilbud.

Kontakt annoncøren

Hvordan kan vi hjælpe dig?

€

This field is required

Kontroller ovenstående fejl

Ref. 8798880

Når du indsender denne formular, bekræfter du, at du accepterer vores brugervilkår og fortrolighedspolitik .

Del

Tilknyttede ejendomme

1 soveværelse Lejlighed til salg i Playa del Inglés, San Bartolomé de Tirajana - € 220.000 (Ref: 9829771) 3 soveværelse Lejlighed til salg i Arguineguín, Mogán med garage - € 209.900 (Ref: 9134422) 1 soveværelse Lejlighed til salg i Puerto Rico, Mogán med swimmingpool - € 195.000 (Ref: 8145294) 1 soveværelse Lejlighed til salg i Puerto Rico, Mogán med swimmingpool garage - € 182.000 (Ref: 9828748)

Annonce

  1. Spanien
  2. Kanariske Øer
  3. Gran Canaria
  4. San Bartolomé de Tirajana
  5. El Tablero
  6. 1 soveværelse Lejlighed til salg i El Tablero, San Bartolomé de Tirajana - € 199.900 (Ref: 8798880)
Ring