thinkSPAIN Logo
  • Køb

    Ejendomme til salg

    • Se alle ejendomme til salg
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære boligsøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Have Havudsigt Luksus Nybygning Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Fuerteventura Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torrevieja Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Lej

    Ejendomme til leje

    • Se alle ejendomme til leje
    • Ferieudlejninger
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære lejesøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Første linje af havet / stranden Have Havudsigt Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan Udsigt over bjergene
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Gran Canaria Granada Ibiza Javea / Xàbia Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Nerja Palma de Mallorca Tenerife Torre-Pacheco Torrevieja Torrox Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Jeg vil annoncere på thinkSPAIN

    Jeg leder efter en ejendomsmægler i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alle ejendomsmæglere
  • Kort / Indgiv dit område

    Brug vores interaktive kort til at finde ejendomme

Seneste søgninger

    Advokater / jurister i Costa Cálida Advokater / jurister i Huelva Ejendomsmæglere i Rojales Arkitekter / Arkitektonisk design i Costa Blanca Advokater / jurister i Costa Blanca Realkreditmæglere i Málaga Ejendomsmæglere i Casares Ejendomsmæglere i Lugo Ejendomsadministration / vedligehold i Costa Blanca Ejendomsmæglere i Sax Ejendomsmæglere i Conil de la Frontera Ejendomsmæglere i Costa de la Luz Ejendomsmæglere i Almería Ejendomsmæglere i Costa Brava
  • Hjælp og info

    Hvordan kan vi hjælpe dig?

    • Artikler og vejledninger
    • Annoncør-login

    Populære søgninger

    Køb af ejendom i Spanien Flytning til Spanien At bo i Spanien Økonomi, jura og skat Ejendomsmarkedet Spansk livsstil og kultur Find den rigtige ejendom
  • Annoncør-login
thinkSPAIN Logo Ejendomme

Semi-Rækkehus til salg i Muro, Mallorca

  • € 700.000
  • 147 m2
  • 4
  • 2
  • 160 m2
Ejendomme

€ 700.000

Ref. 8802803

Ring
  • 4 soveværelse Semi-Rækkehus til salg i Muro - € 700.000 (Ref: 8802803)
1/15

€ 700.000

Semi-Rækkehus til salg i Muro, Mallorca

  • 147 m2
  • 4
  • 2
  • 160 m2

Beskrivelse

Dette moderne rækkehus ligger i den rolige landsby Muro. Ejendommen ligger kun få skridt fra alle de butikker, restauranter og forretninger, som denne by har at tilbyde. På femten minutter med bil når du strande i Can Picafort og lidt længere til Puerto Alcudia. Ejendommen tilbyder et bygget areal på ca. 150 m2 fordelt på to etager, der består af i alt fire soveværelser og to badeværelser. I stueetagen findes den rummelige og lyse stue/spisestue, der har direkte adgang til terrassen med udsigt over markerne og bjergene. Det nyrenoverede og fuldt udstyrede køkken tilbyder alle nødvendige apparater samt en amerikansk stil bordplade og direkte adgang til terrassen. Et af soveværelserne ligger på denne etage sammen med et badeværelse og adgang til garagen. Ovenpå findes de tre resterende soveværelser med et stort og moderne badeværelse med badekar og bruser. En balkon med udsigt over markerne og bjergene. Moderne ejendom i en fremragende og rolig beliggenhed.

Placering

Muro, Mallorca Placering leveret af annoncøren

Egenskaber

  • Semi-Rækkehus
  • Soveværelser: 4
  • Badeværelser: 2
  • Bygningsstørrelse: 147 m2
  • Byggegrund: 160 m2
  • Terrasse / Altan
  • Energieffektivitetsbedømmelse: I gang

Hvordan kan vi hjælpe dig?

Fandt du en fejl?

Fortæl os, hvad du har fundet for at rette det

Lån regnemaskine

€
€
%

€ 2.222 om måneden*

+ € 57.700 skatter (€ 56.000) & udgifter (€ 1.700)*

*Bemærk, at resultaterne kun er en vejledning og ikke et pant eller tilbud.

Kontakt annoncøren

Hvordan kan vi hjælpe dig?

€

This field is required

Kontroller ovenstående fejl

Ref. 8802803

Når du indsender denne formular, bekræfter du, at du accepterer vores brugervilkår og fortrolighedspolitik .

Del

Tilknyttede ejendomme

3 soveværelse Semi-Rækkehus til salg i Muro - € 690.000 (Ref: 9210454) 2 soveværelse Semi-Rækkehus til salg i Selva med garage - € 710.000 (Ref: 9777224) 3 soveværelse Semi-Rækkehus til salg i Puerto de Alcudia, Alcúdia - € 630.000 (Ref: 8802824) 3 soveværelse Semi-Rækkehus til salg i Alcúdia med swimmingpool - € 640.000 (Ref: 9447390)

Annonce

  1. Spanien
  2. Baleariske Øer
  3. Mallorca
  4. Muro
  5. 4 soveværelse Semi-Rækkehus til salg i Muro - € 700.000 (Ref: 8802803)
Ring