thinkSPAIN Logo
  • Køb

    Ejendomme til salg

    • Se alle ejendomme til salg
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære boligsøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Have Havudsigt Luksus Nybygning Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Fuerteventura Girona Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torrevieja Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Lej

    Ejendomme til leje

    • Se alle ejendomme til leje
    • Ferieudlejninger
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære lejesøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Første linje af havet / stranden Have Havudsigt Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan Udsigt over bjergene
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Nerja Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torre-Pacheco Torrevieja Torrox Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Jeg vil annoncere på thinkSPAIN

    Jeg leder efter en ejendomsmægler i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alle ejendomsmæglere
  • Kort / Indgiv dit område

    Brug vores interaktive kort til at finde ejendomme

Seneste søgninger

    Ejendomsmæglere i Albox Ejendomsmæglere i Orihuela Advokater / jurister i Orihuela Advokater / jurister i Costa Valencia Ejendomsadministration / vedligehold i Alicante Ejendomsmæglere i Arona Advokater / jurister i Almería Advokater / jurister i Costa Cálida Ejendomsmæglere i Pliego Ejendomsmæglere i Altea Ejendomsmæglere i Salobreña Ejendomsmæglere i Costa Almería Ejendomsmæglere i Barcelona Realkreditmæglere i Madrid by
  • Hjælp og info

    Hvordan kan vi hjælpe dig?

    • Artikler og vejledninger
    • Annoncør-login

    Populære søgninger

    Køb af ejendom i Spanien Flytning til Spanien At bo i Spanien Økonomi, jura og skat Ejendomsmarkedet Spansk livsstil og kultur Find den rigtige ejendom
  • Annoncør-login
thinkSPAIN Logo Ejendomme

Villa til salg i Es Mercadal, Menorca

  • € 550.000
  • 120 m2
  • 3
  • 2
  • 640 m2
Ejendomme

€ 550.000

Ref. 8932685

Ring
  • 3 soveværelse Villa til salg i Es Mercadal med garage - € 550.000 (Ref: 8932685)
1/10

€ 550.000

Villa til salg i Es Mercadal, Menorca

  • 120 m2
  • 3
  • 2
  • 640 m2

Beskrivelse

I denne så eksklusive og skjulte del af Menorca finder vi denne ejendom beliggende midt i naturen med enestående panoramaudsigt, der kombinerer ro og nærhed til havet. Beliggende kun få minutter fra den imponerende strand Cala Tirant, nord for Menorca. Boligen er fordelt på to etager, har en garage og to rummelige terrasser. Ejendommen har en stor stue med spisestue og pejs, der giver adgang til en af terrasserne. Tre værelser med indbyggede skabe, to fulde badeværelser og et helt uafhængigt køkken. Ejendommen inkluderer et ekstra værelse udstyret med en bruser. Det elektriske system er baseret på solpaneler, hvilket gør ejendommen miljøvenlig og økonomisk bæredygtig. Have i middelhavsstil og design med lav vedligeholdelse. Ejendom omgivet af natur, essensen af ren Menorca, et fristed for fred og ro, beliggende tæt på havet og med en atmosfære af absolut sindsro.

Placering

Es Mercadal, Menorca Placeringen er ikke angivet.

Egenskaber

  • Villa
  • Soveværelser: 3
  • Badeværelser: 2
  • WC:1
  • Bygningsstørrelse: 120 m2
  • Byggegrund: 640 m2
  • Parkering/Garage
  • Have
  • Terrasse / Altan
  • Energieffektivitetsbedømmelse: I gang

Hvordan kan vi hjælpe dig?

Fandt du en fejl?

Fortæl os, hvad du har fundet for at rette det

Lån regnemaskine

€
€
%

€ 1.746 om måneden*

+ € 45.700 skatter (€ 44.000) & udgifter (€ 1.700)*

*Bemærk, at resultaterne kun er en vejledning og ikke et pant eller tilbud.

Kontakt annoncøren

Hvordan kan vi hjælpe dig?

€

This field is required

Kontroller ovenstående fejl

Ref. 8932685

Når du indsender denne formular, bekræfter du, at du accepterer vores brugervilkår og fortrolighedspolitik .

Del

Tilknyttede ejendomme

3 soveværelse Villa til salg i Es Mercadal med garage - € 445.000 (Ref: 9715436) 6 soveværelse Villa til salg i Es Mercadal med garage - € 630.000 (Ref: 8911512) 3 soveværelse Villa til salg i Es Mercadal med swimmingpool garage - € 475.000 (Ref: 9802945) 3 soveværelse Villa til salg i Es Mercadal - € 538.000 (Ref: 9821646)

Annonce

  1. Spanien
  2. Baleariske Øer
  3. Menorca
  4. Es Mercadal
  5. 3 soveværelse Villa til salg i Es Mercadal med garage - € 550.000 (Ref: 8932685)
Ring