thinkSPAIN Logo
  • Køb

    Ejendomme til salg

    • Se alle ejendomme til salg
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære boligsøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Have Havudsigt Luksus Nybygning Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Girona Gran Canaria Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torrevieja Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Lej

    Ejendomme til leje

    • Se alle ejendomme til leje
    • Ferieudlejninger
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære lejesøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Første linje af havet / stranden Have Havudsigt Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan Udsigt over bjergene
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca San Javier Tenerife Torrevieja Torrox Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Jeg vil annoncere på thinkSPAIN

    Jeg leder efter en ejendomsmægler i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alle ejendomsmæglere
  • Kort / Indgiv dit område

    Brug vores interaktive kort til at finde ejendomme

Seneste søgninger

    Ejendomsmæglere i Casares Ejendomsmæglere i Almuñécar Advokater / jurister i Orihuela Advokater / jurister i Costa Blanca Ejendomsmæglere i Torre-Pacheco Arkitekter / Arkitektonisk design i Costa Valencia Ejendomsmæglere i Arona Ejendomsmæglere i Conil de la Frontera Advokater / jurister i Javea / Xàbia Advokater / jurister i Costa Cálida Ejendomsmæglere i Madrid by Ejendomsmæglere i Costa de la Luz Advokater / jurister i Huelva Ejendomsmæglere i San Pedro del Pinatar
  • Hjælp og info

    Hvordan kan vi hjælpe dig?

    • Artikler og vejledninger
    • Annoncør-login

    Populære søgninger

    Køb af ejendom i Spanien Flytning til Spanien At bo i Spanien Økonomi, jura og skat Ejendomsmarkedet Spansk livsstil og kultur Find den rigtige ejendom
  • Annoncør-login
thinkSPAIN Logo Ejendomme

Lejlighed til salg i Cancelada, Estepona, Málaga

  • € 519.000
  • 122 m2
  • 3
  • 2
  • 122 m2
Ejendomme

€ 519.000

Ref. 8965436

  • 3 soveværelse Lejlighed til salg i Cancelada med swimmingpool - € 519.000 (Ref: 8965436)
1/11

€ 519.000

Lejlighed til salg i Cancelada, Estepona, Málaga

  • 122 m2
  • 3
  • 2
  • 122 m2

Beskrivelse

Nybyggede boliger med panoramaudsigt over havet i Cancelada

Boligerne ligger i Cancelada, en by i den østlige del af Estepona. Cancelada er en traditionel by med en andalusisk atmosfære. Derudover ligger den mellem de berømte byer Marbella og Estepona.

Boligerne ligger kun 20 minutters gang fra centrum af Cancelada med alle bekvemmeligheder, 10 km fra San Pedro de Alcántara, 11 km fra centrum af Estepona og Puerto Banús samt 70 km fra Malaga Lufthavn.

De nybyggede boliger ligger i et kompleks, der består af i alt 69 boliger. I komplekset er der haver, en swimmingpool, en udendørs sportszone og et udstyret fitnesscenter. Derudover har alle beboere adgang til klubhuset. I klubhuset findes et spa med sauna og en bar.

Boligerne er designet med materialer i første kvalitet og er energieffektive. Hver bolig i komplekset har en privat parkeringsplads i underjordisk parkering og et depotrum, som er inkluderet i prisen.

AGP-00344

Placering

Cancelada, Estepona, Málaga Placeringen er ikke angivet.

Egenskaber

  • Lejlighed
  • Soveværelser: 3
  • Badeværelser: 2
  • Bygningsstørrelse: 122 m2
  • Byggegrund: 122 m2
  • Etager: 3
  • År bygget: 2026

Fandt du en fejl?

Fortæl os, hvad du har fundet for at rette det

Lån regnemaskine

€
€
%

€ 1.648 om måneden*

+ € 38.030 skatter (€ 36.330) & udgifter (€ 1.700)*

*Bemærk, at resultaterne kun er en vejledning og ikke et pant eller tilbud.

Kontakt annoncøren

Hvordan kan vi hjælpe dig?

€

This field is required

Kontroller ovenstående fejl
Hvis annoncøren har angivet et kontakttelefonnummer, ser du det, når du har udfyldt og sendt denne forespørgselsformular.

Ref. 8965436

Når du indsender denne formular, bekræfter du, at du accepterer vores brugervilkår og fortrolighedspolitik .

Del

Tilknyttede ejendomme

2 soveværelse Lejlighed til salg i Cancelada, Estepona med swimmingpool garage - € 428.000 (Ref: 9828154) 2 soveværelse Lejlighed til salg i Cancelada, Estepona med swimmingpool - € 476.000 (Ref: 9193437) 3 soveværelse Lejlighed til salg i Cancelada, Estepona med swimmingpool - € 538.000 (Ref: 9193438) 3 soveværelse Lejlighed til salg i Cancelada, Estepona med garage - € 538.200 (Ref: 9417802)

Annonce

  1. Spanien
  2. Andalusien
  3. Málaga
  4. Costa del Sol
  5. Estepona
  6. New Golden Mile
  7. Benamara - Atalaya
  8. Cancelada
  9. 3 soveværelse Lejlighed til salg i Cancelada, Estepona med swimmingpool - € 519.000 (Ref: 8965436)