thinkSPAIN Logo
  • Køb

    Ejendomme til salg

    • Se alle ejendomme til salg
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære boligsøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Have Havudsigt Luksus Nybygning Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Fuerteventura Girona Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torrevieja Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Lej

    Ejendomme til leje

    • Se alle ejendomme til leje
    • Ferieudlejninger
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære lejesøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Første linje af havet / stranden Have Havudsigt Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan Udsigt over bjergene
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Nerja Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torre-Pacheco Torrevieja Torrox Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Jeg vil annoncere på thinkSPAIN

    Jeg leder efter en ejendomsmægler i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alle ejendomsmæglere
  • Kort / Indgiv dit område

    Brug vores interaktive kort til at finde ejendomme

Seneste søgninger

    Ejendomsmæglere i Mallorca Ejendomsmæglere i Madrid by Ejendomsmæglere i Aguilas Ejendomsmæglere i Antigua Byggesagkyndige i Barx Ejendomsmæglere i Torrevieja Advokater / jurister i Costa Blanca Arkitekter / Arkitektonisk design i Valencia Advokater / jurister i Valencia Advokater / jurister i Costa Cálida Ejendomsmæglere i Almuñécar Ejendomsmæglere i Albox Advokater / jurister i Javea / Xàbia Ejendomsmæglere i Jaén
  • Hjælp og info

    Hvordan kan vi hjælpe dig?

    • Artikler og vejledninger
    • Annoncør-login

    Populære søgninger

    Køb af ejendom i Spanien Flytning til Spanien At bo i Spanien Økonomi, jura og skat Ejendomsmarkedet Spansk livsstil og kultur Find den rigtige ejendom
  • Annoncør-login
thinkSPAIN Logo Ejendomme

Lejlighed til salg i Alhama de Murcia, Murcia

  • € 205.900
  • 91 m2
  • 3
  • 2
Ejendomme

€ 205.900

Ref. 8986573

Ring
  • 3 soveværelse Lejlighed til salg i Alhama de Murcia med swimmingpool garage - € 205.900 (Ref: 8986573)
1/12

€ 205.900

Lejlighed til salg i Alhama de Murcia, Murcia

  • 91 m2
  • 3
  • 2

Beskrivelse

3 værelses 2 badeværelsers lejlighed i stueplan med privat have. Terrasse på 19 m², have på 20 m² og boligareal på 91 m².
Kun to tilgængelige. Disse lejligheder er bygget med den højeste kvalitet, har fælles pool, terrasse med sommerkøkken og en parkeringsplads. Boligerne er fordelt over 2 etager, har 2 eller 3 soveværelser og 2 badeværelser. Lejlighederne i stueplan har 3 soveværelser og en have, og de øverste etager leveres med et rummeligt solarium.
Termisk og akustisk isolering i henhold til lokale regler.
Sommerkøkken på terrassen, herunder skabe med aluminium skyde-døre, bordplade, vask, strømudtag, LED-beklædning og forberedelse til vaskemaskine.
Thermo-belagt aluminiums-træværk i farven antracit, dobbeltisoleret. Facade med fin off-white puds, afsluttet med vinylbeklædning og keramisk træeffekt.
Indvendig finish med glat maling i farven hvid. Altanværn i klart, dobbelt sikkerhedsglas. Aluminiums persienner i soveværelserne. Keramiske fliser i boligen, herunder gulve, terrasser og store vægfliser i badeværelser. Fliser i badeværelser i beige og træeffekt i eg. Håndvask på underskab, med spejl og lys over. Spots i loftet.
Udvendig og indvendig belysning inkluderet, undtagen dekorative lamper.
Blandingsbatteri i sort stål, hvide sanitetsartikler fra Roca eller tilsvarende mærke, ophængt på væg. Vægmonteret brusehoved i sort stål. Glasbrusepanel med sort stel.
Indvendigt træværk i hvidt med greb i sort. Faste garderobeskabe med skuffer og hylder i soveværelserne.
Forstærret hoveddør, hvidcoated MDF-panel på indersiden, med sikkerhedslås.
Køkkenapparater inkluderet: indbygget køleskab med fryser, induktionskogeplade, hævet ovn og mikroovn i højt skab, emhætte med udtræk, og indbygget opvaskemaskine. Hvide køkkenskabe, keramisk bordplade med sten-effekt.
Aerotermisk varmtvandsbeholder til varmt brugsvand.
Forberedelse til kanaliseret aircondition i stuen og soveværelserne.
TV- og telefonudtag i stue og soveværelser.
Eludtag fra Siemens, Simon eller tilsvarende mærke.
Strøm- og antennepunkt i solarium og på terrassen. Vandudtag på solarium og terrasse.
Udendørs parkeringsplads.
Fælles swimmingpool med indvendig belysning. 4 fælles pools (en af dem opvarmet) med indvendig belysning og solbrusere.
Levering i maj 2025

Placering

Alhama de Murcia, Murcia Placering leveret af annoncøren

Egenskaber

  • Lejlighed
  • Soveværelser: 3
  • Badeværelser: 2
  • Bygningsstørrelse: 91 m2

Fandt du en fejl?

Fortæl os, hvad du har fundet for at rette det

Lån regnemaskine

€
€
%

€ 653 om måneden*

+ € 18.172 skatter (€ 16.472) & udgifter (€ 1.700)*

*Bemærk, at resultaterne kun er en vejledning og ikke et pant eller tilbud.

Kontakt annoncøren

Hvordan kan vi hjælpe dig?

€

This field is required

Kontroller ovenstående fejl

Ref. 8986573

Når du indsender denne formular, bekræfter du, at du accepterer vores brugervilkår og fortrolighedspolitik .

Del

Tilknyttede ejendomme

2 soveværelse Lejlighed til salg i Alhama de Murcia med swimmingpool garage - € 196.400 (Ref: 9401776) 2 soveværelse Lejlighed til salg i Alhama de Murcia med swimmingpool garage - € 191.900 (Ref: 9000737) 2 soveværelse Lejlighed til salg i Alhama de Murcia med swimmingpool garage - € 184.900 (Ref: 9000735) 2 soveværelse Lejlighed til salg i Alhama de Murcia med swimmingpool - € 225.000 (Ref: 9479001)

Annonce

  1. Spanien
  2. Murcia
  3. Costa Cálida
  4. Alhama de Murcia
  5. 3 soveværelse Lejlighed til salg i Alhama de Murcia med swimmingpool garage - € 205.900 (Ref: 8986573)
Ring