thinkSPAIN Logo
  • Køb

    Ejendomme til salg

    • Se alle ejendomme til salg
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære boligsøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Have Havudsigt Luksus Nybygning Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Fuerteventura Girona Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torrevieja Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Lej

    Ejendomme til leje

    • Se alle ejendomme til leje
    • Ferieudlejninger
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære lejesøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Første linje af havet / stranden Have Havudsigt Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan Udsigt over bjergene
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Nerja Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torre-Pacheco Torrevieja Torrox Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Jeg vil annoncere på thinkSPAIN

    Jeg leder efter en ejendomsmægler i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alle ejendomsmæglere
  • Kort / Indgiv dit område

    Brug vores interaktive kort til at finde ejendomme

Seneste søgninger

    Ejendomsmæglere i Torre-Pacheco Ejendomsmæglere i Alcaucín Ejendomsmæglere i San Fulgencio Ejendomsmæglere i Los Alcázares Ejendomsmæglere i Madrid by Advokater / jurister i Costa Valencia Byggesagkyndige i Valencia Ejendomsmæglere i Adeje Ejendomsadministration / vedligehold i Calpe / Calp Advokater / jurister i Costa de la Luz Ejendomsmæglere i Barcelona by Ejendomsmæglere i Alcalá la Real Advokater / jurister i Alicante Advokater / jurister i Costa Almería
  • Hjælp og info

    Hvordan kan vi hjælpe dig?

    • Artikler og vejledninger
    • Annoncør-login

    Populære søgninger

    Køb af ejendom i Spanien Flytning til Spanien At bo i Spanien Økonomi, jura og skat Ejendomsmarkedet Spansk livsstil og kultur Find den rigtige ejendom
  • Annoncør-login
thinkSPAIN Logo Ejendomme

Lejlighed til salg i Riviera del Sol, Mijas, Málaga

  • € 345.000
  • 92 m2
  • 2
  • 2
Ejendomme

€ 345.000

Ref. 9034486

Ring
  • 2 soveværelse Lejlighed til salg i Mijas Costa med swimmingpool - € 345.000 (Ref: 9034486)
1/6

€ 345.000

Lejlighed til salg i Riviera del Sol, Mijas, Málaga

  • 92 m2
  • 2
  • 2

Beskrivelse

Priser fra 345.000 € til 400.000 €. [Værelser: 2 - 2] [Badeværelser: 2 - 2] [Bygget: 92,00 m2 - 98,00 m2]

Næste boligudvikling i Riviera del Sol - Málaga

Vi præsenterer en enestående mulighed for at bo i et uovertruffent naturligt miljø, med alle bekvemmeligheder lige ved hånden. Moderne og elegante boliger, designet til at give dig maksimal komfort og livskvalitet. Nyd panoramaudsigt, rummelige fællesområder med swimmingpools og grønne områder samt roen fra et sted, der har det hele.

Dette boligkompleks vil bestå af 99 boliger fordelt i 6 blokke inden for det private område.

Der vil være tre typer boliger: penthouses med solarium på ca. 43 m², stueetages lejligheder med haver på op til 45 m² og lejligheder på første sal med rummelige terrasser. Alle boliger er gennemlyste. Parkeringsplads inkluderet.

Udviklingen får fællesområder med haver og saltvands-svømmebassiner til både voksne og børn.

Særlige lanceringstilbud. Gå ikke glip af denne mulighed.

Placering

Riviera del Sol, Mijas, Málaga Placering leveret af annoncøren

Egenskaber

  • Lejlighed
  • Soveværelser: 2
  • Badeværelser: 2
  • Bygningsstørrelse: 92 m2
  • Nybygning
  • Pool
  • Have
  • Terrasse / Altan
  • Energieffektivitetsbedømmelse: I gang

Hvordan kan vi hjælpe dig?

Fandt du en fejl?

Fortæl os, hvad du har fundet for at rette det

Lån regnemaskine

€
€
%

€ 1.095 om måneden*

+ € 25.850 skatter (€ 24.150) & udgifter (€ 1.700)*

*Bemærk, at resultaterne kun er en vejledning og ikke et pant eller tilbud.

Kontakt annoncøren

Hvordan kan vi hjælpe dig?

€

This field is required

Kontroller ovenstående fejl

Ref. 9034486

Når du indsender denne formular, bekræfter du, at du accepterer vores brugervilkår og fortrolighedspolitik .

Del

Tilknyttede ejendomme

1 soveværelse Lejlighed til salg i Riviera del Sol, Mijas med swimmingpool garage - € 290.000 (Ref: 9747179) 2 soveværelse Lejlighed til salg i Riviera del Sol, Mijas med swimmingpool garage - € 325.000 (Ref: 9436362) 2 soveværelse Lejlighed til salg i Riviera del Sol, Mijas med garage - € 330.000 (Ref: 9644958) 2 soveværelse Lejlighed til salg i Riviera del Sol, Mijas med swimmingpool - € 325.000 (Ref: 9751980)

Annonce

  1. Spanien
  2. Andalusien
  3. Málaga
  4. Costa del Sol
  5. Mijas
  6. Mijas Costa
  7. Riviera del Sol
  8. 2 soveværelse Lejlighed til salg i Riviera del Sol, Mijas med swimmingpool - € 345.000 (Ref: 9034486)
Ring