thinkSPAIN Logo
  • Køb

    Ejendomme til salg

    • Se alle ejendomme til salg
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære boligsøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Have Havudsigt Luksus Nybygning Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Fuerteventura Girona Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torrevieja Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Lej

    Ejendomme til leje

    • Se alle ejendomme til leje
    • Ferieudlejninger
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære lejesøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Første linje af havet / stranden Have Havudsigt Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan Udsigt over bjergene
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Nerja Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torre-Pacheco Torrevieja Torrox Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Jeg vil annoncere på thinkSPAIN

    Jeg leder efter en ejendomsmægler i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alle ejendomsmæglere
  • Kort / Indgiv dit område

    Brug vores interaktive kort til at finde ejendomme

Seneste søgninger

    Ejendomsmæglere i Benalmádena Ejendomsmæglere i Coín Ejendomsmæglere i Costa del Sol Ejendomsmæglere i San Miguel de Salinas Advokater / jurister i Valencia Advokater / jurister i Orihuela Advokater / jurister i Málaga Ejendomsmæglere i Salobreña Ejendomsmæglere i Aguilas Realkreditmæglere i Málaga Ejendomsmæglere i Málaga by Advokater / jurister i Aguilas Ejendomsmæglere i Rábade Ejendomsadministration / vedligehold i Costa Blanca
  • Hjælp og info

    Hvordan kan vi hjælpe dig?

    • Artikler og vejledninger
    • Annoncør-login

    Populære søgninger

    Køb af ejendom i Spanien Flytning til Spanien At bo i Spanien Økonomi, jura og skat Ejendomsmarkedet Spansk livsstil og kultur Find den rigtige ejendom
  • Annoncør-login
thinkSPAIN Logo Ejendomme

Villa til salg i Roda Golf, San Javier, Murcia

  • € 799.000
  • 140 m2
  • 3
  • 3
  • 300 m2
Ejendomme

€ 799.000

Ref. 9254529

Ring
  • 3 soveværelse Villa til salg i Roda med swimmingpool garage - € 799.000 (Ref: 9254529)
1/12

€ 799.000

Villa til salg i Roda Golf, San Javier, Murcia

  • 140 m2
  • 3
  • 3
  • 300 m2

Beskrivelse

Nybyggede villaer i første række ved Roda Golf med privat pool

Eksklusiv livsstil ved siden af golfbanen på Costa Cálida
Disse moderne villaer i første række ved Roda Golf (Murcia) tilbyder den perfekte kombination af luksus, komfort og en mediterran livsstil. Projektet ligger kun 3 km fra de gyldne strande ved Mar Menor, og er ideelt for golfentusiaster, dem der elsker vandsport, og alle som søger en rolig bolig — men samtidig godt forbundet — på Costa Cálida. Urbaniseringen er omgivet af services, restauranter, butikker og sportsfaciliteter, hvilket sikrer bekvemmelighed i hverdagen.

Generøse villaer med private pools
Hver villa er omhyggeligt designet i to plan med et samlet bebygget areal på 140 m². Indretningen omfatter:
3 soveværelser (2 en suite)
3 badeværelser fuldt udstyrede
Lys stue med åben køkkenløsning
Soveværelse i stueplan for ekstra komfort
To soveværelser på første sal med direkte adgang til den overdækkede terrasse
Nyd livet udendørs med en privat pool, en rummelig terrasse i stueplan og en solterrasse på første sal, som giver uafbrudt udsigt over golfbanen og sol hele dagen. Hver bolig inkluderer også en privat parkeringsplads på grunden samt et stort udendørs depotrum.

Egenskaber i høj kvalitet
Disse boliger er bygget efter de højeste standarder og omfatter:
Gulvvarme i badeværelserne
Motoriserede alu-persienner i alle soveværelser
Fuldt udstyrede badeværelser med møbler, spejle, lys og bruseafskærmninger i klart glas
Moderne køkkener med inkluderede hårde hvidevarer
Forberedelse til aircondition via kanaler i stuen og soveværelserne
Solcellepaneler med inverter for større energieffektivitet

Privilegeret beliggenhed i Roda Golf
Beliggende i det prestigefyldte Roda Golf & Beach Resort, er disse villaer omgivet af frodige golfgader og mediterrane landskaber. Afstande til de vigtigste interessepunkter:
Strande ved Mar Menor: 3 km
Indkøbscenter Dos Mares: 5 km
Marina i Lo Pagán: 6 km
Golfklub Roda: kort afstand til
International lufthavn Murcia (Corvera): 35 km
Lufthavn Alicante: 85 km
Byen Cartagena: 30 km

Lev den mediterrane livsstil
Uanset om det er som helårsbolig, feriebolig eller som investering til udlejning, tilbyder disse villaer den perfekte kombination af elegance, funktionalitet og beliggenhed.

Placering

Roda Golf, San Javier, Murcia Placering leveret af annoncøren

Egenskaber

  • Villa
  • Soveværelser: 3
  • Badeværelser: 3
  • Bygningsstørrelse: 140 m2
  • Byggegrund: 300 m2

Fandt du en fejl?

Fortæl os, hvad du har fundet for at rette det

Lån regnemaskine

€
€
%

€ 2.537 om måneden*

+ € 65.620 skatter (€ 63.920) & udgifter (€ 1.700)*

*Bemærk, at resultaterne kun er en vejledning og ikke et pant eller tilbud.

Kontakt annoncøren

Hvordan kan vi hjælpe dig?

€

This field is required

Kontroller ovenstående fejl

Ref. 9254529

Når du indsender denne formular, bekræfter du, at du accepterer vores brugervilkår og fortrolighedspolitik .

Del

Tilknyttede ejendomme

3 soveværelse Villa til salg i Roda Golf, San Javier med swimmingpool garage - € 650.000 (Ref: 9680564) 3 soveværelse Villa til salg i Roda, San Javier - € 799.000 (Ref: 9633162) 3 soveværelse Villa til salg i Roda, San Javier med swimmingpool garage - € 799.000 (Ref: 9403279) 3 soveværelse Villa til salg i Roda, San Javier med swimmingpool - € 659.000 (Ref: 9403929)

Annonce

  1. Spanien
  2. Murcia
  3. Costa Cálida
  4. San Javier
  5. Roda
  6. Roda Golf
  7. 3 soveværelse Villa til salg i Roda Golf, San Javier med swimmingpool garage - € 799.000 (Ref: 9254529)
Ring