thinkSPAIN Logo
  • Køb

    Ejendomme til salg

    • Se alle ejendomme til salg
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære boligsøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Have Havudsigt Luksus Nybygning Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Girona Gran Canaria Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torrevieja Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Lej

    Ejendomme til leje

    • Se alle ejendomme til leje
    • Ferieudlejninger
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære lejesøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Første linje af havet / stranden Have Havudsigt Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan Udsigt over bjergene
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca San Javier Tenerife Torrevieja Torrox Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Jeg vil annoncere på thinkSPAIN

    Jeg leder efter en ejendomsmægler i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alle ejendomsmæglere
  • Kort / Indgiv dit område

    Brug vores interaktive kort til at finde ejendomme

Seneste søgninger

    Ejendomsmæglere i Barcelona by Advokater / jurister i Costa Blanca Ejendomsmæglere i Benitachell / Benitatxell Ejendomsmæglere i Guardamar del Segura Ejendomsmæglere i Costa Almería Ejendomsmæglere i Antigua Ejendomsmæglere i Costa de la Luz Advokater / jurister i Valencia Realkreditmæglere i Marbella Ejendomsmæglere i Rábade Byggesagkyndige i Costa Valencia Advokater / jurister i Costa Blanca Ejendomsmæglere i Pliego Advokater / jurister i Gandia
  • Hjælp og info

    Hvordan kan vi hjælpe dig?

    • Artikler og vejledninger
    • Annoncør-login

    Populære søgninger

    Køb af ejendom i Spanien Flytning til Spanien At bo i Spanien Økonomi, jura og skat Ejendomsmarkedet Spansk livsstil og kultur Find den rigtige ejendom
  • Annoncør-login
thinkSPAIN Logo Ejendomme

Lejlighed til salg i Zona Calvario, Estepona, Málaga

  • € 617.000
  • 96 m2
  • 2
  • 2
Ejendomme

€ 617.000

Ref. 9270393

Ring
  • 2 soveværelse Lejlighed til salg i Estepona med swimmingpool - € 617.000 (Ref: 9270393)
1/10

€ 617.000

Lejlighed til salg i Zona Calvario, Estepona, Málaga

  • 96 m2
  • 2
  • 2

Beskrivelse

Oplev Anna Estepona: Lev livet i centrum! Anna Estepona er en ny boligbebyggelse med 87 boliger, der tilbyder moderne lejligheder og rækkehuse med 2, 3 og 4 soveværelser, store terrasser, privat parkering og faciliteter, der hører til et resort. Det ligger tæt på butikker, skoler og stranden, få minutter fra Esteponas gamle bydel og fra stranden på Costa del Sol.

Lejlighed med 2 soveværelser til salg i Anna Estepona. Alle boliger er lyse og rummelige med åbne planløsninger, der udnytter dagslyset maksimalt. De rummelige terrasser giver god plads udendørs til at nyde den mediterrane livsstil. Indendørs finder du kvalitetsfinish som porcelænsfliser, køkkener, badeværelser og indbyggede garderobeskabe, fuldt udstyrede, et aerotermisk system til varmt brugsvand og aircondition.

Hver bolig inkluderer også sin egen parkeringsplads og sit eget opbevaringsrum.

Beboerne kan nyde en saltvands-pool, et privat fitnesscenter og anlagte, landskabelige haver. Det lukkede boligområde sikrer privatliv og ro.

Hvor ligger Anna Estepona? Beliggende i et område i hastig udvikling, ligger Anna Estepona få skridt fra atletikstadionet, Felipe VI Auditorium, supermarkeder og skoler. Den gamle bydel, strandene og Esteponas lystbådehavn ligger kun få minutter væk og tilbyder et stort udvalg af restauranter, butikker og fritidsmuligheder. Med nem adgang via vej vil den også være godt forbundet med Marbella, Puerto Banús og resten af Costa del Sol.
Anslået færdiggørelsesdato 4T 2027

Placering

Zona Calvario, Estepona, Málaga Placering leveret af annoncøren

Egenskaber

  • Lejlighed
  • Soveværelser: 2
  • Badeværelser: 2
  • Bygningsstørrelse: 96 m2

Fandt du en fejl?

Fortæl os, hvad du har fundet for at rette det

Lån regnemaskine

€
€
%

€ 1.959 om måneden*

+ € 44.890 skatter (€ 43.190) & udgifter (€ 1.700)*

*Bemærk, at resultaterne kun er en vejledning og ikke et pant eller tilbud.

Kontakt annoncøren

Hvordan kan vi hjælpe dig?

€

This field is required

Kontroller ovenstående fejl

Ref. 9270393

Når du indsender denne formular, bekræfter du, at du accepterer vores brugervilkår og fortrolighedspolitik .

Del

Tilknyttede ejendomme

3 soveværelse Lejlighed til salg i Zona Calvario, Estepona med swimmingpool - € 656.000 (Ref: 9270392) 2 soveværelse Lejlighed til salg i Zona Calvario, Estepona - € 510.000 (Ref: 9378658) 3 soveværelse Lejlighed til salg i Zona Calvario, Estepona med swimmingpool garage - € 680.000 (Ref: 9751371) 1 soveværelse Lejlighed til salg i Zona Calvario, Estepona med swimmingpool - € 510.000 (Ref: 9352016)

Annonce

  1. Spanien
  2. Andalusien
  3. Málaga
  4. Costa del Sol
  5. Estepona
  6. Estepona Pueblo
  7. Zona Calvario
  8. 2 soveværelse Lejlighed til salg i Zona Calvario, Estepona med swimmingpool - € 617.000 (Ref: 9270393)
Ring