thinkSPAIN Logo
  • Køb

    Ejendomme til salg

    • Se alle ejendomme til salg
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære boligsøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Have Havudsigt Luksus Nybygning Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Girona Gran Canaria Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torrevieja Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Lej

    Ejendomme til leje

    • Se alle ejendomme til leje
    • Ferieudlejninger
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære lejesøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Første linje af havet / stranden Have Havudsigt Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan Udsigt over bjergene
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca San Javier Tenerife Torrevieja Torrox Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Jeg vil annoncere på thinkSPAIN

    Jeg leder efter en ejendomsmægler i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alle ejendomsmæglere
  • Kort / Indgiv dit område

    Brug vores interaktive kort til at finde ejendomme

Seneste søgninger

    Ejendomsmæglere i Alicante by Advokater / jurister i Costa Blanca Ejendomsmæglere i Valencia Byggesagkyndige i Costa Valencia Ejendomsmæglere i Pulpí Advokater / jurister i Costa del Sol Ejendomsmæglere i Almería Ejendomsmæglere i Pliego Ejendomsmæglere i Madrid by Ejendomsmæglere i Alicante Advokater / jurister i Costa Blanca Advokater / jurister i Ayamonte Ejendomsmæglere i Salobreña Ejendomsadministration / vedligehold i Costa Blanca
  • Hjælp og info

    Hvordan kan vi hjælpe dig?

    • Artikler og vejledninger
    • Annoncør-login

    Populære søgninger

    Køb af ejendom i Spanien Flytning til Spanien At bo i Spanien Økonomi, jura og skat Ejendomsmarkedet Spansk livsstil og kultur Find den rigtige ejendom
  • Annoncør-login
thinkSPAIN Logo Ejendomme

Villa til salg i Baños y Mendigo, Murcia by, Murcia

  • € 646.000
  • 144 m2
  • 3
  • 3
  • 525 m2
Ejendomme

€ 646.000

Ref. 9332022

Ring
  • 3 soveværelse Villa til salg i Banos y Mendigo med swimmingpool - € 646.000 (Ref: 9332022)
1/19

€ 646.000

Villa til salg i Baños y Mendigo, Murcia by, Murcia

  • 144 m2
  • 3
  • 3
  • 525 m2

Beskrivelse

Nye bygge-villaer i Altaona Golf Resort, Murcia

Nybyggeri-boligområde med flotte villaer i Altaona Golf Resort, Murcia.

Nye bygge-villaer med åbent køkken, 3 soveværelser, 3 badeværelser, gæstetoilet, terrasse, privat have med swimmingpool og parkeringsplads i garage.

Egenskaber:
- Boligerne har Energicertifikat med klasse A.
- Installation af kanalført aircondition med varmepumpe. I hele boligen undtagen badeværelser.
- Elektrisk gulvvarme i stuen og badeværelserne med individuel termostat pr. zone.
- System til friskluft/ventilation i køkken, badeværelser, bryggers og gæstetoilet.
- Køkkenet omfatter emhætte og elektrisk induktionskogeplade med 3 kogezoner.
- Inkluderer LED-belysning i stue, entre og udendørs. De øvrige rum er klargjort, så den kommende ejer kan installere sin egen belysning.
- USB-stik i alle soveværelser.
- Elektronisk dørtelefon til adgang fra det ydre til den interne adgangsvej. Dørklokke ved indgangen til boligen.
- Smarthome-system med to intelligente afbrydere.
- Anlagt privat have med drypvandingssystem og swimmingpoolen.
- Udvendig hegnsløsning omkring boligområdet.
- Indkørselsporte til boligområdet for køretøjer: metal skydeport med fjernåbningssystem.

Beliggende i Altaona Golf, kun 15 minutters kørsel fra centrum af Murcia og 20 minutter til strandene. Du kan nyde den ro og sikkerhed, som golfbanen tilbyder, som har 18 huller, samt bekvemmeligheden ved at bo tæt på alle serviceydelser.

Murcia-Corvera Lufthavn ligger kun 15 minutters kørsel derfra.

799

Placering

Baños y Mendigo, Murcia by, Murcia Placering leveret af annoncøren

Egenskaber

  • Villa
  • Soveværelser: 3
  • Badeværelser: 3
  • Bygningsstørrelse: 144 m2
  • Byggegrund: 525 m2
  • Nybygning
  • Pool
  • Privat have
  • Terrasse / Altan
  • Energieffektivitetsbedømmelse: I gang

Hvordan kan vi hjælpe dig?

Fandt du en fejl?

Fortæl os, hvad du har fundet for at rette det

Lån regnemaskine

€
€
%

€ 2.051 om måneden*

+ € 53.380 skatter (€ 51.680) & udgifter (€ 1.700)*

*Bemærk, at resultaterne kun er en vejledning og ikke et pant eller tilbud.

Kontakt annoncøren

Hvordan kan vi hjælpe dig?

€

This field is required

Kontroller ovenstående fejl

Ref. 9332022

Når du indsender denne formular, bekræfter du, at du accepterer vores brugervilkår og fortrolighedspolitik .

Del

Tilknyttede ejendomme

2 soveværelse Villa til salg i Baños y Mendigo, Murcia by med swimmingpool - € 614.000 (Ref: 9414309) 2 soveværelse Villa til salg i Baños y Mendigo, Murcia by med swimmingpool - € 614.000 (Ref: 9772318) 2 soveværelse Villa til salg i Baños y Mendigo, Murcia by - € 549.000 (Ref: 8718517) 2 soveværelse Villa til salg i Baños y Mendigo, Murcia by med swimmingpool garage - € 519.000 (Ref: 9772417)

Annonce

  1. Spanien
  2. Murcia
  3. Murcia by
  4. Baños y Mendigo
  5. 3 soveværelse Villa til salg i Baños y Mendigo, Murcia by med swimmingpool - € 646.000 (Ref: 9332022)
Ring