thinkSPAIN Logo
  • Køb

    Ejendomme til salg

    • Se alle ejendomme til salg
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære boligsøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Have Havudsigt Luksus Nybygning Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Girona Gran Canaria Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torrevieja Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Lej

    Ejendomme til leje

    • Se alle ejendomme til leje
    • Ferieudlejninger
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære lejesøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Første linje af havet / stranden Have Havudsigt Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan Udsigt over bjergene
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca San Javier Tenerife Torrevieja Torrox Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Jeg vil annoncere på thinkSPAIN

    Jeg leder efter en ejendomsmægler i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alle ejendomsmæglere
  • Kort / Indgiv dit område

    Brug vores interaktive kort til at finde ejendomme

Seneste søgninger

    Ejendomsmæglere i Los Alcázares Advokater / jurister i Costa Cálida Advokater / jurister i Costa Blanca Advokater / jurister i Costa Blanca Ejendomsmæglere i Antigua Ejendomsmæglere i Ibiza by Ejendomsmæglere i Rojales Ejendomsmæglere i Roses Advokater / jurister i Costa Blanca Realkreditmæglere i Madrid by Ejendomsmæglere i Costa Maresme Ejendomsmæglere i Costa Cálida Advokater / jurister i Orihuela Ejendomsmæglere i Arona
  • Hjælp og info

    Hvordan kan vi hjælpe dig?

    • Artikler og vejledninger
    • Annoncør-login

    Populære søgninger

    Køb af ejendom i Spanien Flytning til Spanien At bo i Spanien Økonomi, jura og skat Ejendomsmarkedet Spansk livsstil og kultur Find den rigtige ejendom
  • Annoncør-login
thinkSPAIN Logo Ejendomme

Villa til salg i Polop, Alicante

  • € 514.000
  • 183 m2
  • 3
  • 2
  • 330 m2
Ejendomme

€ 514.000

Ref. 9387980

Ring
  • 3 soveværelse Villa til salg i Polop med swimmingpool - € 514.000 (Ref: 9387980)
1/34

€ 514.000

Villa til salg i Polop, Alicante

  • 183 m2
  • 3
  • 2
  • 330 m2

Beskrivelse

Eksklusivt nybyggerboligkompleks med udsigt til havet og bjergene i Polop (Costa Blanca)

Nyt boligprojekt i Polop, ideelt for dem, der søger en moderne bolig i et roligt område. Boligerne har 2 eller 3 soveværelser, 2 badeværelser (nogle med et ekstra toilet) og to planløsninger: i ét plan eller med stueetage + øverste etage. Med et banebrydende design, rene linjer og neutrale toner giver disse huse dig mulighed for at tilpasse dem efter din smag. De er fuldt integreret i det naturlige landskab med åben udsigt over havet og bjergene samt en smidig forbindelse mellem inde- og udearealer.

Nuværende tilgængelighedsstatus
Fase 1 – Sidste ledige enhed:
• Type E: bolig i to etager med 3 soveværelser, 2 badeværelser, åbent køkken, terrasser, solarium, have og parkering.
Mulighed for pool eller jacuzzi.
Pris: 550.000 €

Fase 2 – 5 boliger tilgængelige fra 514.000 € til 725.000 €:
• Type E: moderne bolig i to niveauer, 3 soveværelser, terrasser, privat have, mulighed for pool.
• Type F: rummelig bolig på en grund på over 440 m2, med åbent opholdsstue, generøse terrasser og valgfri infinity-pool.
• Type H: fritstående villa med 3 soveværelser og 3 badeværelser, med solarium, terrasser på begge etager, have og mulighed for pool.
• Type J: fritstående villa med 3 soveværelser og 2 badeværelser, terrasse, have og pool.

Alle boliger inkluderer parkeringsplads, fuldt udstyret køkken, gulv-til-loft vinduespartier, gulvvarme i badeværelserne, optimal orientering og finish i høj kvalitet.

Projektet fortsætter med at vokse, og den nye Fase 3 er allerede tilgængelig med nye boliger med 3 og 4 soveværelser, 3 badeværelser, udsigt til havet og bjergene, privat pool, parkeringsplads og rummelige udearealer. Nogle typologier inkluderer også privat solarium.
De boliger, der aktuelt er tilgængelige i denne nye fase, har priser fra 570.400 € til 939.000 €, med forventet levering i juni 2027.

Boligerne ligger i et naturligt, roligt og velforbundet område:
• 15 minutter til Altea og 20 minutter til Benidorm
• Under 10 minutter til Camilo Cano Sports Center (La Nucía)
• Tæt på offentlige, private og internationale skoler i Polop, La Nucía og Alfaz del Pi
• I nærheden af supermarkeder, sundhedscentre, apoteker og butiksområder
• Nem adgang til vandre- og cykelruter samt naturparker
• 45 minutter til Alicante Internationale Lufthavn

Disse boliger er perfekte til:
• Familier, der leder efter ro, tryghed samt nærhed til skoler og sportsområder
• Par, der ønsker udendørs plads, privatliv og moderne design
• Investorer, der er interesserede i en ejendom med høj efterspørgsel på Costa Blanca

Ingen kommission for køberen

Placering

Polop, Alicante Placeringen er ikke angivet.

Egenskaber

  • Villa
  • Soveværelser: 3
  • Badeværelser: 2
  • Bygningsstørrelse: 183 m2
  • Byggegrund: 330 m2

Fandt du en fejl?

Fortæl os, hvad du har fundet for at rette det

Lån regnemaskine

€
€
%

€ 1.632 om måneden*

+ € 53.100 skatter (€ 51.400) & udgifter (€ 1.700)*

*Bemærk, at resultaterne kun er en vejledning og ikke et pant eller tilbud.

Kontakt annoncøren

Hvordan kan vi hjælpe dig?

€

This field is required

Kontroller ovenstående fejl

Ref. 9387980

Når du indsender denne formular, bekræfter du, at du accepterer vores brugervilkår og fortrolighedspolitik .

Del

Tilknyttede ejendomme

3 soveværelse Villa til salg i Polop med swimmingpool - € 598.000 (Ref: 9254153) 3 soveværelse Villa til salg i Polop - € 580.000 (Ref: 9132930) 3 soveværelse Villa til salg i Polop med swimmingpool garage - € 528.700 (Ref: 9832829) 3 soveværelse Villa til salg i Polop med swimmingpool - € 470.000 (Ref: 8965662)

Annonce

  1. Spanien
  2. Valencia
  3. Alicante
  4. Costa Blanca
  5. Polop
  6. 3 soveværelse Villa til salg i Polop med swimmingpool - € 514.000 (Ref: 9387980)
Ring