thinkSPAIN Logo
  • Køb

    Ejendomme til salg

    • Se alle ejendomme til salg
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære boligsøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Have Havudsigt Luksus Nybygning Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Fuerteventura Girona Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torrevieja Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Lej

    Ejendomme til leje

    • Se alle ejendomme til leje
    • Ferieudlejninger
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære lejesøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Første linje af havet / stranden Have Havudsigt Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan Udsigt over bjergene
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Nerja Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torre-Pacheco Torrevieja Torrox Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Jeg vil annoncere på thinkSPAIN

    Jeg leder efter en ejendomsmægler i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alle ejendomsmæglere
  • Kort / Indgiv dit område

    Brug vores interaktive kort til at finde ejendomme

Seneste søgninger

    Realkreditmæglere i Madrid by Ejendomsmæglere i Torre-Pacheco Ejendomsmæglere i Gran Canaria Byggesagkyndige i Valencia Advokater / jurister i Costa Blanca Ejendomsmæglere i San Javier Ejendomsadministration / vedligehold i Alicante Ejendomsmæglere i Sax Ejendomsmæglere i Almuñécar Advokater / jurister i Marbella Ejendomsmæglere i Calvià Ejendomsmæglere i Adeje Ejendomsmæglere i Altea Advokater / jurister i Torrevieja
  • Hjælp og info

    Hvordan kan vi hjælpe dig?

    • Artikler og vejledninger
    • Annoncør-login

    Populære søgninger

    Køb af ejendom i Spanien Flytning til Spanien At bo i Spanien Økonomi, jura og skat Ejendomsmarkedet Spansk livsstil og kultur Find den rigtige ejendom
  • Annoncør-login
thinkSPAIN Logo Ejendomme

Lejlighed til salg i El Molino, Torrevieja, Alicante

  • € 125.000
  • 75 m2
  • 2
  • 1
  • 75 m2
Ejendomme

€ 125.000

Ref. 9438956

Ring
  • 2 soveværelse Lejlighed til salg i Torrevieja - € 125.000 (Ref: 9438956)
1/12

€ 125.000

Lejlighed til salg i El Molino, Torrevieja, Alicante

  • 75 m2
  • 2
  • 1
  • 75 m2

Beskrivelse

¡Salg af lejlighed i Torrevieja!

Vi præsenterer en charmerende lejlighed klar til indflytning, med en fantastisk terrasse og smukke udsigter til havet. En ideel mulighed både som fast bolig, feriebolig eller investering.

Ejendommens karakteristika

75 m² boligareal og i alt
3. sal med elevator
2 soveværelser
1 badeværelse
Møbleret
Udstyret køkken
Stort og lyst alrum
Stor terrasse med behagelige havudsigter
Aircondition
Kæledyr tilladt

Beliggenhed og omgivelser

Beliggende i et meget bekvemt og godt forbundet område med alle services tæt på.

1 minut til underholdning og services
1 km til Playa del Acequión
44 km til Alicante Lufthavn
16 km til Las Ramblas Golfbane

En lejlighed perfekt for dem, der søger livskvalitet, nærhed til havet og en fremragende beliggenhed.

Placering

El Molino, Torrevieja, Alicante Placering leveret af annoncøren

Egenskaber

  • Lejlighed
  • Soveværelser: 2
  • Badeværelser: 1
  • Bygningsstørrelse: 75 m2
  • Byggegrund: 75 m2
  • Havudsigt
  • Klimaanlæg
  • Elevator
  • Terrasse / Altan
  • Energieffektivitetsbedømmelse: I gang

Hvordan kan vi hjælpe dig?

Fandt du en fejl?

Fortæl os, hvad du har fundet for at rette det

Lån regnemaskine

€
€
%

€ 396 om måneden*

+ € 14.200 skatter (€ 12.500) & udgifter (€ 1.700)*

*Bemærk, at resultaterne kun er en vejledning og ikke et pant eller tilbud.

Kontakt annoncøren

Hvordan kan vi hjælpe dig?

€

This field is required

Kontroller ovenstående fejl

Ref. 9438956

Når du indsender denne formular, bekræfter du, at du accepterer vores brugervilkår og fortrolighedspolitik .

Del

Tilknyttede ejendomme

2 soveværelse Lejlighed til salg i El Molino, Torrevieja - € 115.000 (Ref: 9676671) 2 soveværelse Lejlighed til salg i El Molino, Torrevieja med swimmingpool garage - € 123.000 (Ref: 9673730) 1 soveværelse Lejlighed til salg i El Molino, Torrevieja med swimmingpool - € 129.800 (Ref: 9642656) 2 soveværelse Lejlighed til salg i El Molino, Torrevieja med swimmingpool - € 135.000 (Ref: 9808384)

Annonce

  1. Spanien
  2. Valencia
  3. Alicante
  4. Costa Blanca
  5. Torrevieja
  6. Centro
  7. El Molino
  8. 2 soveværelse Lejlighed til salg i El Molino, Torrevieja - € 125.000 (Ref: 9438956)
Ring