thinkSPAIN Logo
  • Køb

    Ejendomme til salg

    • Se alle ejendomme til salg
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære boligsøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Have Havudsigt Luksus Nybygning Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Girona Gran Canaria Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torrevieja Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Lej

    Ejendomme til leje

    • Se alle ejendomme til leje
    • Ferieudlejninger
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære lejesøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Første linje af havet / stranden Have Havudsigt Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan Udsigt over bjergene
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca San Javier Tenerife Torrevieja Torrox Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Jeg vil annoncere på thinkSPAIN

    Jeg leder efter en ejendomsmægler i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alle ejendomsmæglere
  • Kort / Indgiv dit område

    Brug vores interaktive kort til at finde ejendomme

Seneste søgninger

    Ejendomsmæglere i Tenerife Advokater / jurister i Costa Blanca Ejendomsmæglere i Barcelona by Ejendomsmæglere i Benitachell / Benitatxell Ejendomsmæglere i Benalmádena Ejendomsmæglere i Ibiza Advokater / jurister i San Javier Advokater / jurister i Costa del Sol Advokater / jurister i Alicante Advokater / jurister i Alicante Ejendomsmæglere i Mogán Ejendomsmæglere i Pliego Advokater / jurister i Costa Almería Ejendomsmæglere i Costa Blanca
  • Hjælp og info

    Hvordan kan vi hjælpe dig?

    • Artikler og vejledninger
    • Annoncør-login

    Populære søgninger

    Køb af ejendom i Spanien Flytning til Spanien At bo i Spanien Økonomi, jura og skat Ejendomsmarkedet Spansk livsstil og kultur Find den rigtige ejendom
  • Annoncør-login
thinkSPAIN Logo Ejendomme

Villa til salg i Bahia de Casares, Casares, Málaga

  • € 269.000
  • 112 m2
  • 2
  • 2
  • 23 m2
Ejendomme

€ 269.000

Ref. 9453217

Ring
  • 2 soveværelse Villa til salg i Bahia de Casares med swimmingpool - € 269.000 (Ref: 9453217)
1/10

€ 269.000

Villa til salg i Bahia de Casares, Casares, Málaga

  • 112 m2
  • 2
  • 2
  • 23 m2

Beskrivelse

Denne charmerende stueetagelejlighed i Casares Costa Golf har to soveværelser og to badeværelser, inden for en lille og rolig bebyggelse. Den skiller sig særligt ud ved sin generøse sydvendte terrasse og sin private have, et perfekt område til at nyde solen hele dagen og udvide udendørs opholdsområde.

Indvendigt byder boligen på en meget stor L-formet stue, som nemt kunne omindrettes for at få en lineær stue og et ekstra soveværelse. Køkkenet, der ligger ved siden af stuen, giver mulighed for at åbnes for at skabe et åbent konceptområde, mere lyst og funktionelt. Soveværelserne er komfortable og lyse, begge med indbyggede garderober, og de to badeværelser er veludstyrede, et af dem en suite.

Ejendommen inkluderer en underjordisk parkeringsplads og en ekstra parkeringsplads. Fællesskabet er meget velholdt med flotte haver, swimmingpool, børnepool og padel-bane, og byder på et roligt miljø, hvor man kan slappe af eller holde sig i form.

Det er en ideel bolig som både fast bopæl, feriebolig eller investering, der kombinerer en rummelig indrejsning med den store fordel ved at have en privat have i et meget eftertragtet golfmiljø, kun få minutter fra stranden og alle services.

Placering

Bahia de Casares, Casares, Málaga Placeringen er ikke angivet.

Egenskaber

  • Villa
  • Soveværelser: 2
  • Badeværelser: 2
  • Bygningsstørrelse: 112 m2
  • Byggegrund: 23 m2

Fandt du en fejl?

Fortæl os, hvad du har fundet for at rette det

Lån regnemaskine

€
€
%

€ 854 om måneden*

+ € 20.530 skatter (€ 18.830) & udgifter (€ 1.700)*

*Bemærk, at resultaterne kun er en vejledning og ikke et pant eller tilbud.

Kontakt annoncøren

Hvordan kan vi hjælpe dig?

€

This field is required

Kontroller ovenstående fejl

Ref. 9453217

Når du indsender denne formular, bekræfter du, at du accepterer vores brugervilkår og fortrolighedspolitik .

Del

Tilknyttede ejendomme

2 soveværelse Villa til salg i Bahia de Casares, Casares med swimmingpool - € 265.000 (Ref: 9202447) 2 soveværelse Villa til salg i Bahia de Casares, Casares med swimmingpool garage - € 225.000 (Ref: 9651802) 2 soveværelse Villa til salg i San Luis de Sabinillas, Manilva med swimmingpool - € 259.000 (Ref: 9145529) 1 soveværelse Villa til salg i San Luis de Sabinillas, Manilva med swimmingpool - € 250.000 (Ref: 9621788)

Annonce

  1. Spanien
  2. Andalusien
  3. Málaga
  4. Costa del Sol
  5. Casares
  6. Bahia de Casares
  7. 2 soveværelse Villa til salg i Bahia de Casares, Casares med swimmingpool - € 269.000 (Ref: 9453217)
Ring