thinkSPAIN Logo
  • Køb

    Ejendomme til salg

    • Se alle ejendomme til salg
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære boligsøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Have Havudsigt Luksus Nybygning Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Girona Gran Canaria Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torrevieja Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Lej

    Ejendomme til leje

    • Se alle ejendomme til leje
    • Ferieudlejninger
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære lejesøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Første linje af havet / stranden Have Havudsigt Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan Udsigt over bjergene
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca San Javier Tenerife Torrevieja Torrox Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Jeg vil annoncere på thinkSPAIN

    Jeg leder efter en ejendomsmægler i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alle ejendomsmæglere
  • Kort / Indgiv dit område

    Brug vores interaktive kort til at finde ejendomme

Seneste søgninger

    Ejendomsmæglere i Casares Ejendomsmæglere i Almuñécar Advokater / jurister i Orihuela Advokater / jurister i Costa Blanca Ejendomsmæglere i Torre-Pacheco Arkitekter / Arkitektonisk design i Costa Valencia Ejendomsmæglere i Arona Ejendomsmæglere i Conil de la Frontera Advokater / jurister i Javea / Xàbia Advokater / jurister i Costa Cálida Ejendomsmæglere i Madrid by Ejendomsmæglere i Costa de la Luz Advokater / jurister i Huelva Ejendomsmæglere i San Pedro del Pinatar
  • Hjælp og info

    Hvordan kan vi hjælpe dig?

    • Artikler og vejledninger
    • Annoncør-login

    Populære søgninger

    Køb af ejendom i Spanien Flytning til Spanien At bo i Spanien Økonomi, jura og skat Ejendomsmarkedet Spansk livsstil og kultur Find den rigtige ejendom
  • Annoncør-login
thinkSPAIN Logo Ejendomme

Lejlighed til salg i Marín, Pontevedra

  • € 204.000
  • 74 m2
  • 2
  • 1
Ejendomme

€ 204.000

Ref. 9568989

Ring
  • 2 soveværelse Lejlighed til salg i Marin med garage - € 204.000 (Ref: 9568989)
1/1

€ 204.000

Lejlighed til salg i Marín, Pontevedra

  • 74 m2
  • 2
  • 1

Beskrivelse

Lejlighed med 74 m² bohave, 2 soveværelser, 1 badeværelse, 0 toiletter, ny, udvendig, sælger lejlighed i Marín, på tegning, kommende byggeri, levering af boligerne to år fra dags dato. Denne bolig er fordelt på 2 soveværelser, stue/spisestue, køkken, badeværelse, parkeringsplads og depotrum inkluderet i prisen, god byggestandard. Reserver 3.000 euro.

Placering

Marín, Pontevedra Placering leveret af annoncøren

Egenskaber

  • Lejlighed
  • Soveværelser: 2
  • Badeværelser: 1
  • Bygningsstørrelse: 74 m2
  • Etage nummer: 3
  • Parkering/Garage
  • Energieffektivitetsbedømmelse: I gang

Hvordan kan vi hjælpe dig?

Fandt du en fejl?

Fortæl os, hvad du har fundet for at rette det

Lån regnemaskine

€
€
%

€ 647 om måneden*

+ € 22.100 skatter (€ 20.400) & udgifter (€ 1.700)*

*Bemærk, at resultaterne kun er en vejledning og ikke et pant eller tilbud.

Kontakt annoncøren

Hvordan kan vi hjælpe dig?

€

This field is required

Kontroller ovenstående fejl

Ref. 9568989

Når du indsender denne formular, bekræfter du, at du accepterer vores brugervilkår og fortrolighedspolitik .

Del

Tilknyttede ejendomme

3 soveværelse Lejlighed til salg i Marín - € 180.000 (Ref: 9819643) 3 soveværelse Lejlighed til salg i Marín - € 185.000 (Ref: 9670871) 3 soveværelse Lejlighed til salg i Marín med garage - € 230.000 (Ref: 9500686) 2 soveværelse Lejlighed til salg i Marín med garage - € 190.000 (Ref: 8076168)

Annonce

  1. Spanien
  2. Galicien
  3. Pontevedra
  4. Rías Baixas
  5. Marín
  6. 2 soveværelse Lejlighed til salg i Marín med garage - € 204.000 (Ref: 9568989)
Ring