thinkSPAIN Logo
  • Køb

    Ejendomme til salg

    • Se alle ejendomme til salg
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære boligsøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Have Havudsigt Luksus Nybygning Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Fuerteventura Girona Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torrevieja Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Lej

    Ejendomme til leje

    • Se alle ejendomme til leje
    • Ferieudlejninger
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære lejesøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Første linje af havet / stranden Have Havudsigt Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan Udsigt over bjergene
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Nerja Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torre-Pacheco Torrevieja Torrox Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Jeg vil annoncere på thinkSPAIN

    Jeg leder efter en ejendomsmægler i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alle ejendomsmæglere
  • Kort / Indgiv dit område

    Brug vores interaktive kort til at finde ejendomme

Seneste søgninger

    Ejendomsmæglere i Roses Ejendomsmæglere i Pliego Ejendomsmæglere i Ibiza Realkreditmæglere i Málaga Advokater / jurister i Alicante Ejendomsmæglere i Teulada-Moraira Ejendomsmæglere i Rábade Ejendomsmæglere i Costa Blanca Advokater / jurister i Valencia by Advokater / jurister i Marbella Advokater / jurister i Alicante Ejendomsmæglere i Conil de la Frontera Ejendomsmæglere i Palma de Mallorca Advokater / jurister i Torrevieja
  • Hjælp og info

    Hvordan kan vi hjælpe dig?

    • Artikler og vejledninger
    • Annoncør-login

    Populære søgninger

    Køb af ejendom i Spanien Flytning til Spanien At bo i Spanien Økonomi, jura og skat Ejendomsmarkedet Spansk livsstil og kultur Find den rigtige ejendom
  • Annoncør-login
thinkSPAIN Logo Ejendomme

Lejlighed til salg i Platja Vila Joiosa - Platja de Torres, La Villajoyosa / Vila Joiosa, Alicante

  • € 343.900
  • 108 m2
  • 2
  • 2
Ejendomme

€ 343.900

Ref. 9570194

Ring
  • 2 soveværelse Lejlighed til salg i La Villajoyosa / Vila Joiosa med swimmingpool garage - € 343.900 (Ref: 9570194)
1/6

€ 343.900

• 108 m2
  • 2
  • 2

Beskrivelse

Lejlighed med 108 m² bygget, 2 soveværelser, 2 badeværelser, 0 toiletter, Ny, Udefra, Denne bolig er meget mere end en lejlighed – et design-tilflugtssted i en idyllisk naturskønne omgivelser.

Hvad gør denne ejendom særlig:

Daglig plads: En spektakulær stue/spisestue med åben køkken, designet til at skabe et flydende, moderne hjem fuld af naturligt lys. Det perfekte sted til uforglemmelige øjeblikke.

Hvile og komfort: 2 rummelige soveværelser og 2 fulde badeværelser med finish af høj kvalitet.

Udeliv: Stor terrasse til at nyde et fortrinligt klima.

Prisen inkluderer 1 parkeringsplads i garage og 1 kælderrum.

Du får også glæde af en fælles swimmingpool med havudsigt, et veludstyret fitnessrum, en legeredskabszone, en social lounge, et coworking-område og de rummelige haver.

Beliggende kun ca. 2 km fra Villajoyosa’s centrum, tilbyder denne bolig den perfekte balance mellem natur og serviceydelser (hospitaler og indkøbscentre få minutters kørselsafstand).

Placering

Platja Vila Joiosa - Platja de Torres, La Villajoyosa / Vila Joiosa, Alicante Placering leveret af annoncøren

Egenskaber

  • Lejlighed
  • Soveværelser: 2
  • Badeværelser: 2
  • Bygningsstørrelse: 108 m2

Fandt du en fejl?

Fortæl os, hvad du har fundet for at rette det

Lån regnemaskine

€
€
%

€ 1.092 om måneden*

+ € 36.090 skatter (€ 34.390) & udgifter (€ 1.700)*

*Bemærk, at resultaterne kun er en vejledning og ikke et pant eller tilbud.

Kontakt annoncøren

Hvordan kan vi hjælpe dig?

€

This field is required

Kontroller ovenstående fejl

Ref. 9570194

Når du indsender denne formular, bekræfter du, at du accepterer vores brugervilkår og fortrolighedspolitik .

Del

Tilknyttede ejendomme

2 soveværelse Lejlighed til salg i Platja Vila Joiosa - Platja de Torres, La Villajoyosa / Vila Joiosa med swimmingpool garage - € 280.000 (Ref: 9379888) 2 soveværelse Lejlighed til salg i Platja Vila Joiosa - Platja de Torres, La Villajoyosa / Vila Joiosa med swimmingpool garage - € 370.000 (Ref: 8835255) 3 soveværelse Lejlighed til salg i La Villajoyosa / Vila Joiosa - € 294.900 (Ref: 9518891) 2 soveværelse Lejlighed til salg i La Villajoyosa / Vila Joiosa med swimmingpool - € 295.000 (Ref: 9738549)

Annonce

  1. Spanien
  2. Valencia
  3. Alicante
  4. La Villajoyosa / Vila Joiosa
  5. Platja Vila Joiosa - Platja de Torres
  6. 2 soveværelse Lejlighed til salg i Platja Vila Joiosa - Platja de Torres, La Villajoyosa / Vila Joiosa med swimmingpool garage - € 343.900 (Ref: 9570194)
Ring