thinkSPAIN Logo
  • Køb

    Ejendomme til salg

    • Se alle ejendomme til salg
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære boligsøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Have Havudsigt Luksus Nybygning Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Girona Gran Canaria Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torrevieja Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Lej

    Ejendomme til leje

    • Se alle ejendomme til leje
    • Ferieudlejninger
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære lejesøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Første linje af havet / stranden Have Havudsigt Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan Udsigt over bjergene
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca San Javier Tenerife Torrevieja Torrox Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Jeg vil annoncere på thinkSPAIN

    Jeg leder efter en ejendomsmægler i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alle ejendomsmæglere
  • Kort / Indgiv dit område

    Brug vores interaktive kort til at finde ejendomme

Seneste søgninger

    Ejendomsmæglere i Valencia Ejendomsadministration / vedligehold i Alicante Advokater / jurister i Orihuela Advokater / jurister i Torrevieja Advokater / jurister i Costa Blanca Ejendomsmæglere i Jaén Ejendomsmæglere i Granada Realkreditmæglere i Madrid by Ejendomsmæglere i Torrevieja Advokater / jurister i Costa de la Luz Ejendomsmæglere i Calpe / Calp Ejendomsmæglere i Madrid by Ejendomsmæglere i Cádiz Ejendomsmæglere i Javea / Xàbia
  • Hjælp og info

    Hvordan kan vi hjælpe dig?

    • Artikler og vejledninger
    • Annoncør-login

    Populære søgninger

    Køb af ejendom i Spanien Flytning til Spanien At bo i Spanien Økonomi, jura og skat Ejendomsmarkedet Spansk livsstil og kultur Find den rigtige ejendom
  • Annoncør-login
thinkSPAIN Logo Ejendomme

Rækkehus til salg i Antas, Almería

  • € 185.000
  • 102 m2
  • 3
  • 3
  • 128 m2
Ejendomme

€ 185.000

Ref. 9570923

Ring
  • 3 soveværelse Rækkehus til salg i Antas - € 185.000 (Ref: 9570923)
1/19

€ 185.000

Rækkehus til salg i Antas, Almería

  • 102 m2
  • 3
  • 3
  • 128 m2

Beskrivelse

Grupo Platinum Estates præsenterer denne fantastiske dobbelthusvilla i Antas, Almería, beliggende få minutter fra de smukke strande i Vera.

Beliggende i hjertet af Antas, er dette enestående boligkompleks i nybyggeri i øjeblikket under opførelse på en førsteklasses beliggenhed tæt på Middelhavet, hvilket gør det til et ideelt sted at nyde livet hele året rundt. Komplekslet er omhyggeligt designet for at maksimere dagslyset og skabe lyse og åbne boliger, der forbinder sig perfekt med omgivelserne.

Denne dobbelthusvilla tilbyder 102 m² boligareal på en grund på 128 m², med en moderne indretning, der udnytter pladsen og lyset optimalt. Ejendommen består af 3 soveværelser og 3 badeværelser.

I stueplan finder du en rummelig stue og spiseområde i åben plan med direkte adgang til terrassen, perfekt til at nyde solen. På den modsatte side ligger køkkenet (inventaret er ikke inkluderet i prisen for huset). Området fuldendes med et praktisk bryggers og et gæstetoilet.

Overetagen har tre rummelige soveværelser med indbyggede skabe samt to komplette badeværelser. Det primære soveværelse har sit eget walk-in-closet og eget badeværelse en suite.

Det elegante interiørdesign inkluderer forberedelse til aircondition via kanaler, og ejendommen har også en privat parkeringsplads inden for sin lukkede grund. Der er mulighed for at bygge en swimmingpool for 20.000 euros.

Reserver dit nye hjem nu for kun 5.000 euros.

Der er kun få ejendomme tilbage, så lad ikke denne mulighed gå fra dig.

Byerne Antas og Vera, kun 5 minutters kørsel fra stranden, tilbyder et bredt udvalg af services, restauranter og aktiviteter for hele familien. Ejendommen har også en ideel beliggenhed tæt på de populære kystbyer Mojácar og Garrucha. Antas ligger cirka 2 timer fra Alicante Lufthavn og 1 time fra Almería Lufthavn.

Gå ikke glip af denne mulighed for at bo i et af Spaniens mest eftertragtede områder.

Placering

Antas, Almería Placering leveret af annoncøren

Egenskaber

  • Rækkehus
  • Soveværelser: 3
  • Badeværelser: 3
  • Bygningsstørrelse: 102 m2
  • Byggegrund: 128 m2
  • Nybygning
  • Terrasse / Altan
  • Indbyggede garderobeskabe
  • Energieffektivitetsbedømmelse: I gang

Hvordan kan vi hjælpe dig?

Fandt du en fejl?

Fortæl os, hvad du har fundet for at rette det

Lån regnemaskine

€
€
%

€ 587 om måneden*

+ € 14.650 skatter (€ 12.950) & udgifter (€ 1.700)*

*Bemærk, at resultaterne kun er en vejledning og ikke et pant eller tilbud.

Kontakt annoncøren

Hvordan kan vi hjælpe dig?

€

This field is required

Kontroller ovenstående fejl

Ref. 9570923

Når du indsender denne formular, bekræfter du, at du accepterer vores brugervilkår og fortrolighedspolitik .

Del

Tilknyttede ejendomme

2 soveværelse Rækkehus til salg i Valle del Este, Vera med swimmingpool - € 179.000 (Ref: 9747031) 2 soveværelse Rækkehus til salg i Cuevas del Almanzora - € 140.000 (Ref: 9483832) 4 soveværelse Rækkehus til salg i Cuevas del Almanzora - € 185.000 (Ref: 9682409) 6 soveværelse Rækkehus til salg i La Huelga, Sorbas - € 158.000 (Ref: 8197792)

Annonce

  1. Spanien
  2. Andalusien
  3. Almería
  4. Costa Almería
  5. Antas
  6. 3 soveværelse Rækkehus til salg i Antas - € 185.000 (Ref: 9570923)
Ring