thinkSPAIN Logo
  • Køb

    Ejendomme til salg

    • Se alle ejendomme til salg
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære boligsøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Have Havudsigt Luksus Nybygning Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Girona Gran Canaria Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torrevieja Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Lej

    Ejendomme til leje

    • Se alle ejendomme til leje
    • Ferieudlejninger
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære lejesøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Første linje af havet / stranden Have Havudsigt Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan Udsigt over bjergene
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca San Javier Tenerife Torrevieja Torrox Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Jeg vil annoncere på thinkSPAIN

    Jeg leder efter en ejendomsmægler i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alle ejendomsmæglere
  • Kort / Indgiv dit område

    Brug vores interaktive kort til at finde ejendomme

Seneste søgninger

    Ejendomsmæglere i Los Alcázares Advokater / jurister i Costa Cálida Advokater / jurister i Costa Blanca Advokater / jurister i Costa Blanca Ejendomsmæglere i Antigua Ejendomsmæglere i Ibiza by Ejendomsmæglere i Rojales Ejendomsmæglere i Roses Advokater / jurister i Costa Blanca Realkreditmæglere i Madrid by Ejendomsmæglere i Costa Maresme Ejendomsmæglere i Costa Cálida Advokater / jurister i Orihuela Ejendomsmæglere i Arona
  • Hjælp og info

    Hvordan kan vi hjælpe dig?

    • Artikler og vejledninger
    • Annoncør-login

    Populære søgninger

    Køb af ejendom i Spanien Flytning til Spanien At bo i Spanien Økonomi, jura og skat Ejendomsmarkedet Spansk livsstil og kultur Find den rigtige ejendom
  • Annoncør-login
thinkSPAIN Logo Ejendomme

Lejlighed til salg i Cala Millor, Son Servera, Mallorca

  • € 349.000
  • 119 m2
  • 3
  • 2
  • 406 m2
Ejendomme

€ 349.000

Ref. 9580059

Ring
  • 3 soveværelse Lejlighed til salg i Cala Millor - € 349.000 (Ref: 9580059)
1/10

€ 349.000

Lejlighed til salg i Cala Millor, Son Servera, Mallorca

  • 119 m2
  • 3
  • 2
  • 406 m2

Beskrivelse

Denne attraktive ejendom med et bebygget areal på ca. 126 m² ligger i en velholdt ejendom i to etager og imponerer med sin klare planløsning og et harmonisk koncept for rummene. Der er i alt tre soveværelser, to fuldt udstyrede badeværelser, hvoraf det ene er et bekvemt ensuite-badeværelse, et separat køkken, et alsidigt bryggers/vinterhave og en balkon.

Lejlighedens centrale element er den rummelige stue, som både er funktionel og hyggelig. Det separate køkken har direkte adgang til et lyst rum, som i dette koncept bruges som et roligt læserum, et ideelt tilflugtssted til at læse, arbejde eller slappe af. Samtidig efterlader dette område bevidst plads til alternative anvendelser, såsom et bryggers, en vinterhave eller et kreativt arbejdshjørne.

Det rummelige soveværelse med eget badeværelse skaber en privat velværezone, mens de to øvrige soveværelser deler et separat badeværelse. Balkonen udvider opholdsområdet udendørs og inviterer til at nyde afslapningsøjeblikke. Takket være den gennemtænkte indretning tilbyder alle rum behagelige proportioner og en komfortabel booplevelse i enhver henseende.

Placering

Cala Millor, Son Servera, Mallorca Placering leveret af annoncøren

Egenskaber

  • Lejlighed
  • Soveværelser: 3
  • Badeværelser: 2
  • Bygningsstørrelse: 119 m2
  • Byggegrund: 406 m2
  • Klimaanlæg
  • Terrasse / Altan
  • Opvarmning
  • Lagerrum
  • Energieffektivitetsbedømmelse: I gang

Hvordan kan vi hjælpe dig?

Fandt du en fejl?

Fortæl os, hvad du har fundet for at rette det

Lån regnemaskine

€
€
%

€ 1.108 om måneden*

+ € 29.620 skatter (€ 27.920) & udgifter (€ 1.700)*

*Bemærk, at resultaterne kun er en vejledning og ikke et pant eller tilbud.

Kontakt annoncøren

Hvordan kan vi hjælpe dig?

€

This field is required

Kontroller ovenstående fejl

Ref. 9580059

Når du indsender denne formular, bekræfter du, at du accepterer vores brugervilkår og fortrolighedspolitik .

Del

Tilknyttede ejendomme

3 soveværelse Lejlighed til salg i Cala Millor, Son Servera - € 295.000 (Ref: 9633994) 3 soveværelse Lejlighed til salg i Cala Millor, Son Servera med garage - € 378.000 (Ref: 9528776) 2 soveværelse Lejlighed til salg i Cala Millor, Son Servera med swimmingpool - € 329.000 (Ref: 9013393) 4 soveværelse Lejlighed til salg i Cala Millor, Son Servera - € 289.000 (Ref: 6801435)

Annonce

  1. Spanien
  2. Baleariske Øer
  3. Mallorca
  4. Son Servera
  5. Cala Millor
  6. 3 soveværelse Lejlighed til salg i Cala Millor, Son Servera - € 349.000 (Ref: 9580059)
Ring