thinkSPAIN Logo
  • Køb

    Ejendomme til salg

    • Se alle ejendomme til salg
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære boligsøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Have Havudsigt Luksus Nybygning Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Fuerteventura Girona Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torrevieja Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Lej

    Ejendomme til leje

    • Se alle ejendomme til leje
    • Ferieudlejninger
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære lejesøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Første linje af havet / stranden Have Havudsigt Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan Udsigt over bjergene
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Nerja Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torre-Pacheco Torrevieja Torrox Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Jeg vil annoncere på thinkSPAIN

    Jeg leder efter en ejendomsmægler i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alle ejendomsmæglere
  • Kort / Indgiv dit område

    Brug vores interaktive kort til at finde ejendomme

Seneste søgninger

    Advokater / jurister i Alicante Ejendomsmæglere i Arona Advokater / jurister i Alicante Ejendomsmæglere i San Miguel de Salinas Advokater / jurister i Huelva Ejendomsadministration / vedligehold i Calpe / Calp Realkreditmæglere i Madrid by Ejendomsmæglere i Barcelona Ejendomsmæglere i Alicante by Ejendomsmæglere i Roses Ejendomsmæglere i Costa Tropical Ejendomsmæglere i Ibiza Ejendomsmæglere i Antigua Advokater / jurister i Costa Cálida
  • Hjælp og info

    Hvordan kan vi hjælpe dig?

    • Artikler og vejledninger
    • Annoncør-login

    Populære søgninger

    Køb af ejendom i Spanien Flytning til Spanien At bo i Spanien Økonomi, jura og skat Ejendomsmarkedet Spansk livsstil og kultur Find den rigtige ejendom
  • Annoncør-login
thinkSPAIN Logo Ejendomme

Penthouse til salg i La Unión, Murcia

  • € 165.000
  • 98 m2
  • 3
  • 2
Ejendomme

€ 165.000

Ref. 9596198

Ring
  • 3 soveværelse Penthouse til salg i La Union med garage - € 165.000 (Ref: 9596198)
1/8

€ 165.000

Penthouse til salg i La Unión, Murcia

  • 98 m2
  • 3
  • 2

Beskrivelse

Gør drømmen om at flytte ind i en ny bolig til virkelighed i denne fantastiske penthouselejlighed. Med en estimeret leveringstid i juni 2027 råder ejendommen over 97,86 m2, fordelt på tre rummelige soveværelser og to komplette badeværelser, designet til at give maksimal komfort og funktionalitet i hverdagen. Stue-spisestuen, rummelig og lysfyldt, er perfekt til at nyde tiden sammen med familie eller venner, og køkkenet med finish i høj kvalitet vil blive et af hjemmets hovedrum. Køkkenet har adgang til et galleri, hvor du kan få ekstra opbevaringsplads.

Boligens store ekstra værdi er dens spektakulære terrasse på 55 m2, et unikt rum, hvor du kan skabe din chill out-zone, holde udendørs sammenkomster eller blot slappe af under en klar himmel.

Derudover har boligen forinstallation til aircondition for at sikre komfort hele året rundt, indbyggede skabe som optimerer opbevaringen, samt et pansret hoveddør for øget sikkerhed.

Bygningen har elevator, og lejligheden inkluderer i prisen en lukket parkeringsplads i garage, hvilket giver bekvemmelighed og en betydelig ekstra værdi. Udvendigt træværk i hvid pulverlakeret aluminium og porcelænsfliser som gulv afspejler den omhu, der er lagt i hvert eneste detalje, og kvaliteten af finishen.

Beliggende i La Unión, omgivet af alle de nødvendige services og butikker til hverdagen: supermarkeder, skoler, lægecentre og fritidsområder, og kun 10 minutter fra stranden Los Nietos samt 15 minutter fra La Manga del Mar Menor—den kombinerer ro og nærhed til havet.

En helt unik mulighed for at bo med stil, rummelighed og en privilegeret beliggenhed.

Placering

La Unión, Murcia Placering leveret af annoncøren

Egenskaber

  • Penthouse
  • Soveværelser: 3
  • Badeværelser: 2
  • Bygningsstørrelse: 98 m2
  • Etage nummer: 4

Fandt du en fejl?

Fortæl os, hvad du har fundet for at rette det

Lån regnemaskine

€
€
%

€ 523 om måneden*

+ € 14.900 skatter (€ 13.200) & udgifter (€ 1.700)*

*Bemærk, at resultaterne kun er en vejledning og ikke et pant eller tilbud.

Kontakt annoncøren

Hvordan kan vi hjælpe dig?

€

This field is required

Kontroller ovenstående fejl

Ref. 9596198

Når du indsender denne formular, bekræfter du, at du accepterer vores brugervilkår og fortrolighedspolitik .

Del

Tilknyttede ejendomme

2 soveværelse Penthouse til salg i Mar Menor Golf Resort, Torre-Pacheco med garage - € 147.000 (Ref: 9734146) 2 soveværelse Penthouse til salg i Mar Menor Golf Resort, Torre-Pacheco med garage - € 147.000 (Ref: 9659717) 2 soveværelse Penthouse til salg i Torre-Pacheco med swimmingpool - € 130.000 (Ref: 9210598) 2 soveværelse Penthouse til salg i Los Narejos, Los Alcázares - € 135.000 (Ref: 8419710)

Annonce

  1. Spanien
  2. Murcia
  3. Costa Cálida
  4. La Unión
  5. 3 soveværelse Penthouse til salg i La Unión med garage - € 165.000 (Ref: 9596198)
Ring