thinkSPAIN Logo
  • Køb

    Ejendomme til salg

    • Se alle ejendomme til salg
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære boligsøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Have Havudsigt Luksus Nybygning Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Fuerteventura Girona Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torrevieja Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Lej

    Ejendomme til leje

    • Se alle ejendomme til leje
    • Ferieudlejninger
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære lejesøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Første linje af havet / stranden Have Havudsigt Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan Udsigt over bjergene
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Nerja Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torre-Pacheco Torrevieja Torrox Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Jeg vil annoncere på thinkSPAIN

    Jeg leder efter en ejendomsmægler i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alle ejendomsmæglere
  • Kort / Indgiv dit område

    Brug vores interaktive kort til at finde ejendomme

Seneste søgninger

    Advokater / jurister i Valencia by Advokater / jurister i Costa Cálida Byggesagkyndige i Costa Valencia Ejendomsmæglere i Costa Maresme Advokater / jurister i Orihuela Ejendomsmæglere i San Fulgencio Advokater / jurister i Costa Blanca Ejendomsmæglere i Conil de la Frontera Ejendomsmæglere i Barcelona by Ejendomsmæglere i Murcia by Ejendomsmæglere i Orihuela Ejendomsmæglere i Jaén Ejendomsmæglere i Antigua Advokater / jurister i Costa Blanca
  • Hjælp og info

    Hvordan kan vi hjælpe dig?

    • Artikler og vejledninger
    • Annoncør-login

    Populære søgninger

    Køb af ejendom i Spanien Flytning til Spanien At bo i Spanien Økonomi, jura og skat Ejendomsmarkedet Spansk livsstil og kultur Find den rigtige ejendom
  • Annoncør-login
thinkSPAIN Logo Ejendomme

Lejlighed til salg i San Cayetano, Torre-Pacheco, Murcia

  • € 246.900
  • 86 m2
  • 3
  • 2
Ejendomme

€ 246.900

Ref. 9606896

Ring
  • 3 soveværelse Lejlighed til salg i San Cayetano med swimmingpool - € 246.900 (Ref: 9606896)
1/21

€ 246.900

Lejlighed til salg i San Cayetano, Torre-Pacheco, Murcia

  • 86 m2
  • 3
  • 2

Beskrivelse

Nye bygge-lejligheder med 3 soveværelser, 2 badeværelser og terrasse i San Cayetano, Murcia - Costa Cálida

Dette nye byggeprojekt vil blive beliggende i San Cayetano, kun 15 minutters kørsel fra strandene i Santiago de la Ribera. Projektets første fase omfatter opførelsen af moderne lejligheder med 2 eller 3 soveværelser og 2 badeværelser, designet med fokus på komfort, energieffektivitet og nutidig arkitektur.

Lejlighederne i denne reference har 3 soveværelser, 2 badeværelser og en bebygget overflade på 85,25 m² til 86,60 m². Lejlighederne fås i stueplan, første og andet etage med solarium. Det er et ideelt valg som helårsbolig, feriebolig eller investering i et roligt område med nem adgang.

Lejligheder med tre værelser

Stuelejlighederne med 3 soveværelser og 2 badeværelser har terrasse fra 21,73 m² til 22,84 m² og have fra 6,82 m² til 160,04 m². Lejlighederne med 3 soveværelser og 2 badeværelser på første sal har en terrasse på 18,36 m². Lejlighederne (penthouse) med 3 soveværelser og 2 badeværelser på anden sal har en terrasse på 15,64 m² og et solarium på 48,58 m² til 52,54 m². Forventet færdiggørelsesdato: november 2027.

Alle boliger har parkeringsplads og opbevaringsrum.

Moderne finish og komfort.

Køkken:

Disse lejligheder leveres med et fuldt udstyret køkken med høje og lave skabe, bordplade og backsplash i composite, og følgende køkkenapparater er også inkluderet i prisen: køleskab, ovn, indbygget mikrobølgeovn, induktionskogeplade, emhætte, indbygget opvaskemaskine.

Badeværelser:

Badeværelserne er udstyret med baderumsmøbel med håndvask, spejl med belysning, brusebakke med regn-effekt og glasafskærmning.

Teknik og komfort:

Forberedelse til aircondition via kanaler, aerotermisystem til varmt brugsvand (110 liter), videoporttelefon, rullegardiner i soveværelserne, indbyggede skabe i soveværelserne.

Fællesområder:

Fælles swimmingpool, solarium-terasse med kunstgræs og skridsikkert gulv, fitnessrum, fælles udendørs badefaciliteter, grønne områder og belysning, installation af solenergi til fællesforbrug.

Placering

San Cayetano, Torre-Pacheco, Murcia Placering leveret af annoncøren

Egenskaber

  • Lejlighed
  • Soveværelser: 3
  • Badeværelser: 2
  • Bygningsstørrelse: 86 m2

Fandt du en fejl?

Fortæl os, hvad du har fundet for at rette det

Lån regnemaskine

€
€
%

€ 784 om måneden*

+ € 21.452 skatter (€ 19.752) & udgifter (€ 1.700)*

*Bemærk, at resultaterne kun er en vejledning og ikke et pant eller tilbud.

Kontakt annoncøren

Hvordan kan vi hjælpe dig?

€

This field is required

Kontroller ovenstående fejl

Ref. 9606896

Når du indsender denne formular, bekræfter du, at du accepterer vores brugervilkår og fortrolighedspolitik .

Del

Tilknyttede ejendomme

2 soveværelse Lejlighed til salg i San Cayetano, Torre-Pacheco med swimmingpool - € 226.900 (Ref: 9626839) 2 soveværelse Lejlighed til salg i San Cayetano, Torre-Pacheco med swimmingpool - € 226.900 (Ref: 9834128) 2 soveværelse Lejlighed til salg i San Cayetano, Torre-Pacheco med swimmingpool - € 226.000 (Ref: 9812690) 2 soveværelse Lejlighed til salg i San Cayetano, Torre-Pacheco med swimmingpool garage - € 249.900 (Ref: 9604832)

Annonce

  1. Spanien
  2. Murcia
  3. Costa Cálida
  4. Torre-Pacheco
  5. San Cayetano
  6. 3 soveværelse Lejlighed til salg i San Cayetano, Torre-Pacheco med swimmingpool - € 246.900 (Ref: 9606896)
Ring