thinkSPAIN Logo
  • Køb

    Ejendomme til salg

    • Se alle ejendomme til salg
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære boligsøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Have Havudsigt Luksus Nybygning Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Girona Gran Canaria Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torrevieja Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Lej

    Ejendomme til leje

    • Se alle ejendomme til leje
    • Ferieudlejninger
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære lejesøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Første linje af havet / stranden Have Havudsigt Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan Udsigt over bjergene
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca San Javier Tenerife Torrevieja Torrox Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Jeg vil annoncere på thinkSPAIN

    Jeg leder efter en ejendomsmægler i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alle ejendomsmæglere
  • Kort / Indgiv dit område

    Brug vores interaktive kort til at finde ejendomme

Seneste søgninger

    Realkreditmæglere i Madrid by Ejendomsmæglere i Coín Advokater / jurister i Valencia Ejendomsmæglere i Marbella Ejendomsmæglere i Murcia by Ejendomsmæglere i Los Alcázares Advokater / jurister i Alicante Ejendomsmæglere i Almuñécar Ejendomsmæglere i San Javier Advokater / jurister i Costa Cálida Ejendomsmæglere i Sayalonga Advokater / jurister i Alicante Ejendomsmæglere i Torrevieja Advokater / jurister i Costa del Sol
  • Hjælp og info

    Hvordan kan vi hjælpe dig?

    • Artikler og vejledninger
    • Annoncør-login

    Populære søgninger

    Køb af ejendom i Spanien Flytning til Spanien At bo i Spanien Økonomi, jura og skat Ejendomsmarkedet Spansk livsstil og kultur Find den rigtige ejendom
  • Annoncør-login
thinkSPAIN Logo Ejendomme

Lejlighed til salg i Tavernes de la Valldigna, Valencia

  • € 48.000
  • 63 m2
  • 2
  • 1
Ejendomme

€ 48.000

Ref. 9690900

Ring
  • 2 soveværelse Lejlighed til salg i Tavernes de la Valldigna - € 48.000 (Ref: 9690900)
1/3

€ 48.000

Lejlighed til salg i Tavernes de la Valldigna, Valencia

  • 63 m2
  • 2
  • 1

Beskrivelse

Lejlighed til salg i Tavernes de la Valldigna, „Beboet lejlighed under retssag med dom“.

En enestående mulighed for at erhverve en lejlighed i oprindelig stand i byen Tavernes de la Valldigna, på den Valencianske kyst. Med et samlet bebygget areal på 63 m2 og et brugbart areal på 60 m2 har ejendommen to dobbelte soveværelser, som giver rummelig plads, ideel til afslapning eller som kontorer. 2. sal uden elevator. 3000 meter fra Middelhavet kan du nyde det kystnære miljø uden at give afkald på byens bekvemmeligheder. Ejendommen er beliggende helt ud mod det fri, hvilket sikrer naturligt lys hele dagen. Dens nuværende stand er ukendt. Denne lejlighed er en god mulighed både til permanent beboelse og som investering til feriebolig på grund af dens kendetegn og beliggenhed.

Placering

Tavernes de la Valldigna, Valencia Placering leveret af annoncøren

Egenskaber

  • Lejlighed
  • Soveværelser: 2
  • Badeværelser: 1
  • Bygningsstørrelse: 63 m2
  • Etage nummer: 2
  • Energicertifikat (forbrug): G
  • Energicertifikat (emissioner): G

Hvordan kan vi hjælpe dig?

Fandt du en fejl?

Fortæl os, hvad du har fundet for at rette det

Lån regnemaskine

€
€
%

€ 152 om måneden*

+ € 6.500 skatter (€ 4.800) & udgifter (€ 1.700)*

*Bemærk, at resultaterne kun er en vejledning og ikke et pant eller tilbud.

Kontakt annoncøren

Hvordan kan vi hjælpe dig?

€

This field is required

Kontroller ovenstående fejl

Ref. 9690900

Når du indsender denne formular, bekræfter du, at du accepterer vores brugervilkår og fortrolighedspolitik .

Del

Tilknyttede ejendomme

Lejlighed til salg i Gandia - € 49.000 (Ref: 9215377) 2 soveværelse Lejlighed til salg i Bellreguard - € 60.000 (Ref: 9665585) 3 soveværelse Lejlighed til salg i Beniarrés - € 60.000 (Ref: 9731635) 2 soveværelse Lejlighed til salg i Cocentaina - € 60.000 (Ref: 9279694)

Annonce

  1. Spanien
  2. Valencia
  3. Valencia
  4. Costa Valencia
  5. Tavernes de la Valldigna
  6. 2 soveværelse Lejlighed til salg i Tavernes de la Valldigna - € 48.000 (Ref: 9690900)
Ring