thinkSPAIN Logo
  • Køb

    Ejendomme til salg

    • Se alle ejendomme til salg
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære boligsøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Have Havudsigt Luksus Nybygning Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Girona Gran Canaria Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torrevieja Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Lej

    Ejendomme til leje

    • Se alle ejendomme til leje
    • Ferieudlejninger
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære lejesøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Første linje af havet / stranden Have Havudsigt Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan Udsigt over bjergene
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca San Javier Tenerife Torrevieja Torrox Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Jeg vil annoncere på thinkSPAIN

    Jeg leder efter en ejendomsmægler i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alle ejendomsmæglere
  • Kort / Indgiv dit område

    Brug vores interaktive kort til at finde ejendomme

Seneste søgninger

    Ejendomsmæglere i Valencia Ejendomsadministration / vedligehold i Alicante Advokater / jurister i Orihuela Advokater / jurister i Torrevieja Advokater / jurister i Costa Blanca Ejendomsmæglere i Jaén Ejendomsmæglere i Granada Realkreditmæglere i Madrid by Ejendomsmæglere i Torrevieja Advokater / jurister i Costa de la Luz Ejendomsmæglere i Calpe / Calp Ejendomsmæglere i Madrid by Ejendomsmæglere i Cádiz Ejendomsmæglere i Javea / Xàbia
  • Hjælp og info

    Hvordan kan vi hjælpe dig?

    • Artikler og vejledninger
    • Annoncør-login

    Populære søgninger

    Køb af ejendom i Spanien Flytning til Spanien At bo i Spanien Økonomi, jura og skat Ejendomsmarkedet Spansk livsstil og kultur Find den rigtige ejendom
  • Annoncør-login
thinkSPAIN Logo Ejendomme

Villa til salg i Orihuela ciudad, Orihuela, Alicante

  • € 539.900
  • 163 m2
  • 3
  • 2
  • 150 m2
Ejendomme

€ 539.900

Ref. 9703716

Ring
  • 3 soveværelse Villa til salg i Orihuela med swimmingpool - € 539.900 (Ref: 9703716)
1/8

€ 539.900

Villa til salg i Orihuela ciudad, Orihuela, Alicante

  • 163 m2
  • 3
  • 2
  • 150 m2

Beskrivelse

Oplev et spektakulært sæt af luksuriøse moderne villaer i Orihuela Costa. Disse imponerende nybyggede boliger tilbyder moderne design og høj kvalitet i detaljer.

Villerne har 3 soveværelser, 2 badeværelser og en rummelig stue. Det elegante åbne køkken og terrassen fuldender et ideelt hjem. Grundejerne tilbyder en smuk have, privat pool og parkeringsplads, hvilket giver eksklusivitet og komfort. Derudover er der mulighed for at inkludere en solrigarium mod en ekstra omkostning.

Beliggende i et af de bedste boligområder i Orihuela Costa har disse ejendomme en ideel forbindelse til motorvejen kun 2 minutter væk. Tæthed til populære områder gør omgivelserne til et pulserende mål hele året rundt.

Orihuela garanterer enestående livskvalitet med sin nærhed til tre prestigefyldte golfbaner og blåflagstrande kun 10 minutters kørsel væk. Tilgængeligheden er også et stærkt punkt, da lufthavnene i Alicante og Murcia ligger 45 minutters kørsel derfra.

Prisrammen for disse eksklusive ejendomme ligger mellem 399.900 € og 449.900 €, hvilket gør dem til et værdifuldt investeringsvalg i et malerisk og funktionelt miljø. Hver villa tilbyder et areal på 97 m², designet til at maksimere komfort og moderne livsstil.

Placering

Orihuela ciudad, Orihuela, Alicante Placering leveret af annoncøren

Egenskaber

  • Villa
  • Soveværelser: 3
  • Badeværelser: 2
  • Bygningsstørrelse: 163 m2
  • Byggegrund: 150 m2
  • Nybygning
  • Privat pool
  • Privat have
  • Terrasse / Altan
  • Energieffektivitetsbedømmelse: I gang

Hvordan kan vi hjælpe dig?

Fandt du en fejl?

Fortæl os, hvad du har fundet for at rette det

Lån regnemaskine

€
€
%

€ 1.714 om måneden*

+ € 55.690 skatter (€ 53.990) & udgifter (€ 1.700)*

*Bemærk, at resultaterne kun er en vejledning og ikke et pant eller tilbud.

Kontakt annoncøren

Hvordan kan vi hjælpe dig?

€

This field is required

Kontroller ovenstående fejl

Ref. 9703716

Når du indsender denne formular, bekræfter du, at du accepterer vores brugervilkår og fortrolighedspolitik .

Del

Tilknyttede ejendomme

4 soveværelse Villa til salg i Orihuela ciudad, Orihuela - € 549.900 (Ref: 9704111) 3 soveværelse Villa til salg i Orihuela ciudad, Orihuela - € 488.000 (Ref: 9706752) 4 soveværelse Villa til salg i Orihuela ciudad, Orihuela med swimmingpool - € 449.000 (Ref: 8872356) 3 soveværelse Villa til salg i Orihuela med swimmingpool - € 450.000 (Ref: 9772741)

Annonce

  1. Spanien
  2. Valencia
  3. Alicante
  4. Costa Blanca
  5. Orihuela
  6. Orihuela ciudad
  7. 3 soveværelse Villa til salg i Orihuela ciudad, Orihuela med swimmingpool - € 539.900 (Ref: 9703716)
Ring