thinkSPAIN Logo
  • Køb

    Ejendomme til salg

    • Se alle ejendomme til salg
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære boligsøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Have Havudsigt Luksus Nybygning Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Girona Gran Canaria Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torrevieja Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Lej

    Ejendomme til leje

    • Se alle ejendomme til leje
    • Ferieudlejninger
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære lejesøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Første linje af havet / stranden Have Havudsigt Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan Udsigt over bjergene
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca San Javier Tenerife Torrevieja Torrox Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Jeg vil annoncere på thinkSPAIN

    Jeg leder efter en ejendomsmægler i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alle ejendomsmæglere
  • Kort / Indgiv dit område

    Brug vores interaktive kort til at finde ejendomme

Seneste søgninger

    Ejendomsmæglere i Costa del Sol Ejendomsmæglere i Arona Ejendomsmæglere i Alicante Ejendomsmæglere i Costa Blanca Advokater / jurister i Costa Blanca Realkreditmæglere i Madrid by Ejendomsmæglere i Guardamar del Segura Advokater / jurister i Ayamonte Ejendomsmæglere i San Pedro del Pinatar Ejendomsmæglere i Calpe / Calp Ejendomsmæglere i Aguilas Advokater / jurister i Valencia Advokater / jurister i Alicante Advokater / jurister i Costa Blanca
  • Hjælp og info

    Hvordan kan vi hjælpe dig?

    • Artikler og vejledninger
    • Annoncør-login

    Populære søgninger

    Køb af ejendom i Spanien Flytning til Spanien At bo i Spanien Økonomi, jura og skat Ejendomsmarkedet Spansk livsstil og kultur Find den rigtige ejendom
  • Annoncør-login
thinkSPAIN Logo Ejendomme

Lejlighed til salg i Cuevas del Almanzora, Almería

  • € 118.800
  • 2
  • 2
Ejendomme

€ 118.800

Ref. 9704446

Ring
  • 2 soveværelse Lejlighed til salg i Cuevas del Almanzora med swimmingpool - € 118.800 (Ref: 9704446)
1/19

€ 118.800

Lejlighed til salg i Cuevas del Almanzora, Almería

  • 2
  • 2

Beskrivelse

Gode tilbudslejligheder!

Residencial Galena i Herrerías, Almería, kun få minutters kørsel til stranden.

2 soveværelser / 2 badeværelser lejligheder

I en smuk landsbyplacering fælles swimmingpool.

Dette eksklusive projekt omfatter 13 moderne lejligheder, hver designet med komfort og stil for øje. Alle boliger tilbyder 2 rummelige soveværelser og 2 moderne badeværelser, samt adgang til en smuk fælles swimmingpool. Hver ejendom inkluderer sin egen private garage og opbevaringsrum, hvilket sikrer maksimal bekvemmelighed.

Etagetes lejligheder har rummelige solariumer, ideelle til at nyde solskin og den fantastiske udsigt hele året rundt.

Indvendigt finder du elegante og gennemtænkte interiorer, med fuldt møblerede, høj-kvalitets køkkener komplette med apparater, og stilfulde, fuldt udstyrede badeværelser. Hver bolig inkluderer også kanaliseret aircondition for optimal komfort i alle sæsoner.

Oplev en ny måde at bo på i Residencial Galena—hvor komfort, kvalitet og middelhavschemer mødes. Landsbyen har en lokal taverna og restaurant samt en lokal dagligvarebutik til at få basale forsyninger. Dog vil nærliggende landsbyer og byer inden for 10 minutters kørsel have større supermarkeder og apoteker, plus den lokale strand ligger kun 15 minutters kørsel væk. Fantastisk beliggenhed. Fremragende værdi-ejendomme.

Oversigt

Lejlighed Ejendomstype
2 soveværelser
2 badeværelser

Placering

Cuevas del Almanzora, Almería Placeringen er ikke angivet.

Egenskaber

  • Lejlighed
  • Soveværelser: 2
  • Badeværelser: 2
  • Pool
  • Klimaanlæg
  • Energieffektivitetsbedømmelse: I gang

Hvordan kan vi hjælpe dig?

Fandt du en fejl?

Fortæl os, hvad du har fundet for at rette det

Lån regnemaskine

€
€
%

€ 377 om måneden*

+ € 10.016 skatter (€ 8.316) & udgifter (€ 1.700)*

*Bemærk, at resultaterne kun er en vejledning og ikke et pant eller tilbud.

Kontakt annoncøren

Hvordan kan vi hjælpe dig?

€

This field is required

Kontroller ovenstående fejl

Ref. 9704446

Når du indsender denne formular, bekræfter du, at du accepterer vores brugervilkår og fortrolighedspolitik .

Del

Tilknyttede ejendomme

2 soveværelse Lejlighed til salg i Cuevas del Almanzora med swimmingpool - € 129.900 (Ref: 9690965) 2 soveværelse Lejlighed til salg i Cuevas del Almanzora med swimmingpool - € 130.900 (Ref: 9690964) 2 soveværelse Lejlighed til salg i Cuevas del Almanzora med garage - € 124.900 (Ref: 9824653) 2 soveværelse Lejlighed til salg i Cuevas del Almanzora med swimmingpool garage - € 118.900 (Ref: 9590595)

Annonce

  1. Spanien
  2. Andalusien
  3. Almería
  4. Costa Almería
  5. Cuevas del Almanzora
  6. 2 soveværelse Lejlighed til salg i Cuevas del Almanzora med swimmingpool - € 118.800 (Ref: 9704446)
Ring