thinkSPAIN Logo
  • Køb

    Ejendomme til salg

    • Se alle ejendomme til salg
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære boligsøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Have Havudsigt Luksus Nybygning Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Fuerteventura Girona Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torrevieja Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Lej

    Ejendomme til leje

    • Se alle ejendomme til leje
    • Ferieudlejninger
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære lejesøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Første linje af havet / stranden Have Havudsigt Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan Udsigt over bjergene
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Nerja Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torre-Pacheco Torrevieja Torrox Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Jeg vil annoncere på thinkSPAIN

    Jeg leder efter en ejendomsmægler i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alle ejendomsmæglere
  • Kort / Indgiv dit område

    Brug vores interaktive kort til at finde ejendomme

Seneste søgninger

    Advokater / jurister i Costa Tropical Ejendomsmæglere i Pliego Ejendomsmæglere i Costa del Sol Advokater / jurister i Torrevieja Ejendomsmæglere i Teulada-Moraira Ejendomsmæglere i San Javier Advokater / jurister i Costa Blanca Ejendomsadministration / vedligehold i Costa Blanca Ejendomsmæglere i Benitachell / Benitatxell Advokater / jurister i Almería Ejendomsmæglere i Mallorca Advokater / jurister i Valencia Ejendomsmæglere i Jaén Ejendomsmæglere i Girona
  • Hjælp og info

    Hvordan kan vi hjælpe dig?

    • Artikler og vejledninger
    • Annoncør-login

    Populære søgninger

    Køb af ejendom i Spanien Flytning til Spanien At bo i Spanien Økonomi, jura og skat Ejendomsmarkedet Spansk livsstil og kultur Find den rigtige ejendom
  • Annoncør-login
thinkSPAIN Logo Ejendomme

Lejlighed til salg i Corralejo, La Oliva, Fuerteventura

  • € 401.000
  • 75 m2
  • 2
  • 2
Ejendomme

€ 401.000

Ref. 9737945

Ring
  • 2 soveværelse Lejlighed til salg i Corralejo med swimmingpool - € 401.000 (Ref: 9737945)
1/15

€ 401.000

Lejlighed til salg i Corralejo, La Oliva, Fuerteventura

  • 75 m2
  • 2
  • 2

Beskrivelse

Nyt boligprojekt på tegning i første række ved havet med Aqua 360 i Corralejo!

Med fælles swimmingpool og fælles tagterrasse med udsigt til Isla de Lobos og Lanzarote.

Aqua 360 by LandCo:

Fantastisk samling af 140 lejligheder, i øjeblikket under opførelse, langs Bristol Promenade, med udsigt til Atlanterhavet og Bocaina-stræderne, mod Lanzarote og Lobos-øerne.
Lejlighederne har havudsigt eller udsigt til poolen og er tilgængelige i stueetage, første sal eller taglejlighed. Hver lejlighed har adgang til den centrale pool og til Chill Out-terassen på taget.
Desuden inkluderer hver ejendom køkken, privat garage og depotrum i prisen.

Lejlighed nr.02 i Stueetagen og med udsigt til havet:

Denne charmerende lejlighed, beliggende i stueetagen, har to soveværelser og to fulde badeværelser, hvilket gør den ideel for familier eller par, der søger komfort og stil. Den byder på en privat terrasse med udsigt til havet.

Nøgleidéer:

Køkken inkluderet.
Privat garage og depotrum.
Aqua 360 fitnesscenter.
Udsigt til havet.
Fælles afslapningsområde på taget.
Smukt fælles poolområde.
Sikker poolområde og tilgængeligt for børn.

Ejendomsnavn: Corralejo - Aqua 360 By LandCo ( nr. 002)
Ejendomsreference: 027448

Type: Lejlighed
Salg

Energiklasse: Under udarbejdelse

Antal værelser: 2
Badeværelser: 2
Stuer: 1
Køkkener: 1

Byggeareal: 75 m2
Orientering: Nord (N)

Placering

Corralejo, La Oliva, Fuerteventura Placering leveret af annoncøren

Egenskaber

  • Lejlighed
  • Soveværelser: 2
  • Badeværelser: 2
  • Bygningsstørrelse: 75 m2
  • Pool
  • Havudsigt
  • Terrasse / Altan
  • Energieffektivitetsbedømmelse: I gang

Hvordan kan vi hjælpe dig?

Fandt du en fejl?

Fortæl os, hvad du har fundet for at rette det

Lån regnemaskine

€
€
%

€ 1.273 om måneden*

+ € 27.765 skatter (€ 26.065) & udgifter (€ 1.700)*

*Bemærk, at resultaterne kun er en vejledning og ikke et pant eller tilbud.

Kontakt annoncøren

Hvordan kan vi hjælpe dig?

€

This field is required

Kontroller ovenstående fejl

Ref. 9737945

Når du indsender denne formular, bekræfter du, at du accepterer vores brugervilkår og fortrolighedspolitik .

Del

Tilknyttede ejendomme

3 soveværelse Lejlighed til salg i Corralejo, La Oliva med swimmingpool garage - € 335.000 (Ref: 9511976) 2 soveværelse Lejlighed til salg i Corralejo, La Oliva - € 329.000 (Ref: 9366920) 3 soveværelse Lejlighed til salg i Corralejo, La Oliva med garage - € 335.000 (Ref: 9344403) 3 soveværelse Lejlighed til salg i Corralejo, La Oliva - € 432.500 (Ref: 9415693)

Annonce

  1. Spanien
  2. Kanariske Øer
  3. Fuerteventura
  4. La Oliva
  5. Corralejo
  6. 2 soveværelse Lejlighed til salg i Corralejo, La Oliva med swimmingpool - € 401.000 (Ref: 9737945)
Ring