thinkSPAIN Logo
  • Køb

    Ejendomme til salg

    • Se alle ejendomme til salg
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære boligsøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Have Havudsigt Luksus Nybygning Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Fuerteventura Girona Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torrevieja Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Lej

    Ejendomme til leje

    • Se alle ejendomme til leje
    • Ferieudlejninger
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære lejesøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Første linje af havet / stranden Have Havudsigt Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan Udsigt over bjergene
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Nerja Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torre-Pacheco Torrevieja Torrox Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Jeg vil annoncere på thinkSPAIN

    Jeg leder efter en ejendomsmægler i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alle ejendomsmæglere
  • Kort / Indgiv dit område

    Brug vores interaktive kort til at finde ejendomme

Seneste søgninger

    Advokater / jurister i Costa Blanca Ejendomsmæglere i Artà Ejendomsmæglere i Javea / Xàbia Ejendomsmæglere i San Javier Ejendomsmæglere i Barcelona by Advokater / jurister i Costa Blanca Advokater / jurister i Valencia by Advokater / jurister i Alicante Ejendomsmæglere i Jaén Ejendomsmæglere i Los Alcázares Advokater / jurister i Almería Advokater / jurister i Alicante Ejendomsmæglere i Costa Almería Ejendomsmæglere i Rojales
  • Hjælp og info

    Hvordan kan vi hjælpe dig?

    • Artikler og vejledninger
    • Annoncør-login

    Populære søgninger

    Køb af ejendom i Spanien Flytning til Spanien At bo i Spanien Økonomi, jura og skat Ejendomsmarkedet Spansk livsstil og kultur Find den rigtige ejendom
  • Annoncør-login
thinkSPAIN Logo Ejendomme

Lejlighed til salg i Cabanes, Castellón

  • € 243.457
  • 86 m2
  • 2
  • 2
Ejendomme

€ 243.457

Ref. 9741798

Ring
  • 2 soveværelse Lejlighed til salg i Cabanes - € 243.457 (Ref: 9741798)
1/3

€ 243.457

Lejlighed til salg i Cabanes, Castellón

  • 86 m2
  • 2
  • 2

Beskrivelse

On-Ciu243 luksusbolig helt ny med garage og pool på første række til stranden.

Bygningen Ciudad Jardín 4 har 17 boliger med to soveværelser, med garage inkluderet fra 243.457 €. Der er elevator og et boligområde med pool, spa, legeplads og socialt lokale. Den ligger lige ud til havet, på første række til stranden, og man skal kun krydse en træbro for at komme til stranden i Torre la Sal. Den er ideel for dem, der ønsker at bo tæt på en rolig strand, omgivet af beskyttet vegetation.

Den ligger også ved det familievenlige feriekompleks Marina d’Or: tæt nok til at kunne nyde dens faciliteter, men langt nok væk til rolige ferier.

Kom og se den!

Placering

Cabanes, Castellón Placeringen er ikke angivet.

Egenskaber

  • Lejlighed
  • Soveværelser: 2
  • Badeværelser: 2
  • Bygningsstørrelse: 86 m2
  • Have
  • Elevator
  • Terrasse / Altan
  • Energicertifikat (forbrug): D
  • Energicertifikat (emissioner): D

Hvordan kan vi hjælpe dig?

Fandt du en fejl?

Fortæl os, hvad du har fundet for at rette det

Lån regnemaskine

€
€
%

€ 773 om måneden*

+ € 26.045 skatter (€ 24.345) & udgifter (€ 1.700)*

*Bemærk, at resultaterne kun er en vejledning og ikke et pant eller tilbud.

Kontakt annoncøren

Hvordan kan vi hjælpe dig?

€

This field is required

Kontroller ovenstående fejl

Ref. 9741798

Når du indsender denne formular, bekræfter du, at du accepterer vores brugervilkår og fortrolighedspolitik .

Del

Tilknyttede ejendomme

2 soveværelse Lejlighed til salg i Cabanes med swimmingpool garage - € 259.040 (Ref: 9180397) 2 soveværelse Lejlighed til salg i Cabanes - € 229.915 (Ref: 9741797) 2 soveværelse Lejlighed til salg i Cabanes med swimmingpool garage - € 259.000 (Ref: 8328043) 3 soveværelse Lejlighed til salg i Cabanes med garage - € 244.162 (Ref: 9110518)

Annonce

  1. Spanien
  2. Valencia
  3. Castellón
  4. Costa Azahar
  5. Cabanes
  6. 2 soveværelse Lejlighed til salg i Cabanes - € 243.457 (Ref: 9741798)
Ring