thinkSPAIN Logo
  • Køb

    Ejendomme til salg

    • Se alle ejendomme til salg
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære boligsøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Have Havudsigt Luksus Nybygning Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Fuerteventura Girona Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torrevieja Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Lej

    Ejendomme til leje

    • Se alle ejendomme til leje
    • Ferieudlejninger
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære lejesøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Første linje af havet / stranden Have Havudsigt Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan Udsigt over bjergene
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Nerja Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torre-Pacheco Torrevieja Torrox Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Jeg vil annoncere på thinkSPAIN

    Jeg leder efter en ejendomsmægler i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alle ejendomsmæglere
  • Kort / Indgiv dit område

    Brug vores interaktive kort til at finde ejendomme

Seneste søgninger

    Ejendomsmæglere i Rábade Ejendomsmæglere i Benitachell / Benitatxell Ejendomsmæglere i Pulpí Advokater / jurister i Gandia Advokater / jurister i Costa Almería Ejendomsadministration / vedligehold i Alicante Advokater / jurister i Alicante Ejendomsmæglere i Cádiz Ejendomsmæglere i Costa Almería Advokater / jurister i Costa Tropical Advokater / jurister i Ayamonte Ejendomsmæglere i Pliego Ejendomsmæglere i Arona Ejendomsmæglere i Gran Canaria
  • Hjælp og info

    Hvordan kan vi hjælpe dig?

    • Artikler og vejledninger
    • Annoncør-login

    Populære søgninger

    Køb af ejendom i Spanien Flytning til Spanien At bo i Spanien Økonomi, jura og skat Ejendomsmarkedet Spansk livsstil og kultur Find den rigtige ejendom
  • Annoncør-login
thinkSPAIN Logo Ejendomme

Rækkehus til salg i Amarilla Golf, San Miguel de Abona, Tenerife

  • € 556.000
  • 134 m2
  • 3
  • 3
  • 300 m2
Ejendomme

€ 556.000

Ref. 9751828

Ring
  • 3 soveværelse Rækkehus til salg i Amarilla Golf med garage - € 556.000 (Ref: 9751828)
1/11

Udbudt af

DM Properties DM Properties

€ 556.000

• 134 m2
  • 3
  • 3
  • 300 m2

Beskrivelse

Nybyggeri i Amarilla Golf - Boliger med 3 soveværelser med have, terrasse og privat solarium

Residencial Tarajal er et eksklusivt udviklingsprojekt bestående af 18 nybyggede rækkehuse i det boligområde Marina Golf i Amarilla Golf.

Hver bolig har 3 soveværelser, 3 badeværelser, en parkeringsplads og et depotrum inkluderet i prisen. De byggede arealer varierer mellem 131,06 m² og 133,72 m². Udendørsområderne omfatter privat have (op til 300,33 m²), terrasse (op til 12,37 m²), solarium (op til 24,57 m²) og i visse enheder kælder (op til 66,55 m²).

Boligerne byder på et moderne design, funktionel indretning og fremragende naturligt lysindfald. Fuldt udstyret med møbleret og udstyret køkken, indbyggede skabslåger, keramiske gulve eller laminatgulv efter ønske, aerotermisystem til varmt vand, forinstallation af aircondition og forberedelse til elbil-lader. Nogle enheder tillader installation af udendørs jacuzzi.

Rolig beliggenhed ved golfbanen, få minutters kørsel fra Tenerifes sydkyst.

Priser fra 556.763 euro til 905.986 euro + IGIC, for boliger med 3 soveværelser og byggede arealer mellem 131,06 m² og 133,72 m².
Fleksibel betalingsplan. Levering efter byggefremdrift.

Placering

Amarilla Golf, San Miguel de Abona, Tenerife Placeringen er ikke angivet.

Egenskaber

  • Rækkehus
  • Soveværelser: 3
  • Badeværelser: 3
  • Bygningsstørrelse: 134 m2
  • Byggegrund: 300 m2

Fandt du en fejl?

Fortæl os, hvad du har fundet for at rette det

Lån regnemaskine

€
€
%

€ 1.765 om måneden*

+ € 37.840 skatter (€ 36.140) & udgifter (€ 1.700)*

*Bemærk, at resultaterne kun er en vejledning og ikke et pant eller tilbud.

Om DM Properties

DM Properties er et ejendomsmæglerfirma med mere end 25 års erfaring på det sydlige Tenerife, specialiseret i køb, salg og investering i ejendomme i områder som Los Cristianos, Playa de Las...

Vi taler

    Engelsk Dansk Italiensk Spansk Norsk Polish/Lak Svenska Nederlands

Kontroller ovenstående fejl

Ref. 9751828

Når du indsender denne formular, bekræfter du, at du accepterer vores brugervilkår og fortrolighedspolitik .

Del

Om DM Properties Om DM Properties

Vi taler

Mere om denne mægler +34 822 260 194 Ring

Tilknyttede ejendomme

2 soveværelse Rækkehus til salg i Amarilla Golf, San Miguel de Abona med swimmingpool garage - € 580.000 (Ref: 8947677) 2 soveværelse Rækkehus til salg i Golf del Sur, San Miguel de Abona med swimmingpool - € 621.565 (Ref: 9838622) 3 soveværelse Rækkehus til salg i Golf del Sur, San Miguel de Abona - € 495.000 (Ref: 8329100) 3 soveværelse Rækkehus til salg i Parque de la Reina, Arona med garage - € 460.000 (Ref: 9712117)

Annonce