thinkSPAIN Logo
  • Køb

    Ejendomme til salg

    • Se alle ejendomme til salg
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære boligsøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Have Havudsigt Luksus Nybygning Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Girona Gran Canaria Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torrevieja Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Lej

    Ejendomme til leje

    • Se alle ejendomme til leje
    • Ferieudlejninger
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære lejesøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Første linje af havet / stranden Have Havudsigt Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan Udsigt over bjergene
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca San Javier Tenerife Torrevieja Torrox Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Jeg vil annoncere på thinkSPAIN

    Jeg leder efter en ejendomsmægler i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alle ejendomsmæglere
  • Kort / Indgiv dit område

    Brug vores interaktive kort til at finde ejendomme

Seneste søgninger

    Ejendomsmæglere i Cádiz Ejendomsmæglere i Alcaucín Ejendomsmæglere i Los Alcázares Ejendomsmæglere i Sayalonga Ejendomsmæglere i Sax Byggesagkyndige i Costa Valencia Ejendomsmæglere i Lugo Ejendomsmæglere i Costa de la Luz Advokater / jurister i Valencia Advokater / jurister i Costa Blanca Ejendomsmæglere i Mallorca Advokater / jurister i Costa de la Luz Advokater / jurister i Valencia by Advokater / jurister i Costa Blanca
  • Hjælp og info

    Hvordan kan vi hjælpe dig?

    • Artikler og vejledninger
    • Annoncør-login

    Populære søgninger

    Køb af ejendom i Spanien Flytning til Spanien At bo i Spanien Økonomi, jura og skat Ejendomsmarkedet Spansk livsstil og kultur Find den rigtige ejendom
  • Annoncør-login
thinkSPAIN Logo Ejendomme

Penthouse til salg i El Peñoncillo, Torrox, Málaga

  • € 849.000
  • 200 m2
  • 3
  • 4
Ejendomme

€ 849.000

Ref. 9818658

  • 3 soveværelse Penthouse til salg i El Penoncillo - € 849.000 (Ref: 9818658)
1/19

€ 849.000

Penthouse til salg i El Peñoncillo, Torrox, Málaga

  • 200 m2
  • 3
  • 4

Beskrivelse

Eksklusiv bolig.

Fantastisk penthouse i første række til stranden - Torrox Costa

En sand perle ved havet. Denne imponerende penthouse med tre soveværelser og fire badeværelser byder på plads, lys og panoramiske udsigter over Middelhavet, som vil forelske dig fra det første øjeblik.

- Tre rummelige soveværelser med indbyggede skabe
- Fire fuldt udstyrede badeværelser, hvoraf ét er en-suite, meget rummeligt
- Stue-spisestue med direkte udgang til terrasser med havudsigt
- Flere terrasser, perfekte til at slappe af eller nyde udendørs middage
- Stor solterrasse med overdækket (glasinddelt) område, grill og udendørs spiseplads
- Direkte adgang til stranden fra boligområdet
- Parkeringsplads i garage inkluderet

Ideel som helårsbolig eller som anden bolig.

Nyd Costa del Sols klima året rundt, med havet som din nærmeste nabo.

Ref:1517

Placering

El Peñoncillo, Torrox, Málaga Placeringen er ikke angivet.

Egenskaber

  • Penthouse
  • Soveværelser: 3
  • Badeværelser: 4
  • Bygningsstørrelse: 200 m2
  • Havudsigt
  • Terrasse / Altan
  • Indbyggede garderobeskabe
  • Energieffektivitetsbedømmelse: I gang

Hvordan kan vi hjælpe dig?

Fandt du en fejl?

Fortæl os, hvad du har fundet for at rette det

Lån regnemaskine

€
€
%

€ 2.696 om måneden*

+ € 61.130 skatter (€ 59.430) & udgifter (€ 1.700)*

*Bemærk, at resultaterne kun er en vejledning og ikke et pant eller tilbud.

Kontakt annoncøren

Hvordan kan vi hjælpe dig?

€

This field is required

Kontroller ovenstående fejl
Hvis annoncøren har angivet et kontakttelefonnummer, ser du det, når du har udfyldt og sendt denne forespørgselsformular.

Ref. 9818658

Når du indsender denne formular, bekræfter du, at du accepterer vores brugervilkår og fortrolighedspolitik .

Del

Tilknyttede ejendomme

3 soveværelse Penthouse til salg i Torrox-Costa, Torrox med swimmingpool garage - € 699.900 (Ref: 7410664) 2 soveværelse Penthouse til salg i Torrox-Costa, Torrox med swimmingpool garage - € 850.000 (Ref: 9362964) 3 soveværelse Penthouse til salg i Torrox-Costa, Torrox - € 875.000 (Ref: 9283104) 3 soveværelse Penthouse til salg i Torrox-Costa, Torrox med swimmingpool garage - € 694.000 (Ref: 8907291)

Annonce

  1. Spanien
  2. Andalusien
  3. Málaga
  4. Costa del Sol
  5. Torrox
  6. Torrox-Costa
  7. El Peñoncillo
  8. 3 soveværelse Penthouse til salg i El Peñoncillo, Torrox - € 849.000 (Ref: 9818658)