thinkSPAIN Logo
  • Køb

    Ejendomme til salg

    • Se alle ejendomme til salg
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære boligsøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Have Havudsigt Luksus Nybygning Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Fuerteventura Girona Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torrevieja Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Lej

    Ejendomme til leje

    • Se alle ejendomme til leje
    • Ferieudlejninger
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære lejesøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Første linje af havet / stranden Have Havudsigt Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan Udsigt over bjergene
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Costa Blanca Costa del Sol Dénia Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Nerja Orihuela Palma de Mallorca San Javier Tenerife Torre-Pacheco Torrevieja Torrox Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Jeg vil annoncere på thinkSPAIN

    Jeg leder efter en ejendomsmægler i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alle ejendomsmæglere
  • Kort / Indgiv dit område

    Brug vores interaktive kort til at finde ejendomme

Seneste søgninger

    Advokater / jurister i Torrevieja Ejendomsmæglere i Costa Tropical Ejendomsmæglere i Costa Brava Byggesagkyndige i Valencia Advokater / jurister i Costa Cálida Advokater / jurister i Orihuela Ejendomsmæglere i Cómpeta Advokater / jurister i Costa Valencia Ejendomsmæglere i Rojales Ejendomsmæglere i Sax Ejendomsmæglere i Alicante by Ejendomsmæglere i Calvià Ejendomsmæglere i Granada Advokater / jurister i Costa Cálida
  • Hjælp og info

    Hvordan kan vi hjælpe dig?

    • Artikler og vejledninger
    • Annoncør-login

    Populære søgninger

    Køb af ejendom i Spanien Flytning til Spanien At bo i Spanien Økonomi, jura og skat Ejendomsmarkedet Spansk livsstil og kultur Find den rigtige ejendom
  • Annoncør-login
thinkSPAIN Logo Ejendomme

Lejlighed til salg i Laguna Beach, Torrox, Málaga

  • € 316.000
  • 77 m2
  • 2
  • 2
Ejendomme

€ 316.000

Ref. 9818681

Ring
  • 2 soveværelse Lejlighed til salg i Torrox-Costa - € 316.000 (Ref: 9818681)
1/14

€ 316.000

Lejlighed til salg i Laguna Beach, Torrox, Málaga

  • 77 m2
  • 2
  • 2

Beskrivelse

Din bolig ved Middelhavet. Nybyggeri i Torrox Costa.

Et eksklusivt boligkompleks, der kombinerer moderne design, energieffektivitet og den bedste beliggenhed kun 300 meter fra havet.

Forventet levering: 1. kvartal 2028.

Tilgængelige boliger:
- Lejligheder med 1 soveværelse fra 213.000 €
- Lejligheder med 2 soveværelser fra 316.000 €
- Lejligheder med 3 soveværelser fra 410.000 €
- Penthouselejligheder i to plan fra 407.000 €

Hovedegenskaber:
- Nutidigt design med materialer af høj kvalitet
- Fuldt udstyrede køkkener med køkken i topklasse og apparater
- Aerotermi-system til opvarmning/køling og varmt brugsvand, der sikrer besparelse og bæredygtighed
- Fælles pool med saltklorering og rummelige anlagte haveområder
- Boliger med solrige terrasser

Ekstra inkluderet:
- Garageplads og depotrum til prisen
- Parkeringspladser klargjort til ladestandere til elbiler

Privilegeret beliggenhed:
I et af de mest eftertragtede områder på Costa del Sol, med alle services lige ved hånden, og stranden få skridt væk.

Placering

Laguna Beach, Torrox, Málaga Placeringen er ikke angivet.

Egenskaber

  • Lejlighed
  • Soveværelser: 2
  • Badeværelser: 2
  • Bygningsstørrelse: 77 m2
  • Nybygning
  • Have
  • Terrasse / Altan
  • Energieffektivitetsbedømmelse: I gang

Hvordan kan vi hjælpe dig?

Fandt du en fejl?

Fortæl os, hvad du har fundet for at rette det

Lån regnemaskine

€
€
%

€ 1.003 om måneden*

+ € 23.820 skatter (€ 22.120) & udgifter (€ 1.700)*

*Bemærk, at resultaterne kun er en vejledning og ikke et pant eller tilbud.

Kontakt annoncøren

Hvordan kan vi hjælpe dig?

€

This field is required

Kontroller ovenstående fejl

Ref. 9818681

Når du indsender denne formular, bekræfter du, at du accepterer vores brugervilkår og fortrolighedspolitik .

Del

Tilknyttede ejendomme

2 soveværelse Lejlighed til salg i Laguna Beach, Torrox - € 250.000 (Ref: 9610646) 1 soveværelse Lejlighed til salg i Laguna Beach, Torrox med swimmingpool - € 312.000 (Ref: 8881279) 2 soveværelse Lejlighed til salg i Laguna Beach, Torrox med swimmingpool - € 289.000 (Ref: 8652095) 2 soveværelse Lejlighed til salg i Urbanización Santa Rosa, Torrox med swimmingpool garage - € 323.000 (Ref: 9113470)

Annonce

  1. Spanien
  2. Andalusien
  3. Málaga
  4. Torrox
  5. Torrox-Costa
  6. Laguna Beach
  7. 2 soveværelse Lejlighed til salg i Laguna Beach, Torrox - € 316.000 (Ref: 9818681)
Ring