thinkSPAIN Logo
  • Køb

    Ejendomme til salg

    • Se alle ejendomme til salg
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære boligsøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Have Havudsigt Luksus Nybygning Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Fuerteventura Girona Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torrevieja Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Lej

    Ejendomme til leje

    • Se alle ejendomme til leje
    • Ferieudlejninger
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære lejesøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Første linje af havet / stranden Have Havudsigt Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan Udsigt over bjergene
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Nerja Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torre-Pacheco Torrevieja Torrox Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Jeg vil annoncere på thinkSPAIN

    Jeg leder efter en ejendomsmægler i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alle ejendomsmæglere
  • Kort / Indgiv dit område

    Brug vores interaktive kort til at finde ejendomme

Seneste søgninger

    Advokater / jurister i San Javier Ejendomsmæglere i Alcalá la Real Ejendomsmæglere i Gran Canaria Advokater / jurister i Costa Almería Ejendomsmæglere i Madrid by Ejendomsmæglere i Costa Brava Ejendomsmæglere i Los Alcázares Ejendomsmæglere i Cádiz Byggesagkyndige i Valencia by Ejendomsmæglere i Girona Advokater / jurister i Alicante Advokater / jurister i Alicante Ejendomsmæglere i Salobreña Advokater / jurister i Alicante
  • Hjælp og info

    Hvordan kan vi hjælpe dig?

    • Artikler og vejledninger
    • Annoncør-login

    Populære søgninger

    Køb af ejendom i Spanien Flytning til Spanien At bo i Spanien Økonomi, jura og skat Ejendomsmarkedet Spansk livsstil og kultur Find den rigtige ejendom
  • Annoncør-login
thinkSPAIN Logo Ejendomme

Villa til salg i Mijas pueblo, Mijas, Málaga

  • € 995.000
  • 131 m2
  • 1
  • 1
Ejendomme

€ 995.000

Ref. 9824306

Ring
  • 1 soveværelse Villa til salg i Mijas - € 995.000 (Ref: 9824306)
1/8

€ 995.000

Villa til salg i Mijas pueblo, Mijas, Málaga

  • 131 m2
  • 1
  • 1

Beskrivelse

Villa Optima er tilgængelig i tre størrelser med flere muligheder. Villaen, der er vist i annoncen, er Villa Optima A på 130 m2, 4 soveværelser, 3,5 badeværelser og flotte fællesarealer. Alle villaer leveres fuldt møblerede, har infinity-pool, solpaneler og gulvvarme med vandbåret system.

Villaerne ligger i den charmerende andalusiske by Mijas Pueblo, 400 meter over havets overflade, med smalle brostensbelagte gader, hvidkalkede huse og pladser fyldt med traditionelle familie-restauranter, tapasbarer og lokale butikker. Det tager ca. 15 minutter at komme til lufthavnen og 20-25 minutter til Málaga og Marbella.

Prisen inkluderer følgende:- Infinity-pool - Solpaneler 4,5 kw - Komplet interiørmøbelpakke - Vandbåren gulvvarme i hele huset - Udendørs bruser ved poolen - Vandblødgøringsanlæg - Forberedelse til ladestander til elbil - Græs, to palmer og et citrontræ - Udendørs belysning til træer og planter - Experience.

Placering

Mijas pueblo, Mijas, Málaga Placering leveret af annoncøren

Egenskaber

  • Villa
  • Soveværelser: 1
  • Badeværelser: 1
  • Bygningsstørrelse: 131 m2
  • Nybygning
  • Energieffektivitetsbedømmelse: I gang

Hvordan kan vi hjælpe dig?

Fandt du en fejl?

Fortæl os, hvad du har fundet for at rette det

Lån regnemaskine

€
€
%

€ 3.159 om måneden*

+ € 71.350 skatter (€ 69.650) & udgifter (€ 1.700)*

*Bemærk, at resultaterne kun er en vejledning og ikke et pant eller tilbud.

Kontakt annoncøren

Hvordan kan vi hjælpe dig?

€

This field is required

Kontroller ovenstående fejl

Ref. 9824306

Når du indsender denne formular, bekræfter du, at du accepterer vores brugervilkår og fortrolighedspolitik .

Del

Tilknyttede ejendomme

4 soveværelse Villa til salg i Mijas pueblo, Mijas med swimmingpool garage - € 750.000 (Ref: 9672512) 4 soveværelse Villa til salg i Mijas pueblo, Mijas - € 750.000 (Ref: 9170275) 5 soveværelse Villa til salg i Mijas pueblo, Mijas - € 850.000 (Ref: 9734171) 4 soveværelse Villa til salg i Mijas pueblo, Mijas - € 895.000 (Ref: 9380424)

Annonce

  1. Spanien
  2. Andalusien
  3. Málaga
  4. Costa del Sol
  5. Mijas
  6. Mijas pueblo
  7. 1 soveværelse Villa til salg i Mijas pueblo, Mijas - € 995.000 (Ref: 9824306)
Ring