thinkSPAIN Logo
  • Køb

    Ejendomme til salg

    • Se alle ejendomme til salg
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære boligsøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Have Havudsigt Luksus Nybygning Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Girona Gran Canaria Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torrevieja Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Lej

    Ejendomme til leje

    • Se alle ejendomme til leje
    • Ferieudlejninger
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære lejesøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Første linje af havet / stranden Have Havudsigt Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan Udsigt over bjergene
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca San Javier Tenerife Torrevieja Torrox Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Jeg vil annoncere på thinkSPAIN

    Jeg leder efter en ejendomsmægler i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alle ejendomsmæglere
  • Kort / Indgiv dit område

    Brug vores interaktive kort til at finde ejendomme

Seneste søgninger

    Realkreditmæglere i Madrid by Ejendomsmæglere i Coín Advokater / jurister i Valencia Ejendomsmæglere i Marbella Ejendomsmæglere i Murcia by Ejendomsmæglere i Los Alcázares Advokater / jurister i Alicante Ejendomsmæglere i Almuñécar Ejendomsmæglere i San Javier Advokater / jurister i Costa Cálida Ejendomsmæglere i Sayalonga Advokater / jurister i Alicante Ejendomsmæglere i Torrevieja Advokater / jurister i Costa del Sol
  • Hjælp og info

    Hvordan kan vi hjælpe dig?

    • Artikler og vejledninger
    • Annoncør-login

    Populære søgninger

    Køb af ejendom i Spanien Flytning til Spanien At bo i Spanien Økonomi, jura og skat Ejendomsmarkedet Spansk livsstil og kultur Find den rigtige ejendom
  • Annoncør-login
thinkSPAIN Logo Ejendomme

Villa til salg i Castellar del Vallès, Barcelona

  • € 555.555
  • 358 m2
  • 9
  • 3
Ejendomme

€ 555.555

Ref. 9828015

  • 9 soveværelse Villa til salg i Castellar del Valles - € 555.555 (Ref: 9828015)
1/11

€ 555.555

Villa til salg i Castellar del Vallès, Barcelona

  • 358 m2
  • 9
  • 3

Beskrivelse

Hytte til investering midt i naturen.

Flere muligheder (3 lejemål i øjeblikket).

Skal renoveres 80%.

Mulighed for investorer: projekt med stort potentiale midt i naturen.

Leder du efter en investering med reel afkast? Her præsenterer vi denne hytte med en alsidig struktur, ideel for dig, der ønsker et projekt med totalrenovering i et naturnært og privilegeret område.

Aktivet:

- 3 uafhængige enheder: i øjeblikket indrettet til at skabe 3 forskellige lejemål.
- Rummelig plads: i alt 9 værelser, 3 køkkener og 3 stuer.
- Udendørs: have, der omgiver hele ejendommen, samt flere terrasser med udsigt.

Stand:

- Nødvendig renovering: boligen kræver en opdatering på 80 %, ideel til at omdesigne rummene efter din smag eller tilpasse dem til markedets nuværende behov.
- Potentiale: dens indretning gør den perfekt både til ferieudlejning, boligudlejning eller som en stor familiebosted.

Samlet pris til forhandling. En mulighed for at give en ejendom med utallige muligheder for fremtiden værdi.

Hurtig oversigt:

- 9 værelser i alt + 3 badeværelser
- 3 køkkener og 3 stuer
- Flere terrasser og have rundt om hele ejendommen

Finansieringshåndtering (valgfrit).

Vi hjælper dig med at opnå de bedste vilkår ud fra dine behov.

Placering

Castellar del Vallès, Barcelona Placering leveret af annoncøren

Egenskaber

  • Villa
  • Soveværelser: 9
  • Badeværelser: 3
  • Bygningsstørrelse: 358 m2
  • År bygget: 1960
  • Privat have
  • Terrasse / Altan
  • Energicertifikat (forbrug): G
  • Energicertifikat (emissioner): G

Hvordan kan vi hjælpe dig?

Fandt du en fejl?

Fortæl os, hvad du har fundet for at rette det

Lån regnemaskine

€
€
%

€ 1.764 om måneden*

+ € 57.255 skatter (€ 55.555) & udgifter (€ 1.700)*

*Bemærk, at resultaterne kun er en vejledning og ikke et pant eller tilbud.

Kontakt annoncøren

Hvordan kan vi hjælpe dig?

€

This field is required

Kontroller ovenstående fejl
Hvis annoncøren har angivet et kontakttelefonnummer, ser du det, når du har udfyldt og sendt denne forespørgselsformular.

Ref. 9828015

Når du indsender denne formular, bekræfter du, at du accepterer vores brugervilkår og fortrolighedspolitik .

Del

Tilknyttede ejendomme

6 soveværelse Villa til salg i Castellar del Vallès - € 459.000 (Ref: 9809114) 4 soveværelse Villa til salg i Castellar del Vallès med swimmingpool - € 558.000 (Ref: 9809111) 5 soveværelse Villa til salg i Sentmenat med swimmingpool - € 495.000 (Ref: 9809104) 3 soveværelse Villa til salg i Sabadell - € 650.000 (Ref: 9604958)

Annonce

  1. Spanien
  2. Catalonien
  3. Barcelona
  4. Castellar del Vallès
  5. 9 soveværelse Villa til salg i Castellar del Vallès - € 555.555 (Ref: 9828015)