thinkSPAIN Logo
  • Køb

    Ejendomme til salg

    • Se alle ejendomme til salg
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære boligsøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Have Havudsigt Luksus Nybygning Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Fuerteventura Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torrevieja Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Lej

    Ejendomme til leje

    • Se alle ejendomme til leje
    • Ferieudlejninger
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære lejesøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Første linje af havet / stranden Have Havudsigt Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan Udsigt over bjergene
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Gran Canaria Granada Ibiza Javea / Xàbia Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Nerja Palma de Mallorca Tenerife Torre-Pacheco Torrevieja Torrox Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Jeg vil annoncere på thinkSPAIN

    Jeg leder efter en ejendomsmægler i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alle ejendomsmæglere
  • Kort / Indgiv dit område

    Brug vores interaktive kort til at finde ejendomme

Seneste søgninger

    Ejendomsmæglere i Palma de Mallorca Advokater / jurister i Alicante Ejendomsmæglere i Costa Almería Advokater / jurister i Huelva Ejendomsmæglere i Jaén Ejendomsmæglere i Artà Advokater / jurister i Orihuela Advokater / jurister i Costa Blanca Ejendomsmæglere i Pulpí Ejendomsmæglere i Alicante by Skatterådgivere i Dénia Ejendomsmæglere i Sax Ejendomsmæglere i Mallorca Advokater / jurister i Salobreña
  • Hjælp og info

    Hvordan kan vi hjælpe dig?

    • Artikler og vejledninger
    • Annoncør-login

    Populære søgninger

    Køb af ejendom i Spanien Flytning til Spanien At bo i Spanien Økonomi, jura og skat Ejendomsmarkedet Spansk livsstil og kultur Find den rigtige ejendom
  • Annoncør-login
thinkSPAIN Logo Ejendomme

Lejlighed til salg i Marbella, Málaga

  • € 895.000
  • 143 m2
  • 3
  • 3
Ejendomme

€ 895.000

Ref. 9828759

  • 3 soveværelse Lejlighed til salg i Marbella med swimmingpool - € 895.000 (Ref: 9828759)
1/10

€ 895.000

Lejlighed til salg i Marbella, Málaga

  • 143 m2
  • 3
  • 3

Beskrivelse

Opdag Jardines 8, en smukt renoveret treværelses lejlighed til salg i hjertet af Nueva Andalucía, Marbella. Denne stilfulde bolig er designet til moderne middelhavsliv og byder på lyse, åbne opholdsrum, en sømløs forbindelse mellem køkken, spisestue og stue samt en varm, nutidig finish overalt.
Lejligheden har 3 soveværelser og 3 badeværelser med et samlet boligareal på 143 m² samt en generøs terrasse på 39 m². Udendørsområdet er et af ejendommens mest imponerende træk, designet som en forlængelse af opholdsområdet og komplet med udendørskøkken og grillområde—perfekt til afslappede måltider, underholdning eller blot at nyde Marbellas klima året rundt.
Beliggende i et af Marbellas mest etablerede boligområder ligger ejendommen tæt på anerkendte golfbaner, restauranter, butikker og daglige bekvemmeligheder, samtidig med at den tilbyder en følelse af privatliv og ro. Med møbler inkluderet er Jardines 8 indflytningsklar og ideel som fast bolig, feriebolig eller investeringsmulighed på Costa del Sol.

Placering

Marbella, Málaga Placeringen er ikke angivet.

Egenskaber

  • Lejlighed
  • Soveværelser: 3
  • Badeværelser: 3
  • Bygningsstørrelse: 143 m2

Fandt du en fejl?

Fortæl os, hvad du har fundet for at rette det

Lån regnemaskine

€
€
%

€ 2.842 om måneden*

+ € 64.350 skatter (€ 62.650) & udgifter (€ 1.700)*

*Bemærk, at resultaterne kun er en vejledning og ikke et pant eller tilbud.

Kontakt annoncøren

Hvordan kan vi hjælpe dig?

€

This field is required

Kontroller ovenstående fejl
Hvis annoncøren har angivet et kontakttelefonnummer, ser du det, når du har udfyldt og sendt denne forespørgselsformular.

Ref. 9828759

Når du indsender denne formular, bekræfter du, at du accepterer vores brugervilkår og fortrolighedspolitik .

Del

Tilknyttede ejendomme

3 soveværelse Lejlighed til salg i Marbella med swimmingpool garage - € 781.500 (Ref: 8194186) 3 soveværelse Lejlighed til salg i Marbella med swimmingpool garage - € 735.000 (Ref: 9335715) 3 soveværelse Lejlighed til salg i Marbella med swimmingpool garage - € 745.000 (Ref: 9497946) 2 soveværelse Lejlighed til salg i Marbella med swimmingpool garage - € 830.000 (Ref: 8611205)

Annonce

  1. Spanien
  2. Andalusien
  3. Málaga
  4. Costa del Sol
  5. Marbella
  6. 3 soveværelse Lejlighed til salg i Marbella med swimmingpool - € 895.000 (Ref: 9828759)