thinkSPAIN Logo
  • Køb

    Ejendomme til salg

    • Se alle ejendomme til salg
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære boligsøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Have Havudsigt Luksus Nybygning Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Girona Gran Canaria Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torrevieja Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Lej

    Ejendomme til leje

    • Se alle ejendomme til leje
    • Ferieudlejninger
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære lejesøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Første linje af havet / stranden Have Havudsigt Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan Udsigt over bjergene
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca San Javier Tenerife Torrevieja Torrox Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Jeg vil annoncere på thinkSPAIN

    Jeg leder efter en ejendomsmægler i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alle ejendomsmæglere
  • Kort / Indgiv dit område

    Brug vores interaktive kort til at finde ejendomme

Seneste søgninger

    Ejendomsmæglere i Tenerife Ejendomsmæglere i Almería Advokater / jurister i Ayamonte Ejendomsmæglere i Pulpí Advokater / jurister i Alicante Advokater / jurister i Javea / Xàbia Ejendomsmæglere i Costa Brava Ejendomsmæglere i Torre-Pacheco Ejendomsmæglere i Costa de la Luz Byggesagkyndige i Valencia Ejendomsmæglere i Málaga Ejendomsmæglere i Sax Advokater / jurister i Costa Blanca Ejendomsadministration / vedligehold i Calpe / Calp
  • Hjælp og info

    Hvordan kan vi hjælpe dig?

    • Artikler og vejledninger
    • Annoncør-login

    Populære søgninger

    Køb af ejendom i Spanien Flytning til Spanien At bo i Spanien Økonomi, jura og skat Ejendomsmarkedet Spansk livsstil og kultur Find den rigtige ejendom
  • Annoncør-login
thinkSPAIN Logo Ejendomme

Lejlighed til salg i Marbella, Málaga

  • € 359.000
  • 2
  • 2
Ejendomme

€ 359.000

Ref. 9829964

  • 2 soveværelse Lejlighed til salg i Marbella med swimmingpool garage - € 359.000 (Ref: 9829964)
1/2

Udbudt af

Properties in Málaga Properties in Málaga

€ 359.000

Lejlighed til salg i Marbella, Málaga

  • 2
  • 2

Beskrivelse

Eksklusiv bolig i første række med spektakulære, åbne udsigter til havet og golfbanen, beliggende i et privilegeret område, hvor ro og privatliv kombineres med maksimal komfort. Dens fremragende sydvendte placering giver mulighed for at nyde en enestående indstrømning af naturligt lys hele året.

Ejendommen kendetegnes ved en elegant indretning og en perfekt sammenhæng mellem de indendørs og udendørs arealer. Den rummelige stue-spisestue åbner sig mod en fantastisk hovedterrasse, hvilket skaber et lyst, sofistikeret miljø, der er ideelt til afslapning eller underholdning.

Der er gennemført facader og materialer i høj kvalitet, marmorgulve og et separat, fuldt udstyret køkken. Soveværelserne, som er rummelige og har udsigt udad, er designet til at tilbyde komfort, rummelighed og rigeligt naturligt lys.

Boligen indgår i et velplejet, privat boligområde med fælles swimmingpools og frodige, perfekt vedligeholdte haver, som giver en eksklusiv og afslappende atmosfære få minutter fra havet og alle servicetilbud.

Prisen inkluderer en bekvem parkeringsplads i garage samt et depotrum, hvilket fuldender en ideel ejendom for dem, der søger livskvalitet på en uovertruffen beliggenhed.

Placering

Marbella, Málaga Placeringen er ikke angivet.

Egenskaber

  • Lejlighed
  • Soveværelser: 2
  • Badeværelser: 2

Fandt du en fejl?

Fortæl os, hvad du har fundet for at rette det

Lån regnemaskine

€
€
%

€ 1.140 om måneden*

+ € 26.830 skatter (€ 25.130) & udgifter (€ 1.700)*

*Bemærk, at resultaterne kun er en vejledning og ikke et pant eller tilbud.

Om Properties in Málaga

Om osI Properties in Málaga tror vi, at køb af fast ejendom ikke kun er en investering, men en vigtig beslutning i vores kunders liv.Vi er et ejendomsmæglerfirma med base i Málaga og...

Kontroller ovenstående fejl
Hvis annoncøren har angivet et kontakttelefonnummer, ser du det, når du har udfyldt og sendt denne forespørgselsformular.

Ref. 9829964

Når du indsender denne formular, bekræfter du, at du accepterer vores brugervilkår og fortrolighedspolitik .

Del

Om Properties in Málaga Om Properties in Málaga

Vi taler

    Spansk Polish/Lak Engelsk
Mere om denne mægler

Tilknyttede ejendomme

2 soveværelse Lejlighed til salg i Marbella med swimmingpool garage - € 299.000 (Ref: 9184514) 2 soveværelse Lejlighed til salg i Marbella med swimmingpool garage - € 319.000 (Ref: 9819519) 1 soveværelse Lejlighed til salg i Marbella - € 395.000 (Ref: 9825204) 2 soveværelse Lejlighed til salg i Marbella med swimmingpool garage - € 399.000 (Ref: 9709478)

Annonce

  1. Spanien
  2. Andalusien