thinkSPAIN Logo
  • Køb

    Ejendomme til salg

    • Se alle ejendomme til salg
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære boligsøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Have Havudsigt Luksus Nybygning Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Girona Gran Canaria Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torrevieja Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Lej

    Ejendomme til leje

    • Se alle ejendomme til leje
    • Ferieudlejninger
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære lejesøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Første linje af havet / stranden Have Havudsigt Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan Udsigt over bjergene
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca San Javier Tenerife Torrevieja Torrox Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Jeg vil annoncere på thinkSPAIN

    Jeg leder efter en ejendomsmægler i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alle ejendomsmæglere
  • Kort / Indgiv dit område

    Brug vores interaktive kort til at finde ejendomme

Seneste søgninger

    Ejendomsmæglere i Montserrat Ejendomsadministration / vedligehold i Alicante Advokater / jurister i Aguilas Ejendomsmæglere i Arona Ejendomsmæglere i Almería Ejendomsmæglere i Teulada-Moraira Ejendomsmæglere i Málaga Ejendomsmæglere i Elche / Elx Advokater / jurister i Ayamonte Realkreditmæglere i Marbella Advokater / jurister i Granada Byggesagkyndige i Valencia Ejendomsmæglere i Los Alcázares Ejendomsmæglere i Salobreña
  • Hjælp og info

    Hvordan kan vi hjælpe dig?

    • Artikler og vejledninger
    • Annoncør-login

    Populære søgninger

    Køb af ejendom i Spanien Flytning til Spanien At bo i Spanien Økonomi, jura og skat Ejendomsmarkedet Spansk livsstil og kultur Find den rigtige ejendom
  • Annoncør-login
thinkSPAIN Logo Ejendomme

Penthouse til salg i Mijas, Málaga

  • € 274.900
  • 84 m2
  • 2
  • 1
Ejendomme

€ 274.900

Ref. 9829979

Ring
  • 2 soveværelse Penthouse til salg i Mijas med swimmingpool garage - € 274.900 (Ref: 9829979)
1/2

Udbudt af

Properties in Málaga Properties in Málaga

€ 274.900

Penthouse til salg i Mijas, Málaga

  • 84 m2
  • 2
  • 1

Beskrivelse

Elegant lejlighed på øverste etage beliggende i Mijas Costa, kun få minutter fra Fuengirola og nogle af de bedste strande på Costa del Sol. En bolig, der kombinerer privatliv, lysindfald og en enestående beliggenhed i et roligt område med fremragende forbindelser.

Ejendommen byder på en hyggelig stue fyldt med naturligt lys, et fuldt udstyret køkken, to rummelige soveværelser samt en behagelig privat terrasse med åbne udsigter, ideel til at nyde det middelhavsinspirerede klima hele året rundt.

Beliggende i et velplejet boligområde med fælles swimmingpool og inkluderet parkering, skiller denne lejlighed sig ud ved sin fremragende orientering og ved følelsen af rummelighed og velvære i hvert eneste rum.

Lige foran en af områdets mest eksklusive tennis- og padelklubber og tæt på restauranter, supermarkeder og alle bekvemmeligheder, udgør dette en enestående mulighed både som helårsbolig, anden bolig eller investering med stort udlejningspotentiale.

Placering

Mijas, Málaga Placeringen er ikke angivet.

Egenskaber

  • Penthouse
  • Soveværelser: 2
  • Badeværelser: 1
  • Bygningsstørrelse: 84 m2
  • År bygget: 1960
  • Fælles pool
  • Parkering/Garage
  • Terrasse / Altan
  • Energieffektivitetsbedømmelse: I gang

Hvordan kan vi hjælpe dig?

Fandt du en fejl?

Fortæl os, hvad du har fundet for at rette det

Lån regnemaskine

€
€
%

€ 872 om måneden*

+ € 20.943 skatter (€ 19.243) & udgifter (€ 1.700)*

*Bemærk, at resultaterne kun er en vejledning og ikke et pant eller tilbud.

Om Properties in Málaga

Om osI Properties in Málaga tror vi, at køb af fast ejendom ikke kun er en investering, men en vigtig beslutning i vores kunders liv.Vi er et ejendomsmæglerfirma med base i Málaga og...

Kontroller ovenstående fejl

Ref. 9829979

Når du indsender denne formular, bekræfter du, at du accepterer vores brugervilkår og fortrolighedspolitik .

Del

Om Properties in Málaga Om Properties in Málaga

Vi taler

    Spansk Polish/Lak Engelsk
Mere om denne mægler +34 851 825 148 Ring

Tilknyttede ejendomme

2 soveværelse Penthouse til salg i Mijas med swimmingpool - € 265.000 (Ref: 9747341) 1 soveværelse Penthouse til salg i Mijas med garage - € 217.700 (Ref: 9001068) 1 soveværelse Penthouse til salg i Los Pacos, Fuengirola - € 244.000 (Ref: 9818298) 1 soveværelse Penthouse til salg i Los Boliches , Fuengirola med swimmingpool - € 270.000 (Ref: 8677945)

Annonce

  1. Spanien
  2. Andalusien
  3. Málaga
  4. Costa del Sol
  5. Mijas
  6. 2 soveværelse Penthouse til salg i Mijas med swimmingpool garage - € 274.900 (Ref: 9829979)