thinkSPAIN Logo
  • Køb

    Ejendomme til salg

    • Se alle ejendomme til salg
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære boligsøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Have Havudsigt Luksus Nybygning Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Fuerteventura Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torrevieja Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Lej

    Ejendomme til leje

    • Se alle ejendomme til leje
    • Ferieudlejninger
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære lejesøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Første linje af havet / stranden Have Havudsigt Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan Udsigt over bjergene
    Albox Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Gran Canaria Granada Ibiza Javea / Xàbia Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Palma de Mallorca Tenerife Torre-Pacheco Torrevieja Torrox Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Jeg vil annoncere på thinkSPAIN

    Jeg leder efter en ejendomsmægler i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alle ejendomsmæglere
  • Kort / Indgiv dit område

    Brug vores interaktive kort til at finde ejendomme

Seneste søgninger

    Ejendomsmæglere i Madrid by Ejendomsmæglere i Cómpeta Ejendomsmæglere i Costa Blanca Ejendomsmæglere i Sayalonga Ejendomsmæglere i Torre-Pacheco Byggesagkyndige i Costa Valencia Advokater / jurister i Torrevieja Advokater / jurister i Gandia Ejendomsmæglere i Orihuela Arkitekter / Arkitektonisk design i Dénia Ejendomsmæglere i Alcaucín Ejendomsmæglere i Benitachell / Benitatxell Ejendomsadministration / vedligehold i Alicante Advokater / jurister i Costa Cálida
  • Hjælp og info

    Hvordan kan vi hjælpe dig?

    • Artikler og vejledninger
    • Annoncør-login

    Populære søgninger

    Køb af ejendom i Spanien Flytning til Spanien At bo i Spanien Økonomi, jura og skat Ejendomsmarkedet Spansk livsstil og kultur Find den rigtige ejendom
  • Annoncør-login
thinkSPAIN Logo Ejendomme

Rækkehus til salg i San Fulgencio, Alicante

  • € 119.950
  • 3
  • 1
Ejendomme

€ 119.950

Ref. 9832336

Ring
  • 3 soveværelse Rækkehus til salg i San Fulgencio - € 119.950 (Ref: 9832336)
1/17

€ 119.950

Rækkehus til salg i San Fulgencio, Alicante

  • 3
  • 1

Beskrivelse

Glade for at kunne præsentere denne terrasse-ejendom, "Rosita", til salg, beliggende i den populære La Marina-urbanisering. Denne charmerende ejendom tilbyder alsidig opholdsplads sammen med et udvalg af indbydende udendørsområder.

Foran huset har huset en udvidet nordøstvendt terrasse med en toldo (solmarkise), der skaber et behageligt sted at slappe af eller spise udendørs. Der er også udendørs opbevaring, inklusive et nyttigt skur, hvilket tilføjer praktiske fordele.

Indenfor har ejendommen et funktionelt åbent køkken udstyret med keramisk kogeplade og emhætte, sammen med et hyggeligt opholdsrum forbedret af en loftsventilator for ekstra komfort.

En tilstødende gang fører til ejendommen, tre soveværelser, alle med loftsventilatorer, hvilket giver fleksibilitet til familieboliger eller gæsteindkvartering. Der er mulighed for at tilføje sidevinduer til ejendommen.

Familiebadeværelset har et hjørnebruser, toilet og håndvask, designet til bekvemmelighed.

Bagtil huset er der en ekstra sydvendt terrasse, der tilbyder yderligere udendørs plads til at nyde solskinnet eller skabe et roligt tilflugtssted.

Denne ejendom er en fantastisk mulighed for dem, der søger et velbeliggende hjem med både indendørs og udendørs opholdsmuligheder, tæt på alle lokale faciliteter, butikker, barer og restauranter.

Ekstraudstyr inkluderer høje mure, skridsikre fliser og sikkerhedsgitre - for ekstra sikkerhed.

Placering

San Fulgencio, Alicante Placeringen er ikke angivet.

Egenskaber

  • Rækkehus
  • Soveværelser: 3
  • Badeværelser: 1
  • I nærheden af stranden / havet
  • Terrasse / Altan
  • Energieffektivitetsbedømmelse: I gang

Hvordan kan vi hjælpe dig?

Fandt du en fejl?

Fortæl os, hvad du har fundet for at rette det

Lån regnemaskine

€
€
%

€ 380 om måneden*

+ € 13.695 skatter (€ 11.995) & udgifter (€ 1.700)*

*Bemærk, at resultaterne kun er en vejledning og ikke et pant eller tilbud.

Kontakt annoncøren

Hvordan kan vi hjælpe dig?

€

This field is required

Kontroller ovenstående fejl

Ref. 9832336

Når du indsender denne formular, bekræfter du, at du accepterer vores brugervilkår og fortrolighedspolitik .

Del

Tilknyttede ejendomme

2 soveværelse Rækkehus til salg i San Fulgencio - € 120.000 (Ref: 9788392) 2 soveværelse Rækkehus til salg i San Fulgencio - € 119.000 (Ref: 9714931) 3 soveværelse Rækkehus til salg i San Fulgencio med garage - € 139.900 (Ref: 9379731) 2 soveværelse Rækkehus til salg i San Fulgencio med garage - € 129.800 (Ref: 8845778)

Annonce

  1. Spanien
  2. Valencia
  3. Alicante
  4. Costa Blanca
  5. San Fulgencio
  6. 3 soveværelse Rækkehus til salg i San Fulgencio - € 119.950 (Ref: 9832336)
Ring