thinkSPAIN Logo
  • Køb

    Ejendomme til salg

    • Se alle ejendomme til salg
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære boligsøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Have Havudsigt Luksus Nybygning Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Girona Gran Canaria Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torrevieja Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Lej

    Ejendomme til leje

    • Se alle ejendomme til leje
    • Ferieudlejninger
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære lejesøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Første linje af havet / stranden Have Havudsigt Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan Udsigt over bjergene
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca San Javier Tenerife Torrevieja Torrox Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Jeg vil annoncere på thinkSPAIN

    Jeg leder efter en ejendomsmægler i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alle ejendomsmæglere
  • Kort / Indgiv dit område

    Brug vores interaktive kort til at finde ejendomme

Seneste søgninger

    Ejendomsmæglere i Costa del Sol Ejendomsmæglere i Arona Ejendomsmæglere i Alicante Ejendomsmæglere i Costa Blanca Advokater / jurister i Costa Blanca Realkreditmæglere i Madrid by Ejendomsmæglere i Guardamar del Segura Advokater / jurister i Ayamonte Ejendomsmæglere i San Pedro del Pinatar Ejendomsmæglere i Calpe / Calp Ejendomsmæglere i Aguilas Advokater / jurister i Valencia Advokater / jurister i Alicante Advokater / jurister i Costa Blanca
  • Hjælp og info

    Hvordan kan vi hjælpe dig?

    • Artikler og vejledninger
    • Annoncør-login

    Populære søgninger

    Køb af ejendom i Spanien Flytning til Spanien At bo i Spanien Økonomi, jura og skat Ejendomsmarkedet Spansk livsstil og kultur Find den rigtige ejendom
  • Annoncør-login
thinkSPAIN Logo Ejendomme

Lejlighed til salg i La Cala Hills, Mijas, Málaga

  • € 340.000
  • 101 m2
  • 2
  • 2
Ejendomme

€ 340.000

Ref. 9832905

Ring
  • 2 soveværelse Lejlighed til salg i La Cala Hills - € 340.000 (Ref: 9832905)
1/15

€ 340.000

Lejlighed til salg i La Cala Hills, Mijas, Málaga

  • 101 m2
  • 2
  • 2

Beskrivelse

Denne rummelige lejlighed med vestlig orientering er smukt beliggende i fase 3 af La Cala Hills. Ejendommen ligger i et lukket boligområde med to store og velholdte swimmingpools og inkluderer en stor garage og et viktualierum samt adskillige parkeringspladser til gæster inde i boligområdet. Fra den rummelige terrasse kan man nyde flotte panoramaudsigt over Santana og La Cala Golf Resorts, med La Mairena i baggrunden. Den har to soveværelser, hvoraf det ene har eget badeværelse, og det andet har et separat toilet, et fuldt udstyret køkken med separat vaskerum og en ekstra rummelig stue. Med en meget attraktiv pris og velkomsttilbud vil denne ejendom ikke være tilgængelig i ret lang tid!

Placering

La Cala Hills, Mijas, Málaga Placeringen er ikke angivet.

Egenskaber

  • Lejlighed
  • Soveværelser: 2
  • Badeværelser: 2
  • Bygningsstørrelse: 101 m2
  • Terrasse / Altan
  • Energieffektivitetsbedømmelse: I gang

Hvordan kan vi hjælpe dig?

Fandt du en fejl?

Fortæl os, hvad du har fundet for at rette det

Lån regnemaskine

€
€
%

€ 1.079 om måneden*

+ € 25.500 skatter (€ 23.800) & udgifter (€ 1.700)*

*Bemærk, at resultaterne kun er en vejledning og ikke et pant eller tilbud.

Kontakt annoncøren

Hvordan kan vi hjælpe dig?

€

This field is required

Kontroller ovenstående fejl

Ref. 9832905

Når du indsender denne formular, bekræfter du, at du accepterer vores brugervilkår og fortrolighedspolitik .

Del

Tilknyttede ejendomme

2 soveværelse Lejlighed til salg i La Cala Hills, Mijas med garage - € 325.000 (Ref: 9830437) 2 soveværelse Lejlighed til salg i La Cala Hills, Mijas med swimmingpool garage - € 297.000 (Ref: 9823972) 2 soveværelse Lejlighed til salg i La Cala Hills, Mijas med swimmingpool garage - € 310.000 (Ref: 9506574) 2 soveværelse Lejlighed til salg i La Cala Hills, Mijas med swimmingpool - € 359.000 (Ref: 9666288)

Annonce

  1. Spanien
  2. Andalusien
  3. Málaga
  4. Costa del Sol
  5. Mijas
  6. Mijas Golf
  7. La Cala Hills
  8. 2 soveværelse Lejlighed til salg i La Cala Hills, Mijas - € 340.000 (Ref: 9832905)
Ring