thinkSPAIN Logo
  • Køb

    Ejendomme til salg

    • Se alle ejendomme til salg
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære boligsøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Have Havudsigt Luksus Nybygning Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Girona Gran Canaria Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torrevieja Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Lej

    Ejendomme til leje

    • Se alle ejendomme til leje
    • Ferieudlejninger
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære lejesøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Første linje af havet / stranden Have Havudsigt Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan Udsigt over bjergene
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca San Javier Tenerife Torrevieja Torrox Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Jeg vil annoncere på thinkSPAIN

    Jeg leder efter en ejendomsmægler i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alle ejendomsmæglere
  • Kort / Indgiv dit område

    Brug vores interaktive kort til at finde ejendomme

Seneste søgninger

    Ejendomsmæglere i Barcelona by Advokater / jurister i Costa Blanca Ejendomsmæglere i Benitachell / Benitatxell Ejendomsmæglere i Guardamar del Segura Ejendomsmæglere i Costa Almería Ejendomsmæglere i Antigua Ejendomsmæglere i Costa de la Luz Advokater / jurister i Valencia Realkreditmæglere i Marbella Ejendomsmæglere i Rábade Byggesagkyndige i Costa Valencia Advokater / jurister i Costa Blanca Ejendomsmæglere i Pliego Advokater / jurister i Gandia
  • Hjælp og info

    Hvordan kan vi hjælpe dig?

    • Artikler og vejledninger
    • Annoncør-login

    Populære søgninger

    Køb af ejendom i Spanien Flytning til Spanien At bo i Spanien Økonomi, jura og skat Ejendomsmarkedet Spansk livsstil og kultur Find den rigtige ejendom
  • Annoncør-login
thinkSPAIN Logo Ejendomme

Penthouse til salg i Carlet, Valencia

  • € 60.000
  • 94 m2
  • 3
  • 1
Ejendomme

€ 60.000

Ref. 9833165

Ring
  • 3 soveværelse Penthouse til salg i Carlet - € 60.000 (Ref: 9833165)
1/1

€ 60.000

Penthouse til salg i Carlet, Valencia

  • 94 m2
  • 3
  • 1

Beskrivelse

¡Enestående mulighed uden provision!

Vi præsenterer en fortræffelig penthouselejlighed på 4. sal beliggende i Carlet, med et samlet areal på 94 m² og 90,85 m² anvendeligt areal, ideel for dem, der søger komfort og rummelighed i samme bolig. Den har tre værelser, der giver privatliv og fleksibilitet, perfekt til familier eller til at indrette ét som kontor eller studieområde. Der er et badeværelse med udstyr samt et praktisk integreret køkken med spisestuen, som fremmer samvær under måltiderne.

Penthouselejligheden er meget lys takket være den udvendige orientering, hvilket sikrer naturligt dagslys hele dagen. Gulvene i klinker giver holdbarhed og nem vedligeholdelse. Derudover har den en altan, der udvider boligarealet og giver mulighed for at nyde den friske luft. Indvendigt træværk er omhyggeligt udvalgt for at komplementere ejendommens design. Kæledyr er tilladt, hvilket giver en ekstra værdi for dyreelskere.

Denne ejendom samler ideelle egenskaber for dem, der leder efter et funktionelt og behageligt hjem i Carlet.

Placering

Carlet, Valencia Placeringen er ikke angivet.

Egenskaber

  • Penthouse
  • Soveværelser: 3
  • Badeværelser: 1
  • Bygningsstørrelse: 94 m2
  • Terrasse / Altan
  • Energieffektivitetsbedømmelse: I gang

Hvordan kan vi hjælpe dig?

Fandt du en fejl?

Fortæl os, hvad du har fundet for at rette det

Lån regnemaskine

€
€
%

€ 190 om måneden*

+ € 7.700 skatter (€ 6.000) & udgifter (€ 1.700)*

*Bemærk, at resultaterne kun er en vejledning og ikke et pant eller tilbud.

Kontakt annoncøren

Hvordan kan vi hjælpe dig?

€

This field is required

Kontroller ovenstående fejl

Ref. 9833165

Når du indsender denne formular, bekræfter du, at du accepterer vores brugervilkår og fortrolighedspolitik .

Del

Tilknyttede ejendomme

Loft til salg i Polinyà de Xúquer - € 70.000 (Ref: 9219653) 3 soveværelse Lejlighed til salg i Manuel - € 69.000 (Ref: 9832061) 3 soveværelse Lejlighed til salg i Manuel - € 68.000 (Ref: 9778474) 2 soveværelse Lejlighed til salg i Llocnou d'en Fenollet - € 67.900 (Ref: 9031120)

Annonce

  1. Spanien
  2. Valencia
  3. Valencia
  4. Carlet
  5. 3 soveværelse Penthouse til salg i Carlet - € 60.000 (Ref: 9833165)
Ring