thinkSPAIN Logo
  • Køb

    Ejendomme til salg

    • Se alle ejendomme til salg
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære boligsøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Have Havudsigt Luksus Nybygning Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Fuerteventura Girona Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torrevieja Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Lej

    Ejendomme til leje

    • Se alle ejendomme til leje
    • Ferieudlejninger
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære lejesøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Første linje af havet / stranden Have Havudsigt Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan Udsigt over bjergene
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Nerja Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torre-Pacheco Torrevieja Torrox Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Jeg vil annoncere på thinkSPAIN

    Jeg leder efter en ejendomsmægler i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alle ejendomsmæglere
  • Kort / Indgiv dit område

    Brug vores interaktive kort til at finde ejendomme

Seneste søgninger

    Ejendomsmæglere i San Miguel de Salinas Advokater / jurister i Ayamonte Advokater / jurister i Costa Almería Advokater / jurister i Costa Valencia Ejendomsmæglere i Málaga Advokater / jurister i Costa Cálida Advokater / jurister i Huelva Ejendomsmæglere i Costa del Sol Ejendomsmæglere i Guardamar del Segura Ejendomsmæglere i Palma de Mallorca Ejendomsadministration / vedligehold i Alicante Ejendomsmæglere i Mogán Ejendomsmæglere i Alcalá la Real Ejendomsmæglere i Casares
  • Hjælp og info

    Hvordan kan vi hjælpe dig?

    • Artikler og vejledninger
    • Annoncør-login

    Populære søgninger

    Køb af ejendom i Spanien Flytning til Spanien At bo i Spanien Økonomi, jura og skat Ejendomsmarkedet Spansk livsstil og kultur Find den rigtige ejendom
  • Annoncør-login
thinkSPAIN Logo Ejendomme

Villa til salg i Pinoso, Alicante

  • € 569.900
  • 256 m2
  • 4
  • 3
  • 10000 m2
Ejendomme

€ 569.900

Ref. 9834578

Ring
  • 4 soveværelse Villa til salg i Pinoso med swimmingpool garage - € 569.900 (Ref: 9834578)
1/4

€ 569.900

Villa til salg i Pinoso, Alicante

  • 256 m2
  • 4
  • 3
  • 10000 m2

Beskrivelse

Elegant moderne villa med 256 m² bebygget areal, herunder 109 m² overdækkede terrasser, designet til dem, der søger en bolig med 4 soveværelser med en fremragende balance mellem luksus, funktionalitet og værdi.

Ejendommen er fuldt ud fordelt på én etage og kombinerer komfort og en middelhavsinspireret livsstil. Villaen har fire rummelige soveværelser og tre badeværelser, hvoraf to er ensuite.

Boligens hjerte er en rummelig stue-spisestue med åbent koncept forbundet med et moderne køkken, hvilket skaber et lyst og indbydende miljø, der er ideelt både til hverdagslivet og til underholdning.

Store skydedøre i glas forbinder indendørsarealerne med udendørsområderne, hvor flere overdækkede og delvist overdækkede terrasser giver perfekte rammer for afslapning og nydelse af livet udendørs. Det udendørs køkken fuldender den middelhavsagtige oplevelse.

Den private swimmingpool på 10 x 3 meter er perfekt integreret i terrassen, omgivet af afslapningsområder og en vedligeholdelseslet solterrasse.

Derudover inkluderer boligen vaskerum, privat parkering og en omhyggeligt planlagt indretning, der er designet til at maksimere naturligt lys og funktionalitet.

En enestående mulighed for at nyde moderne luksus og komfort i en moderne villa.

Placering

Pinoso, Alicante Placering leveret af annoncøren

Egenskaber

  • Villa
  • Soveværelser: 4
  • Badeværelser: 3
  • Bygningsstørrelse: 256 m2
  • Byggegrund: 10000 m2

Fandt du en fejl?

Fortæl os, hvad du har fundet for at rette det

Lån regnemaskine

€
€
%

€ 1.809 om måneden*

+ € 58.690 skatter (€ 56.990) & udgifter (€ 1.700)*

*Bemærk, at resultaterne kun er en vejledning og ikke et pant eller tilbud.

Kontakt annoncøren

Hvordan kan vi hjælpe dig?

€

This field is required

Kontroller ovenstående fejl

Ref. 9834578

Når du indsender denne formular, bekræfter du, at du accepterer vores brugervilkår og fortrolighedspolitik .

Del

Tilknyttede ejendomme

3 soveværelse Villa til salg i Pinoso med swimmingpool garage - € 489.900 (Ref: 9818618) 4 soveværelse Villa til salg i Pinoso med swimmingpool garage - € 629.200 (Ref: 9818619) 4 soveværelse Villa til salg i Pinoso - € 595.000 (Ref: 9726220) 6 soveværelse Villa til salg i Pinoso med swimmingpool - € 611.000 (Ref: 8705747)

Annonce

  1. Spanien
  2. Valencia
  3. Alicante
  4. Pinoso
  5. 4 soveværelse Villa til salg i Pinoso med swimmingpool garage - € 569.900 (Ref: 9834578)
Ring