thinkSPAIN Logo
  • Køb

    Ejendomme til salg

    • Se alle ejendomme til salg
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære boligsøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Have Havudsigt Luksus Nybygning Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Fuerteventura Girona Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torrevieja Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Lej

    Ejendomme til leje

    • Se alle ejendomme til leje
    • Ferieudlejninger
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære lejesøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Første linje af havet / stranden Have Havudsigt Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan Udsigt over bjergene
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Costa Blanca Costa del Sol Dénia Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Nerja Orihuela Palma de Mallorca San Javier Tenerife Torre-Pacheco Torrevieja Torrox Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Jeg vil annoncere på thinkSPAIN

    Jeg leder efter en ejendomsmægler i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alle ejendomsmæglere
  • Kort / Indgiv dit område

    Brug vores interaktive kort til at finde ejendomme

Seneste søgninger

    Ejendomsmæglere i Calvià Advokater / jurister i Torrevieja Ejendomsmæglere i Alicante Ejendomsmæglere i Palma de Mallorca Ejendomsmæglere i Cómpeta Advokater / jurister i Aguilas Advokater / jurister i Orihuela Ejendomsmæglere i Costa del Sol Advokater / jurister i Huelva Ejendomsmæglere i Costa Tropical Ejendomsmæglere i Roses Advokater / jurister i Dénia Ejendomsadministration / vedligehold i Alicante Ejendomsmæglere i Ibiza by
  • Hjælp og info

    Hvordan kan vi hjælpe dig?

    • Artikler og vejledninger
    • Annoncør-login

    Populære søgninger

    Køb af ejendom i Spanien Flytning til Spanien At bo i Spanien Økonomi, jura og skat Ejendomsmarkedet Spansk livsstil og kultur Find den rigtige ejendom
  • Annoncør-login
thinkSPAIN Logo Ejendomme

Lejlighed til salg i Orihuela ciudad, Orihuela, Alicante

  • € 640.000
  • 175 m2
  • 3
  • 2
Ejendomme

€ 640.000

Ref. 9834981

Ring
  • 3 soveværelse Lejlighed til salg i Orihuela - € 640.000 (Ref: 9834981)
1/10

€ 640.000

Lejlighed til salg i Orihuela ciudad, Orihuela, Alicante

  • 175 m2
  • 3
  • 2

Beskrivelse

Dette eksklusive boligkompleks tilbyder boliger med 2 eller 3 soveværelser, 2 eller 2,5 badeværelser, herunder muligheder for penthouse-lejligheder.
Typologier
Stueetage: lejligheder med privat have, perfekte til at nyde livet udendørs.
Penthouse-lejligheder: rummelige solterrasser på taget med panoramaudsigt over golfbanen og havet.
Første sal og penthouse-lejligheder: terrasser mod syd, badet i sol hele dagen.

Egenskaber
Parkeringsplads i underjordisk garage.
Privat og sikkert depotrum.
Adgang til fælles haver.
Fælles swimmingpool.

Livsstil
Boligerne kendetegnes ved deres lysstyrke, moderne design og enestående udsigt over havet og golfbanen.

Pris fra
395.000 € (skatter ikke inkluderet).

Et privilegeret område til at nyde Costa Blanca i en uovertruffen beliggenhed.

Placering

Orihuela ciudad, Orihuela, Alicante Placering leveret af annoncøren

Egenskaber

  • Lejlighed
  • Soveværelser: 3
  • Badeværelser: 2
  • Bygningsstørrelse: 175 m2
  • Nybygning
  • Havudsigt
  • Privat have
  • Terrasse / Altan
  • Energieffektivitetsbedømmelse: I gang

Hvordan kan vi hjælpe dig?

Fandt du en fejl?

Fortæl os, hvad du har fundet for at rette det

Lån regnemaskine

€
€
%

€ 2.032 om måneden*

+ € 65.700 skatter (€ 64.000) & udgifter (€ 1.700)*

*Bemærk, at resultaterne kun er en vejledning og ikke et pant eller tilbud.

Kontakt annoncøren

Hvordan kan vi hjælpe dig?

€

This field is required

Kontroller ovenstående fejl

Ref. 9834981

Når du indsender denne formular, bekræfter du, at du accepterer vores brugervilkår og fortrolighedspolitik .

Del

Tilknyttede ejendomme

3 soveværelse Lejlighed til salg i Orihuela ciudad, Orihuela - € 625.000 (Ref: 9704121) 3 soveværelse Lejlighed til salg i Orihuela ciudad, Orihuela - € 599.000 (Ref: 9700265) 3 soveværelse Lejlighed til salg i Orihuela med swimmingpool garage - € 549.000 (Ref: 9754096) 3 soveværelse Lejlighed til salg i Orihuela med swimmingpool - € 522.000 (Ref: 9411130)

Annonce

  1. Spanien
  2. Valencia
  3. Alicante
  4. Costa Blanca
  5. Orihuela
  6. Orihuela ciudad
  7. 3 soveværelse Lejlighed til salg i Orihuela ciudad, Orihuela - € 640.000 (Ref: 9834981)
Ring