thinkSPAIN Logo
  • Køb

    Ejendomme til salg

    • Se alle ejendomme til salg
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære boligsøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Have Havudsigt Luksus Nybygning Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Fuerteventura Girona Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torrevieja Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Lej

    Ejendomme til leje

    • Se alle ejendomme til leje
    • Ferieudlejninger
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære lejesøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Første linje af havet / stranden Have Havudsigt Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan Udsigt over bjergene
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Nerja Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torre-Pacheco Torrevieja Torrox Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Jeg vil annoncere på thinkSPAIN

    Jeg leder efter en ejendomsmægler i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alle ejendomsmæglere
  • Kort / Indgiv dit område

    Brug vores interaktive kort til at finde ejendomme

Seneste søgninger

    Ejendomsmæglere i Roses Advokater / jurister i Ayamonte Ejendomsmæglere i Fuerteventura Ejendomsadministration / vedligehold i Costa Blanca Ejendomsmæglere i Alicante by Ejendomsmæglere i Alcalá la Real Advokater / jurister i Granada Ejendomsmæglere i Casares Advokater / jurister i Costa del Sol Advokater / jurister i Costa Cálida Ejendomsmæglere i Tenerife Ejendomsmæglere i Elche / Elx Advokater / jurister i Costa Blanca Ejendomsmæglere i Almería
  • Hjælp og info

    Hvordan kan vi hjælpe dig?

    • Artikler og vejledninger
    • Annoncør-login

    Populære søgninger

    Køb af ejendom i Spanien Flytning til Spanien At bo i Spanien Økonomi, jura og skat Ejendomsmarkedet Spansk livsstil og kultur Find den rigtige ejendom
  • Annoncør-login
thinkSPAIN Logo Ejendomme

Lejlighed til salg i Torremolinos, Málaga

  • € 780.000
  • 121 m2
  • 3
  • 2
Ejendomme

€ 780.000

Ref. 9843494

Ring
  • 3 soveværelse Lejlighed til salg i Torremolinos - € 780.000 (Ref: 9843494)
1/17

€ 780.000

Lejlighed til salg i Torremolinos, Málaga

  • 121 m2
  • 3
  • 2

Beskrivelse

Denne lejlighed i stueetagen, flot præsenteret, er beliggende i den eftertragtede boligkompleks i frontlinje til havet Residence Dalí i La Carihuela.

Indenfor er der tre rummelige dobbelte soveværelser og to veludstyrede badeværelser, hvilket sikrer praktiskhed og komfort for beboerne. Køkkenet er fuldt udstyret med moderne indbyggede hårde hvidevarer, og marmor-gulvets elegance understøtter den integrerede aircondition i hele boligen.

Naturligt lys fylder hjemmet, og glasdøre fører ud til en stor terrasse, som byder på charmerende udsigt over poolen og haverne—perfekt til en morgenkaffe eller til afslappede eftermiddage.

Beboerne kan nyde en række faciliteter, herunder to swimmingpools (en designet til børn), concierge-service og døgnsikkerhed samt omhyggeligt vedligeholdte haver. Denne ejendom inkluderer også en reserveret parkeringsplads i underjordisk parkeringskælder og et rummeligt depotrum.

Highlights:
- Fremragende beliggenhed direkte ved havet i Residence Dalí, La Carihuela
- Stueetage-bolig
- Tre dobbelte soveværelser og to badeværelser
- Moderne køkken med indbyggede hårde hvidevarer
- Elegant marmor-gulv og aircondition
- Stor terrasse med udsigt til pool og have
- Fælles pools og døgnsikkerhed
- Underjordisk parkering og depotrum inkluderet

Placering

Torremolinos, Málaga Placeringen er ikke angivet.

Egenskaber

  • Lejlighed
  • Soveværelser: 3
  • Badeværelser: 2
  • Bygningsstørrelse: 121 m2
  • Have
  • Terrasse / Altan
  • Energieffektivitetsbedømmelse: I gang

Hvordan kan vi hjælpe dig?

Fandt du en fejl?

Fortæl os, hvad du har fundet for at rette det

Lån regnemaskine

€
€
%

€ 2.477 om måneden*

+ € 56.300 skatter (€ 54.600) & udgifter (€ 1.700)*

*Bemærk, at resultaterne kun er en vejledning og ikke et pant eller tilbud.

Kontakt annoncøren

Hvordan kan vi hjælpe dig?

€

This field is required

Kontroller ovenstående fejl

Ref. 9843494

Når du indsender denne formular, bekræfter du, at du accepterer vores brugervilkår og fortrolighedspolitik .

Del

Tilknyttede ejendomme

3 soveværelse Lejlighed til salg i Torremolinos med swimmingpool garage - € 631.500 (Ref: 9767890) 4 soveværelse Lejlighed til salg i Torremolinos med swimmingpool garage - € 613.000 (Ref: 9436652) 2 soveværelse Lejlighed til salg i Torremolinos med swimmingpool garage - € 645.000 (Ref: 7727594) 2 soveværelse Lejlighed til salg i Torremolinos med swimmingpool - € 699.000 (Ref: 8579154)

Annonce

  1. Spanien
  2. Andalusien
  3. Málaga
  4. Costa del Sol
  5. Torremolinos
  6. 3 soveværelse Lejlighed til salg i Torremolinos - € 780.000 (Ref: 9843494)
Ring