thinkSPAIN Logo
  • Køb

    Ejendomme til salg

    • Se alle ejendomme til salg
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære boligsøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Have Havudsigt Luksus Nybygning Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan
    Alicante Almería Barcelona Benahavís Calpe / Calp Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Estepona Fuerteventura Girona Ibiza Madrid Mallorca Marbella Mazarrón Mijas Murcia Málaga Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torrevieja Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Lej

    Ejendomme til leje

    • Se alle ejendomme til leje
    • Ferieudlejninger
    • Start din søgning ved hjælp af vores filtre
    • Brug vores kortsøgning
    • Indgiv dit søgeområde

    Populære lejesøgninger

    Byhuse Fincas/Landehuse Lejligheder Villaer
    Elevator Første linje af havet / stranden Have Havudsigt Parkering/Garage Pool Terrasse / Altan Udsigt over bjergene
    Alicante Almería Almuñécar Altea Barcelona Calvià Cartagena Costa Blanca Costa del Sol Dénia Gran Canaria Granada Ibiza Madrid Mallorca Marbella Murcia Málaga Nerja Orihuela Palma de Mallorca Tenerife Torre-Pacheco Torrevieja Torrox Valencia
    Gennemse alle placeringer og ejendomstyper
  • Jeg vil annoncere på thinkSPAIN

    Jeg leder efter en ejendomsmægler i:

    Alicante Almería Barcelona Castellón Cádiz Girona Granada Málaga Tarragona Valencia
    Se alle ejendomsmæglere
  • Kort / Indgiv dit område

    Brug vores interaktive kort til at finde ejendomme

Seneste søgninger

    Ejendomsmæglere i Albox Ejendomsmæglere i Orihuela Advokater / jurister i Orihuela Advokater / jurister i Costa Valencia Ejendomsadministration / vedligehold i Alicante Ejendomsmæglere i Arona Advokater / jurister i Almería Advokater / jurister i Costa Cálida Ejendomsmæglere i Pliego Ejendomsmæglere i Altea Ejendomsmæglere i Salobreña Ejendomsmæglere i Costa Almería Ejendomsmæglere i Barcelona Realkreditmæglere i Madrid by
  • Hjælp og info

    Hvordan kan vi hjælpe dig?

    • Artikler og vejledninger
    • Annoncør-login

    Populære søgninger

    Køb af ejendom i Spanien Flytning til Spanien At bo i Spanien Økonomi, jura og skat Ejendomsmarkedet Spansk livsstil og kultur Find den rigtige ejendom
  • Annoncør-login
thinkSPAIN Logo Ejendomme

Lejlighed til salg i Colonia Madrid, Benidorm, Alicante

  • € 558.000
  • 103 m2
  • 3
  • 2
Ejendomme

€ 558.000

Ref. 9844009

Ring
  • 3 soveværelse Lejlighed til salg i Benidorm med swimmingpool garage - € 558.000 (Ref: 9844009)
1/9

€ 558.000

Lejlighed til salg i Colonia Madrid, Benidorm, Alicante

  • 103 m2
  • 3
  • 2

Beskrivelse

Beliggende i en førsteklasses beliggenhed, tæt på Poniente-stranden, tilbyder dette moderne boligområde sine sidste boliger i nybyggeri med havudsigt, klar til indflytning.

I øjeblikket er der kun lejligheder med 2 og 3 soveværelser samt en enkelt penthouse tilbage, alle med rummelige terrasser mod syd. Boligerne er designet til at nyde dagslys og den åbne udsigt over Middelhavet, takket være store vinduespartier og glasværn.

Beboelsesområdet har komplette fællesfaciliteter, tænkt til alle aldre: swimmingpools til voksne og børn, jacuzzier, et fuldt udstyret fitnesscenter, padelbane, multsportsområde, legeområde og omhyggeligt designede haver.

Hver bolig inkluderer parkeringsplads og opbevaringsrum, med forberedelse til opladning af elbiler. Kvaliteterne er moderne og funktionelle med fokus på komfort og energieffektivitet.

Placeringen gør det nemt at komme til strande, butikker, restauranter og områder til underholdning, samtidig med at der er gode transportforbindelser. For golfentusiaster findes der flere golfbaner i nærheden.

Der er mulighed for at bestille møbelpakker, så lejligheden er fuldt møbleret og klar til at blive nydt fra første øjeblik.

Placering

Colonia Madrid, Benidorm, Alicante Placering leveret af annoncøren

Egenskaber

  • Lejlighed
  • Soveværelser: 3
  • Badeværelser: 2
  • Bygningsstørrelse: 103 m2

Fandt du en fejl?

Fortæl os, hvad du har fundet for at rette det

Lån regnemaskine

€
€
%

€ 1.772 om måneden*

+ € 57.500 skatter (€ 55.800) & udgifter (€ 1.700)*

*Bemærk, at resultaterne kun er en vejledning og ikke et pant eller tilbud.

Kontakt annoncøren

Hvordan kan vi hjælpe dig?

€

This field is required

Kontroller ovenstående fejl

Ref. 9844009

Når du indsender denne formular, bekræfter du, at du accepterer vores brugervilkår og fortrolighedspolitik .

Del

Tilknyttede ejendomme

3 soveværelse Lejlighed til salg i Colonia Madrid, Benidorm med garage - € 550.000 (Ref: 9796866) 3 soveværelse Lejlighed til salg i Benidorm med swimmingpool garage - € 536.250 (Ref: 9669623) 3 soveværelse Lejlighed til salg i Benidorm med swimmingpool - € 530.000 (Ref: 9322590) 2 soveværelse Lejlighed til salg i Benidorm - € 625.000 (Ref: 9403643)

Annonce

  1. Spanien
  2. Valencia
  3. Alicante
  4. Costa Blanca
  5. Benidorm
  6. Poniente
  7. Colonia Madrid
  8. 3 soveværelse Lejlighed til salg i Colonia Madrid, Benidorm med swimmingpool garage - € 558.000 (Ref: 9844009)
Ring